Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Sigrun, Kochana to korzystaj z ostatnich chwil wolnego i wio na wycieczkę! :D

 

mirunia, Widzę, też Cię wzięło na sprzątanie. :smile: Ja właśnie skończyłam sypialnię i podłogi. Nie masz wrażenia, że w kółko sprzątamy? :D Takie chyba zagospodarowywanie czasu, dobrze że pożyteczne i wprowadzające ład w otoczeniu.

Bardzo jestem ciekawa jak barszczyk zniesie mrożenie, koniecznie napisz.

Odważyłam się i dziabnęłam kawę, zobaczymy, czy mnie wytelepie.

 

Purpurowy, Mam wrażenie, że rodzimy się z wielkim pokładem zaufania, ale z drugiej strony w początkowej fazie życia mamy jeszcze dostęp do instynktów pierwotnych. Więc powiedziałbym tak -zależy od cech osobniczych. Gdyby prosto było wyczuć zło zakamuflowane - to ani dzieci, ani dorośli nie padaliby ofiarami przestępców.

A propos wyczuwania - mam dużą dozę nieufności w stosunku do osób na które mój pies się jeży i warczy.

 

Piękne słońce się zrobiło, idę do rosska, bo umknęło mi ostatnio nabycie sraj taśmy. :P Chyba specjalnie, żebym miała mobilizację do wystawienie nogi z chałupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, allani to wyszukiwarka ubran z roznych sklepow , nie sam sklep , jak klikasz w ten sweterek to Cie przekierowuje do sklepu macierzystego. A tego sklepu nie polecam w zadnym razie > Zle odszyte rzeczy a jak chcesz zwrocic to nie odbieraja od Ciebie telefonu , nie odpisuja na wiadomosci. maja duzo negatywnych opinii na fb.

 

kosmostrada hey :********* tu masz link do bezy fit i calego deserku ;)

 

http://kobieceinspiracje.pl/out,46722.html

 

 

Ja wladnie wrocilam ,swieci slonko , zrobilo sie plus 2 wiec nie jest zle :) Ide kucharzyc ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Mam wrażenie, że rodzimy się z wielkim pokładem zaufania, ale z drugiej strony w początkowej fazie życia mamy jeszcze dostęp do instynktów pierwotnych. Więc powiedziałbym tak -zależy od cech osobniczych. Gdyby prosto było wyczuć zło zakamuflowane - to ani dzieci, ani dorośli nie padaliby ofiarami przestępców.

A propos wyczuwania - mam dużą dozę nieufności w stosunku do osób na które mój pies się jeży i warczy.

Aha. Tak się pytam, bo córeczka kuzyna panicznie się mnie boi. Nie mam pojęcia dlaczego. Nigdy jej nic nie zrobiłem, nie wystraszyłem, nie krzyknąłem na nią, ani nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, fajnie, że już lepiej! Idź, idź na spacer... oho, ho, daleko! Ale się dotlenisz.

 

kosmostrada, lubię sprzątać, jak jest taka pogoda. Lepiej widać niedociągnięcia. :mrgreen:

Sama jestem ciekawa jak mrożony barszcz smakuje... napiszę. :D

Przed chwilą schowałam odkurzacz, zmachałam się. Chodniczki uprane, ściekają nad wanną. Łazienka umyta. Jeszcze parapety i kurze na meblach.

Rozkręciłam się na całego.

 

platek rozy, a widzisz! Dać laikowi komputer.... ja tak rzadko kupuję przez neta, że nie bardzo znam te sklepy. :bezradny: Ale skoro mówisz, że lipa i nie polecasz ... to lipa. W takim razie są nie fair.

 

Purpurowy, a masz jeszcze brodę? Może boi się brody, okularów... Uśmiechaj się do niej.

 

tosia_j, hej! a nie zwracaj uwagi na takie wpisy :shock:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, ja sie tak nadzialam bo na prezent kupilam razem z inna kolezanka kolezance bluzke "Idealna zona " czy jakos tak bo jej sie strasznie spodobala i dostalysmy cos co bylo zle zeszyte z boku , chcialam to zwrocic i po wielu trudach po okolo 3 miesiacach udalo sie to wymienic bo kasy zwrocic nikt nie chcial... Szkoda zachodu.

 

Zurek juz pyrcy , nie kuplam kosci wedzonej bo nie bylo ale bedzie na goralskiej wedzonej kielbasce.

 

Tez dzis bylam w rossku --- po waciki ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, jesteś naszym bohaterem! :great::great: Super, już masz jedno danie z głowy! A jedzonko super. Nauczymy Cię więcej. :D

 

platek rozy, a ja odgrzewam barszcz, a na drugie gulasz, jeszcze chwilę mi się pogotuje i gotów.

Żurek lubię, ale rzadko jakoś go gotuję. Muszę kiedyś se zrobić.

Już na dzisiaj koniec ze sprzątaniem, tylko kuchnię po obiedzie ogarnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, bravo ze jednak sie zebrales i cos upichciles , zobaczysz jak domowe jedzonko zasmakuje to chetniej bedzesz siegal po przepisy i cos zrobisz , No o ile checi Ci nie odejda . Na dzis jestem pod wrazeniem ;)

 

mirunia, za chwilke tez zjem ;) Juz mi burczy w brzuszku ...

 

a zrobilam sobie w miedzyczasie kolczyki

 

940994_938532336224268_8143026786056073600_n.jpg?oh=b4c4183adb0fbdd2ff142b251d4d541f&oe=57082E55 takie pudrowo sniezne - troche podobne do tych co mialam na Wigilii ale te maja inna tonacj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj widzę Dziewczynki dzień rosska , oczywiście u mnie nie skończyło się tylko na papierze, bo jeszcze krem do rąk, peeling.... :hide:

 

Ḍryāgan, :brawo::brawo::brawo: A rosół do baza do innych zup. Może masz talent do gotowania, a jeszcze trochę zapału i doświadczenia i nasz przebijesz. :D

 

platek rozy, faktycznie fit ten deserek. :smile: Super kolczykasy!

 

mirunia, U mnie słoneczko wzbudza szalony wzrok i okrzyki - ło matko, ile kurzu... :P

 

Carica Milica, I jak dzisiaj się czujesz, kryzys minął?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×