Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w domku... :( Wracając zahaczyłam o biedrę, bo i tak musiałam przejść się z psem, bo nie ma kto z nim wyjść, wszyscy wracają wieczorem. Kupiłam olej kokosowy ( jak ktoś potrzebuje, to jest w biedrze z okazji dni azjatyckich), to zrobię batoniki pestkowo- orzechowe, jak nabiorę sił. ( to tak a propos słodyczy).

Zmierzyłam temperaturę, na szczęście nie mam podwyższonej, tylko 37.

 

Stracona100, Opowiadaj co kupiłaś, wszyscy czekamy na relację... :smile:

 

cyklopka, Cudnie by było móc myć włosy tak raz w tygodniu... :105:

 

takie tam, Fajne masz te hairy... Ale faktycznie czesania jest. Jak je nosisz, rozpuszczone?

 

na_leśnik, :lol:

 

 

Takie długie włosy u mężczyzn jeszcze akceptuję, nie podoba mi się jak facet ma długie włosy proste i gładkie ( chyba że gra w kapeli metalowej, i ma do tego stosowny outfit, to jeszcze ok ;) ). A tragedia - długie i rzadkie. :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyniosłam 4 batony (bounty i Kinder), pomarańcze, gruszki, pomidorki, pudełko malinek, ogórki konserwowe, napój aloesowy, produkty na krupnik oraz

Pepsi + JD :hide:

Ktoś na coś ma ochotę? :) Może krupnik, ale to trochę później :)

 

takie tam - zazdroszczę włosia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w domku... :( Wracając zahaczyłam o biedrę, bo i tak musiałam przejść się z psem, bo nie ma kto z nim wyjść, wszyscy wracają wieczorem. Kupiłam olej kokosowy ( jak ktoś potrzebuje, to jest w biedrze z okazji dni azjatyckich), ...

 

Takie długie włosy u mężczyzn jeszcze akceptuję, nie podoba mi się jak facet ma długie włosy proste i gładkie ( chyba że gra w kapeli metalowej, i ma do tego stosowny outfit, to jeszcze ok ;) ). A tragedia - długie i rzadkie. :hide:

 

O, muszę lecieć kupić - podobno świetny jest na włosy :)

 

A facetów z długimi włosami (piórami :) )też lubię :mrgreen:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stracona100, 6,99 za 265ml.

Pytanie o jakość tego oleju dostępnego u nas. Mam wątpliwości, tak jak z arganowym. - to co u nas sprzedają to są jakieś zlewki, czy co. Raz tylko mi się udało kupić taki prawdziwy ( niemiecka firma sprowadzająca z Maroka), mieli jeden rzut w sklepie ekologicznym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry popołudniowo! :papa:

 

Mgła, zgnilizna, paskudnie... no wredna aura i już. Ale dobrze być już w domowych pieleszach, po ciepłym obiedzie i z herbatą w dłoni.

 

kosmostrada, Kochana, co tam Cię bierze, jakieś grypisko, czy inne wirusisko? :shock: Zaatakuj to cholerstwo z miejsca babcinymi sposobami i siedź w ciepełku, może do jutra da się to ujarzmić. A ta pogoda typowo sprzyja wirusom. Poza tym jak pamiętam przemarzłaś na tym długim spacerze. :shock::roll:

Ja dzisiaj tak sobie, w pracy miałam taki godzinny, dość mocny spadek nastroju, nostalgia i ochota na poryczenie sobie... ale ukręciłam łeb hydrze, wzięłam się za porządek w szafie i dokumentach. Naprodukowałam kosz śmieci i mi przeszło. :time:

 

A propos włosów... fajne ma włosy takie tam, lubię długie loczki u facetów (ale nie dredy!), a do pielęgnacji słabych włosów polecam sok z czarnej rzepy i olejek rycynowy (na zmianę). Nie narzekam na marne włosy po takich kuracjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Hej Kochana! No właśnie wtedy przemarzłam, a trochę osłabiona byłam , no i masz... ale kuruję się, zobaczę jutro. Już się umówiłam z szefem, że jak słabo będzie, to tylko wpadnę do roboty pilne sprawy załatwić i wrócę do wyra. Ale jestem dobrej myśli, tylko żebym takich dreszczy nie miała.

Jak dobrze, że energiczne porządki Ci pomogły! Ja już nie wiem Słońce, co nam poradzić. Tylko chyba cierpliwe przeczekanie... Też już mam serdecznie dość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×