Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Mam znowu jakąś mieszankę depresji z podwyższonym nastrojem (co się objawia lekką postawą agresywną - wiec się nie gniewaj, bo to wynik choroby zapewne, że mnie tak odbierasz.

Kosmo, to zapewne wynik choroby ze go tak odbierasz :nono:

Czesc Ludki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, dzięki, ale nie jestem jakąś desperatką, która potrzebuje szukać na portalach, bo nie zna żadnych facetów :roll:

 

cyklopka, Wszystko robisz dobrze Słońce. Po prostu nie masz chyba skąd zasięgnąć wiarygodnej informacji. ( minus poznawania kogoś kto nie jest znajomym naszych znajomych ;) )

A sondowanie za pośrednictwem wspólnych znajomych to niby jest bardziej ok, niż poznawanie się w obecnym środowisku jakim jest nasza praca.

 

Nie no, mamy głęboki XVIII w., nasze rodziny się powinny poznać przez wspólnych znajomych i powinowatych, żeby było wiadomo, czy wypada chodzić w konkury.

 

A z resztą, ch*j z tym wszystkim, biorę leki jak dla schizofreników, a i tak jak słyszę tę zasraną muzyczkę z Ojca Mateusza, to mam ochotę sobie uszy wydrapać, albo komuś jebnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nortt, dzięki, ale nie jestem jakąś desperatką, która potrzebuje szukać na portalach, bo nie zna żadnych facetów :roll:

 

cyklopka, Wszystko robisz dobrze Słońce. Po prostu nie masz chyba skąd zasięgnąć wiarygodnej informacji. ( minus poznawania kogoś kto nie jest znajomym naszych znajomych ;) )

A sondowanie za pośrednictwem wspólnych znajomych to niby jest bardziej ok, niż poznawanie się w obecnym środowisku jakim jest nasza praca.

 

Nie no, mamy głęboki XVIII w., nasze rodziny się powinny poznać przez wspólnych znajomych i powinowatych, żeby było wiadomo, czy wypada chodzić w konkury.

konkury :105: Wiesz, w gimnazjum lubiłem Mickiewicza, Orzeszkową, pochodzę z prastarego kresowego rodu, takie rzeczy działały na wyobraźnie ^^ W sumie do dzisiaj mi się marzy, by starszy skądś dla mnie jakąś dobrą partie wychaczył(a ma skurczybyk dobry gust)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, No wiem. Ale już samego dentystę jako postać masz oswojonego, więc jakoś będzie. ;) Trzymam kciukasy!

 

Mam znowu jakąś mieszankę depresji z podwyższonym nastrojem (co się objawia lekką postawą agresywną - wiec się nie gniewaj, bo to wynik choroby zapewne, że mnie tak odbierasz.

Kosmo, to zapewne wynik choroby ze go tak odbierasz :nono:

Czesc Ludki

Znaczy mojej choroby? A ti, okrutnico... :mrgreen:

 

cyklopka, Ty mnie już tu historii nie dorabiaj...Bo Ci już nic mówić nie będę... ( no chyba że o to chodzi :mrgreen: ) Jak się ma wspólnych znajomych to można spytać - te a Iksiński to kogoś ma? A tak to co, dyrektora spytasz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:great: Znowu jestem z Wami... wysiadł mi internet na jakiś czas, dzwoniłam zapytać co się dzieje - była mała awaria.

 

Nadrobiłam zaległości w czytaniu postów i wnioskuję co następuje: dobre rady, nigdy nie są złe. :D Warto wyciągnąć wnioski z tych życiowych porad, czy to kulinarnych, czy sercowych. ;) Samo życie i cała prawda!!! Doświadczenia innych są dobrą szkołą dla drugich. :great:

 

platek rozy, hej Kochana! :papa: Pięknie napisałaś o swojej walce z życiem i o życie - taka jest prawda, musimy to wszystko znosić i jednocześnie przeć do przodu. Ale kobiety zawsze były silniejsze, mimo swych słabości.

Trzymam kciuki za jutrzejszego sadystę. Poznasz i też się oswoisz. :D Jutro ma być cieplej, ale opady deszczu ze śniegiem i śniegu.

 

kosmostrada, :great::great: tak trzymaj!

 

tosia_j, :papa::D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co powiedxiec jak ktos sie chce pociac? Na zdrowie?

Nawet pasuje, w końcu upuszczanie krwi było wiodącym remedium na wiele problemów już od starożytności :pirate:

Generalnie, nic, przynajmniej ja bym chyba nic nie napisał, bo to kurwa żałosne... Dis aliter visum est etc. generalnie, to ludzie nie mogą sobie pomóc. Najgorsze są jednak te słowa rzucone na odpierdol ''weź się w garść'' itp. walą w ryj jak dresy na nowym mieście, ''ach no powiem coś, bo wypada'' Generalnie, to ludzkość musi dojrzeć do uśmiercania takich osobników jak ja, oczywiście dobrowolnie, z zachowaniem wszelkiej etyki, ale była by to prawdziwa łaska, więcej warta niż całe pierdolenie ludzkosci o tym ''jak to ona rozumie'' i jak powinismy się wziąć w garść.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×