Skocz do zawartości
Nerwica.com

zadajesz pytanie


jaaa

Rekomendowane odpowiedzi

Eh czasem fajnie przywdziać jakieś eleganckie ciuchy i buciki na obcasie....ale sama z siebie tego nigdy nie robie, starczą mi okazje które mnie do tego przymuszają (sesja dwa razy do roku, poprawki, jakieś wesele, święta itd).

 

Jaki jest twój ulubiony dzień w roku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw, więc jeśli skłamiemy dla czyjegoś dobra, to w przyszłości może się to obrócić i wyrządzić większą krzywdę.

 

Pytanie (takie osobiste, bo potrzebuję porady)

Jak wiadomo, wszyscy, którzy kończą 18 lat robią imprezy. Mam niedługo urodziny i oczywiście niczego nie organizuję, bo nie mam praktycznie znajomych (jedna kumpela i druga koleżanka z którą już raczej nie gadam). Każdy w klasie opowiada o swojej imprezce (jaki lokal, ile gości i ile to będzie alkoholu). Bardzo przejmuję się opinią innych i boję się, że jak mnie zapytają co robię, to po odpowiedzi "nic", wyśmieją mnie, wykpią, uznają za odludka i dziwoląga i będą się na mnie idiotycznie patrzeć. Załamałabym się po czymś takim. Codziennie zaprząta mi to głowę i boję się tego dnia, jeśli mnie zapytają.

 

Co mam powiedzieć, aby się nie skompromitować? W sumie skłamię dla własnego dobra, :oops: czyli zaprzeczam swojej odpowiedzi na poprzednie pytanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obrócić w żart - powiedzieć że mega impreza dla nauczycieli :D Albo zmienić temat i opowiedzieć jakiś dowcip imprezowy, np. o pochodnej imprezy (pochodna imprezy to ilość alkoholu którą można kupić za kasę ze sprzedaży butelek z imprezy, dobra impreza to taka, której druga pochodna jest niezerowa).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dam, jeśli komuś nie przeszkadza rozmiar nosa obejmujący 90% fotografii.

 

Czy brutalizujesz mowę polską trakcie czynności wymagających wzmożonego wysiłku fizycznego i metafizycznego?

 

 

nie, bo wtedy nie mam siły na to brutalizowanie, najwyżej ciężko westchnę ;)

 

 

czego najbardziej zazdrościsz innym ludziom?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie, testy wziewne wykazały, że mam uczulenie na ekskrementy ludzkie oraz ptasie. Ale w zamian zobowiązałbym się, że zaśpiewam temu żołnierzowi nad grobem "Marsyliankę"

 

Czy uważasz, że wywróżona przez niejakiego Sandera Wehlmana z Nebraski wróżba z fusów w kształcie geometrii fraktalnej może zwiastować suszę na Saharze oraz wybudowanie mostu w Łodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, nie uwazam. =)

 

czy lubisz czytać w wannie?

 

tak to co pisze na opakowaniu od żelu , poza tym kaczuszce by się nudziło :mrgreen:

 

zrobiłaś/eś coś bardzo wstydliwego co nie daje Ci spokoju do teraz ? jeśli tak to co to było ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłam w życiu pełno wstydliwych rzeczy - ale o dziwo, żadna z nich nie spędza mi snu z powiek :D

Kiedyś ukradłam paczkę orbitek w sklepie - do dziś nie wiem po co to zrobiłam........

 

 

 

Z jaką znaną, nieżyjącą osobą chciałabyś/chciałbyś się spotkać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Elizą Orzeszkową, najwyraźniej nikt jej nie opieprzył za życia za wydanie "Nad Niemnem".

 

Czy uważasz, że warto jest nadstawiać karku za swoje ideały? Jeśli tak, wymień przynajmniej dwa. Jeśli nie, nie wymieniaj przynajmniej dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×