Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Purpurowy, jak myslisz jestes brzydszy od owsika czy nie ?

Sądząc po tym że on miał w życiu kilka randek, a ja żadnej, to myślę że tak, ale nie pisz mu tego, bo znowu się temat zacznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może,to i dobrze.W końcu wiem,gdzie jest mój błąd bycia samemu.

Rozumiem, że musiało Ci na niej bardzo zależeć, ale może to taki typ kobiety, że jak nie zarabiasz powyżej 10tyś to jesteś nie godny w jej oczach?

Jestem na rencie socjalnej.I nie stać mnie na Sylwestra w lokalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo boję się, że te operacje plastyczne to będzie w topienie kredytu w błoto jeżeli, go dostanę, ale szansa jest bardzo duża. boję się, że to i tak nic nie da i nadal będę nie w typie dla kobiet. Przez moją urodę.

 

owsik, a masz gdzieś swoje zdjęcie? Strasznie mnie to intryguje :-) Bo założę się, że pewnie nie jest tak źle jak to kreślisz tutaj. Nie wiem co to znaczy dla Ciebie "nie w typie kobiet". Mi się wydaje, ze każdy ma jakiś tam swój typ. Ja też miałam typ, a mój mąż nie jest w tym wymarzonym typie, hehe, także widzisz :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej tak bym wyglądał po operacjach plastycznych. Myślicie, że warto?

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/020a60b0fe616596

 

Ja nie wiem jak wygladasz obecnie :-) wiec ciezko mi powiedziec.

Czy na tym zdjeciu wygladam na kolesia w typie kobiety na randke? Jak jestes,kobietom to czy w Twoim typie. Pisz za siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej tak bym wyglądał po operacjach plastycznych. Myślicie, że warto?

 

http://www.fotosik.pl/zdjecie/020a60b0fe616596

 

jak założysz do tego hipsterskie okulary i zapuścisz brodę, to laski będą Twoje 8)

Pytam sie serio. Brody nigdy nie bede mial. Proste pytanie. Czy hipotetycznie dalbys mi szanse z taka uroda,na randke?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, pamiętam pewną parę która widziałem jakoś w październiku. Koleś może z 170 wzrostu (babka była wyższa), gruby, a twarz jak dla mnie strasznie nie wyjściowa... A szedł za rękę za fajna laską 7/10 jakoś. Nie chce mi się wertować tyle stron ale za dużą uwagę przykładasz do wyglądu z tego co widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik jak Ty robisz temat na 90 postów z powodu przeciętności swojej urody to ja się boję co Ty zrobisz ja naprawdę zaczniesz mieć jakiekolwiek problemy w życiu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik jak Ty robisz temat na 90 postów z powodu przeciętności swojej urody to ja się boję co Ty zrobisz ja naprawdę zaczniesz mieć jakiekolwiek problemy w życiu...

Jakbys zobaczyla co to znaczy byc wiecznie nie w typie. Wieczne nie gdy chce sie umowic na randke. To bys sie przekonala jaki to maly

nieistotny problem, ktory tylko skazuje na zycie w pojedynke. Poza tym to zdjecie jest przerobione. I nie prosilem o komentarze jaki to mam maly problem, bo ty nie wiesz co spotyka mnie w zyciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy na tym zdjęciu wyglądam atrakcyjnie? W typie dla kobiet? Tak ciężko na to odp.?

Bo nie ma czegoś takiego jak "typ dla kobiet". Ja jestem kobietą, a np. mnie się podoba(ł) ktoś, kogo inne kobiety nie tknęły by kijem ni przez szmatę (bo gruby, łysy, niski, kulawy albo coś). Znam dużo krejzi fanek aktora Benedicta Cumberbatcha, a sama nie oglądam filmów z nim, bo nie mogę patrzeć na jego ryj, szczególnie dziurki w nosie.

 

Fotka ok, ale poprzednie też były ok, teraz mnie uderzyło, że u ciebie to problem psychologiczny. Trafiałeś na osoby, które cię odrzucały i dołowały, widocznie nie wzbudziłeś ich sympatii jako całokształt osoby. Zafiksowałeś się na bezwzględnym warunku typu "zmieni się jedna rzecz w życiu, a będę szczęśliwy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×