Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, Kochana masz takiego "chorobowego" doła jak ja, czy coś Cię przygniotło?

I co kupiła te buty? Ja coprawda byłam wczoraj tylko w dwóch sklepach, ale już chyba przeceny przebrane... :bezradny:

 

mirunia, Dzięki za buziaki! :smile: Grzech się dołować w mojej sytuacji, a jednak jest to niezależne, po prostu nie działa coś w tym mózgu jak trzeba... No ale się nie dam, o nie...

Fajnie, że masz śnieżek. :105:

 

A ja dziś wyjątkowo nie gotuję. Wczoraj na tej "przecenie" o której pisałam, zakupiłam dzisiejszy obiad. Nabyłam 3 piękne kawałki pieczeni z karkówki, a obok w wegetariańskiej 3 kulki z kaszy jaglanej, podgrzeję, zrobię sos, dołożę warzywka i jest. Lubię tak czasami odpocząć od kuchni, żeby potem z tym większym zapałem w niej szaleć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro idę gadać z ordynatorem, żeby mnie przyjął do szpitala bo nie wyrabiam z lękami. Budzę się rano przez pięć sekund czuje się normalnie a później ładuje się depresja i napięcie.

W szpitalu tak nie miałem. Nie wiem, chyba dobija mnie samotność. Chodzę na oddział dzienny, ale oni wszyscy są ode mnie o 20 lat starsi. Czyli 60+. Czuje się tam wyalienowany.

Jak byłem w szpitalu to czułem się normalnie. Nerwica to 4% życia, czyli tak jakby jej nie było. Dziwne, że to środowisko tak na człowieka wpływa. Zaraz jadę do kolegi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do KOD

 

i tej całej politycznej szopki bo jednym i drugim nie ufam jak psom mhhhhhhhhhhhhhhhhhhhiauuuuuuuu

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xtf1/t31.0-8/s960x960/12339244_906503789445256_2586756578598486894_o.jpg

 

piszę się poprawnie jak już chcecie na ulicę wychodzić

Kot j............ne nieuki kot j............ buraki :lol::lol::lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, otwieram lodówkę - polityka! Dajcie spokój. Nie tutaj chociaż.

 

Znaczy co, że pusto w środku ? Wina Tuska :pirate: TO jest najgłebszy polityczny tekst jaki usłyszałem w tym roku, jestem dumny że ludzie zwricili uwagę na biedę za tuska. Nie bój się teraz jak będziesz otwierał lodówkę to będzie tam jedzenie ! A nie polityka

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak takiego chorobowego wlasnie ... Musze zobaczyc czy u mnie tez przeceny z jedzeniem sa .zzasami warto skorzystac.

Siostra kupila buty , bylo jeszcze troche przecenionych w ccc .Co porabiasz?

mirunia ja juz dawno ksiedza nie przyjmowalam , w sumie ostatni raz gdy mialam 17 lat. Ojciec jak zwykle zachlany , mama umarla a my z siostra chcialysmy ksiedza przyjac nie majac pieniedzy. Pech chcial ze przyszedl proboszcz ktory byl lasy na kase i stweirdzil w przedpokoju gdy czekal na koperte i sie nie doczekal ze " jak sie pieniedzy nie ma na kolede , to sie ksiedza nie przyjmuje" i tak tez czynie do dzis. Ja wiem ze nie kazdy ksiadz taki ale mam uraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Rzadko bywamy w galerii, ale jak już jesteśmy późno, to korzystamy. :D To z takich punktów, gdzie sam sobie nakładasz , w tym bioway. Zapłaciłam razem 10 zeta za te 3 kule jaglane i 3 kawałki pieczeni (i trochę kaszy gryczanej dla mnie, bo jako jedyna uwielbiam), wydaje mi się to po taniości.

A coś tam porobiłam w domu, pooglądałam tutoriale o malowaniu, poczytałam i tak dzionek zleciał.

Zaraz idziemy z młodym na spacer, kupić popcorn i wracamy oglądać film, może nareszcie uda mi się obejrzeć tą Zemstę Sithów, nad którą chyba ciąży jakieś fatum. ;)

A Ty jak wieczór spędzisz?

A jutro znów do pracy, ech...A może Platuś jutro będzie dla nas lepszy dzień, nigdy nie wiadomo z czym człowiek się obudzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki, a u mnie taka zima, wciąż sypie! A jutro pewnie będzie chlapa. :bezradny:

 

Kosmostrada, chyba pozazdroszczę Ci spacerku i sama wyjdę na ten śnieg, poczuć zapach zimy. :D

 

platek rozy, przykre wspomnienia :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam ze spacerku. :D Fajnie na dworze, przyjemny chłód po policzkach i fajne widoczki zimowe.

Niechcący trafiłam na lodowisko, na którym jeździły dzieciaczki, a rodzice grzali sobie łapki przy koksiaku... muzyczka, kolorowe światła.

 

Całkiem fajny spacer i mały fotoreportaż. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście nie obejrzałam Zemsty Sithów - czemu mnie to nie dziwi...? :pirate: Ma być za tydzień w TV...

Ale przynajmniej posiedzieliśmy przy filmie , który ja wybrałam -"Teoria wszystkiego" Terriego Gilliama. Lubię jego kosmiczne i zakręcone wizje, więc z przyjemnością obejrzeliśmy film, w którym nie wiadomo o co chodzi, a i tak oderwać się nie możesz. ;)

 

Idę się pokąpać, nie rozpiszę się już dzisiaj, bo słabo u mnie z humorem.

 

Życzę Wszystkim spokojnej nocy!!! Niech poniedziałek będzie dla nas łaskawy. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×