Skocz do zawartości
Nerwica.com

CHAD- Choroba Afektywna Dwubiegunowa cz.III


Amon_Rah

Rekomendowane odpowiedzi

Nieboszczyk.

Ja mam ochotę się zapierdolić ponieważ stale w milczeniu i zauważalnie tylko dla bliskich cierpię.

Tak więc jakieś wyjazdy do popierdoolonych krajow tylko po to aby wpierdoolić się na całe lata do puchy żeby dostać finalnie kulkę w ryło wydaje mi się jednym z bardziej kretyńskich pomysłów :evil:

może i kretyńskie ale jakże skuteczne i bezapelacyjne.nie cofniesz się w czasie do lat 40ych i 17ych kiedy to bez powodu masowo mordowano "podludzi" czy "zdrajców narodu" obierając ich wcześniej jak banany.u nas równie łatwo i bezapelacyjnie wpierdolą do psychuszki robiąc wariata z praktycznie każdego.patrz brzypadek krystiana brolla i kilku innych którym zafundowali białaczke polekową.a tobie chodzi o czape nie wiwisekcję.to też dla kogoś kto się "wacha".nie wiele trzeba żeby stracić życie.tu jest róznica.w indonezji dostaniesz kulke w ryło i twoje nerki już lecą do USA a u nas cudownie wyleczą urojone paranoje,CHADY no i raki żeby finalnie napchać do gęby ligniny dla estetyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem, coby obkleić się podpisanymi uprzednio zgodami na pobranie narządów, po czym wejść do tej kliniki transplantacyjnej i już na miejscu wypalić sobie w skroń z dajmy na to "Kentucky Pistol" http://www.kaliber.pl/pistolety/27722-pistolet-kentucky.html (z Ardesy chyba nawet o kilka stówek tańszy ;) ) :P Heh, niemożność uzbierania w całości 1000+ PLN, póki co skutecznie mnie od tego powstrzymuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Kiedy były pierwsze lata choroby to miałem cel ,żeby z niej wyjść lub przynajmniej dobrać leki i żyć w 100% remisji. To ,że to było naiwne myślenie to mniejsza o to. Miałem jednak swoją drogę i przynajmniej dążyłem do tego celu ,żeby wrócić do formy. Po nietrafionych lekach i świadomości ,że nic nie pomaga zrozumiałem w końcu ,że to nierealne. Cel również zniknął, bo jaki to ma sens skoro i tak nic nie pomoże. Jeżeli nie ma celu to nie ma już nawet dokąd iść. Nie ma już nawet sensu nic próbować. Ja już jadę na jednym leku ponad rok, który słabo działa, ale wiem ,że zmiany mogą tylko pogorszyć sprawę i już nawet nic nie próbuje. Dlatego ta naiwna nadzieja na początku choroby nie jest wcale taka głupia. Daje przynajmniej jakąś wolę walki i odwleka moment pokornego pogodzenia się z tym gównem. Zdarzy się też mały procent szczęśliwców, którym leki jednak pomogą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marwil ?! Marwil ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?!

 

Marwil ?! Marwil ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?!

 

Marwil ?! Marwil ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?!

 

:D

 

 

To takie bydle co zajebisty pies

A scoobie-doo'ya scoobie-dobie doo. Scoobie doo!!!

A życie jest jak dziwka na na na

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mam lepsze dni nawet mi się niechce tu zaglądnąć a jak popatrzę z nudów myślę dlaczego wszyscy tylko piszą jak jest do dupy... W ciężkich stanach rozumiem każde wasze słowo i zamartwiam się że życie już zawsze będzie takie straszne. Myślę że poprostu każdy z nas nie zagląda tu gdy czuje się dobrze a gdy mu źle poprostu szuka miejsca żeby się wyżalić. Caly tamten tydzien bylo dobrze nawet bardzo a od dwóch dni depresja pożera mnie żywcem czekam na te lepsze dni. Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdiagnozowana, Nie tylko ty tak masz, ja od dłuższego czasu charowałem jak wół koło domu i nie czułem zmęczenia, mam duże zaległości, ale od wczoraj klapa, smusiłem się tylko do obcięcia żywopłotu bo trochę wysechł po deszczu, a na dzisiaj znowu zapowiadają ciągłe deszcze, ale i tak czuję się do bani, chyba nic nie będę robił, brak motywacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marwil ?! Marwil ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?!

 

Marwil ?! Marwil ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?!

 

Marwil ?! Marwil ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?! A kto to ku*wa jest ?!

 

:D

 

 

To takie bydle co zajebisty pies

A scoobie-doo'ya scoobie-dobie doo. Scoobie doo!!!

A życie jest jak dziwka na na na

nie scooby doo tylko skubiszcze dubiszcze.ta kreskówka mnie wkurwiała do białości że taki gniot pokazują przez dziesiątki lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×