Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Sigrun, :great: Uwielbiam dobre książki kucharskie, czytam sobie do poduszki. :D Wolę niż w necie.

 

mirunia, Hej!!! No właśnie myślałam, czy śnieżku Ci trochę zostało. Bo mojego porannego już nie ma, jest za to przymarzająca chlapa. :(

Plan masz zacny. :D

 

nieboszczyk, Trzymam kciuki!

 

Hej Chłopaki!

 

Szłam dziś za babką , która miała kozaki na obcasach. Aż mnie zaczęło bujać, jak popatrzyłam, jak się kobiecina męczy, żeby równowagę utrzymać. Jest to chyba brak instynktu samozachowawczego włożyć takie buty na dłuższe chodzenie w tą pogodę. ;)

Przeszłam się z psem na dotlenienie i zakupy. Zaraz zabieram się za eskalopki z indyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

cyklopka, Kochana bardzo enigmatycznie zabrzmiał twój ostatni post (ten o paleniu mostów). Coś się zdarzyło, czy po prostu gorsze chwile

Po prostu muszę przestać być w kontakcie z facetem, który już sobie ułożył z kimś innym życie, widocznie nie chciał takiego życia ze mną. Trzeba się pozbyć tej myśli, że mogłam być z nim szczęśliwa, tylko coś ktoś zawalił, bo najprawdopodobniej nie byłabym, więc po ch#j temat dążyć i się porównywać.

 

Mój ulubiony uczeń pytał, czy mam męża, to zapytałam, czy jest zainteresowany, że pyta :P

 

A tak w ogóle to David Bowie umar. Wiedziałam zanim mi powiedzieli, bo myślałam o nim i o tym, co będzie, kiedy go zabraknie. Albo przeczucia, albo zaś psychoza.

 

Leki biorę, niby nie zamulam, a przegrałam z 7-latkiem w szachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z ręką?

Boli mnie ręka, bark od września, chyba mnie zawiało, pamiętam kiedy to było po upale był taki chłodny dzień a ja taki w samym podkoszulku poszedłem do sklepu i od tego czasu mnie ręka boli dość dobrze ale na szczęście od pięciu dni smaruje taką maścią przeciwzapalną i jest dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boli mnie ręka, bark od września, chyba mnie zawiało, pamiętam kiedy to było po upale był taki chłodny dzień a ja taki w samym podkoszulku poszedłem do sklepu i od tego czasu mnie ręka boli dość dobrze ale na szczęście od pięciu dni smaruje taką maścią przeciwzapalną i jest dużo lepiej.

Taki jegomość co mieszka kilka wsi dalej, on ma około 45 lat no i był kiedyś zapalonym motocyklistą, wielokrotnie go przewiało i ma teraz ogromne problemy z kolanami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, Mogą być też zwyrodnienia, ja miałam takie bóle barków, że aż łzy wyciskało i spać nie mogłam. Rękę na temblaku nosiłam. Najlepiej sprawdzić to na usg. Byłeś z tym u lekarza?

Jeśli nie ma stanu zapalnego, to najważniejsze trzymać to w cieple, najlepsza jest owinięcie się prawdziwą wełną. No i rehabilitacja - różne prądy, lasery, cuda wianki.

 

cyklopka, Smutna wiadomość. :(

Myśłę, że pozbędziesz się tej myśli. Takie porównywanie itd. jest bardzo ludzkie. Bardzo rozsądnie o tym piszesz, co już dobrze wróży.

 

Purpurowy, Pewnie chodzi o to, że jest szansa, że za setnym razem przestanie Cię szlag trafiać.

 

Infinity, :papa: Co u Ciebie? Jak mama się czuje?

 

No, teraz mogę się luzować, rodzina nakarmiona, pralka nastawiona. Szkoda, że jest tak niezachęcająco ciemno, bo polazłabym gdzieś. A tak to tradycyjnie koc i herbata.

Sprytnie noszę ze sobą teraz taki malutki szkicownik, który zamówiłam pod choinkę. Dziś w pracy podczas myślenia narysowałam fajny szlaczek. :smile: Pewnie znów mnie weźmie dopiero o północy chęć wkomponowania go w kolejną stroniczkę. Tak to sobie ubarwiam egzystencję i zabijam smutek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×