Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, mówisz, że przycelował, żeby mieć lepszy timing z odejściem?

Na razie nie myślę, tylko gram na gitarze :uklon:

 

Nagram własną aranżację.

 

A zresztą nie wiem gdzie oni mają ten telewizor, ale mnie związki oparte na wspólnym oglądaniu filmów i seriali zdołowały na maksa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, Takie ploty chodzą, ale wiesz jak to jest, zawsze ktoś wpadnie na jakąś teorię spiskową.

 

Purpurowy, Skąd ta nagła zmiana planów?

 

Sigrun, I jak nerwowa przed powrotem do pracy?

 

Ale pyszną makrelę kupiłam, super pasta mi wyszła na kolację. :105:

Idę się wykąpać i będę piżamowcem, o!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, Pasta pożarta od razu, jeszcze ja wylizałam miskę. :D

Mam nadzieję, że akumulatorki trochę naładowałaś.

 

Purpurowy, Ok, ale wygląda na to, że nie ma innego wyjścia. To jest oczywiste, że będziesz teraz to sabotował, nawet somatyki możesz mieć.

Wiesz tutaj większość osób ma fobię szpitalną.

Niestety nikt z nas tam Cię nie zawlecze. Ale będziemy Cię wirtualnie odwiedzać. ;)

 

Ḍryāgan, Ot taka poprawa na zasadzie sinusoidy, czy coś się wydarzyło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, poprawiło mi się wcześniej, a dziś owszem może się coś wydarzyło. Ale nie będę mówić, żeby nie zapeszyć :D

To nie mów co, tylko jakiego aspektu życia dotyczy :mhm:

 

Nagrałam piosenkę i wrzuciłam na fb. A teraz poważna gastrofaza mnie dopadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry! :papa:

 

Na miły, spokojny poranek z dedykacją dla Spamowiczów! :105:

Fajnie pracuje się przy tym!

 

[videoyoutube=lRtK1SNT5MQ][/videoyoutube]

 

[videoyoutube=Cnfj6QCGLyA][/videoyoutube]

 

Miłego dnia Wszystkim!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Łobuzy ;)

 

Ja nadal w Klinice, ale w piątek wychodzę :yeah::yeah::yeah:

Dzisiaj jeszcze tylko dostanę przepustkę do zębologa :P bo niestety leczenie kanałowe mnie czeka :roll:

w ogóle na oddziale wstępnym kwarantanna :lol: ze względu na rotawirus czy inne ustrojstwo i pacjenci z odcinka sanatoryjnego nie mogą wchodzić na wstępny i na odwrót :lol:

Jeśli chodzi o leczenie to w tym czasie przeszłam kolejne zmiany leków, Tegretol został odstawiony, a zwiększona dawka Ketrelu do 50 mg, ale ten Ketrel chyba od środy przejdzie w Ketrel o przedłużonym działaniu :P taki szał :P poza Ketrelem, który i tak został włączony u mnie na krótko wyjdę z Kliniki praktycznie na tym samym leku, który brałam przed położeniem się tutaj, tylko w zwiększonej dawce :lol:

Ogólnie sprawa wygląda tak, że nie mają za bardzo na mnie pomysłu i najchętniej by mnie jeszcze potrzymali trochę na obserwacji, ale, że muszę wrócić do pracy wypuszczają mnie, żebym nie miała problemów. Dwie mądre głowy w postaci profesorów nic za bardzo nie wymyśliły :bezradny: i być może w lutym/marcu będę tu musiała jeszcze wrócić na jakieś 2-3 tygodnie, ale na szczęście wtedy już od razu na odcinek sanatoryjny 8) tylko, że to akurat jest na razie takie bardzo palcem po wodzie pisane, bo to tylko tak wczoraj luźno rozmawiałam z moją panią doktor ;)

 

Trzymta się kupy (chociaż w świetle panującej na oddziale biegunki to chyba złe określenie :P ) i do napisania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

A co to za ranne ptaszki dziś tu gościły? :smile:

 

Siedzę przygnieciona w pracy, ledwo na oczy widzę. Często tak mam po terapii. Najchętniej poszłabym spać.

Wracając zajechałam do lidla, uspokajałam się wybierając cukry smakowe do kawy (ucieszyłam się, że jeszcze są i to trochę taniej) i nabyłam matę do ćwiczeń, to tak pod noworoczne postanowienia.

Nie mam mleka do kawy, a wyjść nie mogę, bo na razie sama jestem, więc pilnuję interesu. ;) Piję więc lurę.

Mało zadań dziś w robocie, niedobrze, trudno się rozkręcić.

 

acherontia-styx, :papa: No i kto to taki skomplikowany jest, że nawet profesory nie dają rady? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, leczę kanałowo 6 ;)

mi gnoje wyrwali górną 6 oczywiście "za darmo" kiedy to jeszcze mieszkałem z rodzicami.tutaj lecze kanałowo nawet ósemki i jeszcze raz siódemki.w rodzinnym mieście utraciłem 5 części ciała które bolały.gdyby nie te zaoszczędzone kilka lat na południu polski może zrobiliby mi i lobotomię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojej co tu tak cicho, wszyscy pracujom cienszko? ;)

 

Wróciłam do domu ciut wcześniej, wypiłam dobrą kawę, niewiele pomogło, nadal słaniam się na nogach. Zrobię zaraz obiadek i chyba zwalę się na wyrko. :(

Dziś u mnie polędwiczki indycze w śmietanowym sosie z lekką nutą czosnku, posypane rukolą i pomidorkami koktailowymi na makaronie.

I tyle planów na dziś, zobaczę jak się będę czuła po drzemce.

 

Naszkicowałam dziś w pracy oko. :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×