Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, nie jemy owocow na kolacje bo to cukry i ida w boczki jak slodycze ;)

Ja na kolacje jem sporo warzyw, omlety jajowe , mufiny wytrawne ale bez maki ... Nie jem na kolacje chleba , i masz za malo posilkow , tak jak Ania pisze powinnas miec co trzy godziny ... Inaczej waga bedzie stala w miejscu bo organizm magazynuje na zas gdyz mu za malo dostarczasz .Poaptrz na te jadlospisy to mniej wiecej bedziesz wiedziala w czym rzecz , tam masz rozpiske od sniadania do kolacji na kazdy dzien roku :)

 

mirunia, no wlasnie gdyby nie to z amuelnie byloby naprawde duzo lepiej a ja doslownie musze pilnowac sie jakbym miala alzheimera :( Tez tak sobie dziele tego solka .

 

Pojadlam i chyba cosik obejrze a pozniej musze zmyc podloge w kuchni i lazience .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja dołączam do diety ostropest mielony i czystek - polecam! Ostropest doraźnie - 1 łyżeczka popijam wodą, a czystek codziennie wieczorem jeden kubek.

 

http://sklepwiesiolek.pl/pl/p/OSTROPEST-PLAMISTY-DROBNOMIELONY-200g%2C-FARMVIT/678?gclid=CIGcj7fMlcoCFSENcwodMIQDdg

 

http://sklepwiesiolek.pl/pl/p/Czystek-lisc-200g-FARMVIT/901

 

Te zioła można dodawać do sałatek i zup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Dobra, przeanalizuję te jadłospisy i coś faktycznie pozmieniam. Nie dam rady wcisnąć więcej posiłków, bo tak jem całe życie. 4 maks. i tak już dużo. Kiedyś jechałam na 3 ech. A startowałam od niejadka. ;)

 

khaleesi, Ech ale zawsze to poudaje prawdziwą zimę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, też tak za bardzo nie mogę chyba przesadzać z tymi ziołami - mam teraz na zimno wyciskany olej z wiesiołka i ostropestu ( ten drugi bardziej dla męża na wątrobę), piję często miętę ( mam swoją suszoną z ogródka), rumianek, werbenę, mieszankę ziołową na pracę jelit, chińską zieloną Gaba. Żebym sobie nie zrobiła jakiejś mieszanki wybuchowej...

 

Cyklopka ty jako dyżurny farmaceuta, co o tym myślisz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, 4 wystarczą, wiadomo, że nie są to posiłki wysokokaloryczne. Papryka, marchewki surowe, owoce, pomidor, ogórek to jedynie zdrowe przekąski. Ja też jeszcze cały czas pracuję nad zmianą nawyków żywieniowych, ale jestem już dość daleko, pewne produkty całkowicie wyeliminowałam. Mam jeden problem-ograniczenie węglowodanów, a dla osoby która uwielbia pieczywo, ciasta, to nie lada wyzwanie. Walczę jednak :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, misty-eyed, Mi się też wydaje, że to jest osobnicza właściwość organizmu. Tak jak z wodą. Całe życie mało piję. Tyle co te herbatki, kawy, czasami sok wyciśnięty. Jak zaczęłam słuchać się porad i wciskać w siebie potworne ilości wody na siłę to napuchłam, bo organizm mi to zatrzymywał. :roll:

 

Idę malować i tyć... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - prośbę - czy używacie kosmetyków do cery i skóry atopowej? Jest mnóstwo firm /A-derma jest niezła, to wiem/, chciałabym kupić Synowi na urodziny coś naprawdę dobrego, nie wiem na co się zdecydować. Macie doświadczenie w tej kwestii?

Może jakieś eco firmy...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, sorry, że się wtrancam ;) ale teraz zimą ogranicz picie mięty, bo to jedno z niewielu ziół, które ochładza organizm. Dlatego zalecane jest picie jej latem. Teraz tylko doraźnie, w razie kłopotów żołądkowych/niestrawności, gdyż zwiększa wydzielanie kwasów żołądkowych. Więc możesz teraz miętę zastąpić czystkiem - jest całkiem spoko do picia, piję od listopada. Herbatka lipowa wskazana również zimą... psze Pani. :D

Nie odchudzaj się Kosmo teraz zimą, poczekaj tak do marca... :105: więcej światła, więcej ruchu i mniej pokus! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, sorry, że się wtrancam ;) ale teraz zimą ogranicz picie mięty, bo to jedno z niewielu ziół, które ochładza organizm. Dlatego zalecane jest picie jej latem. Teraz tylko doraźnie, w razie kłopotów żołądkowych/niestrawności, gdyż zwiększa wydzielanie kwasów żołądkowych. Więc możesz teraz miętę zastąpić czystkiem - jest całkiem spoko do picia, piję od listopada. Herbatka lipowa wskazana również zimą... psze Pani. :D

 

Zimą lepszy Jägermeister. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, też tak za bardzo nie mogę chyba przesadzać z tymi ziołami - mam teraz na zimno wyciskany olej z wiesiołka i ostropestu ( ten drugi bardziej dla męża na wątrobę), piję często miętę ( mam swoją suszoną z ogródka), rumianek, werbenę, mieszankę ziołową na pracę jelit, chińską zieloną Gaba. Żebym sobie nie zrobiła jakiejś mieszanki wybuchowej...

 

Cyklopka ty jako dyżurny farmaceuta, co o tym myślisz?

Olej z wiesiołka odżywia tkanki, łagodzi, skóra po tym ładna

Ostropest mocny na wątrobę

Mięta rozkurczowo, lekko chłodząco i p/bólowo

Rumianek dobry na wszystko czyli i na brzuszek, i na przeziębienie, działa b. łagodnie

Werbena chyba lekko dezynfekuje przy przeziębieniach

 

Nie, interakcji nie przewiduję :smile:

 

Zimą lepszy Jägermeister. :mrgreen:

 

Albo Becherovka :mrgreen:

Becherovka - dobry przyjaciel :mrgreen:

 

Siedzę ogólnie zadowolona, dobre przeczucia albo co. Myślę kupić dla 3 klasy taką tablicę z Avengersami - chyba kolory po angielsku tam są, jakieś liczby, byleby za drogie nie było, to bym im dała po jasełkach, żeby wiecie, pokazać, że potrafią coś porządnego zrobić, by nie myśleli, że wszyscy nauczyciele ich nie znoszą :mhm:

 

Dobra, mam dokumentum i ogłoszenie do druknięcia, potem serial, mycie gufki i biorę się do rysowania. Już wybrałam zdjęcie na wzór :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×