Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Carica Milica, nie do opowiedzenia, nie umiem po prostu :bezradny: wybacz ;)

 

A to drogie ? Ile Jerzy62 zapłaciłeś i czy musisz mieć,od lekarza skierowanie ?

Takie krio miejscowe kosztuje 4-5zł i miałem robione na kolano i bark. A na takie ogólne to nie wiem ile kosztuje ale na pewno więcej. Na takie miejscowe nie trzeba mieć skierowania.

Może się kiedyś skuszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wieczornie!

 

Wróciłam ze spotkania. Z tego przemarznięcia wypiłyśmy po dwie wielkie herbaty. A kibel w tej knajpie piwniczny, nieogrzewany, wielki dyskomfort chodzić siku. :D

Cały czas mam to dziwne uczucie w brzuchu, co to kurna jest? Coś się ze mnie wykluje? :shock:

A jutro wolne! Tak się skupiłam na fakcie, że może odeśpię, luz będzie, że nie wzięłam pod uwagę faktu zamkniętych sklepów. Na całe szczęście otrzeźwiałam i zdążyłam do sklepu chlebek na jutro nabyć i kurzęce piersi, z których zawsze coś się wymyśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, Plaaacek!!! :papa: Osz to szkoda że Cię Holender tak niecnie wykorzystał, ale jakoś chyba doła nie łapiesz, co? Jakiś piniondz w kieszonce jest? ;)

 

Ḍryāgan, Ty masz szczęście, żem nie bywalczyni wątku hipochondria, bo bym sobie jeszcze tego tasiemca wkręciła... ;)

 

Sigrun, Hej urlopowiczko! ;)

 

Carica Milica, To co, jutro też kocykowanie? ;) Bo ja mam właśnie taki sprytny plan na jutrzejszy dzionek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, No właśnie się przeraziłam, bo poszłam się umyć, a tu życie zamarło... :lol:

 

Ḍryāgan, Ty nie wiesz co za rower on sobie upatrzył. Mój znajomy ma taki, za który samochód można kupić... :P

 

Carica Milica, life - dziś ja pracowałam, ty kocykowałaś, jutro zamiana. 8)

 

na_leśnik, Cieszy mnie Twój dobry humor. Czekamy więc na fotę roweru. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×