Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Owsik skoro uważasz, że wygląd jest problemem nr 1 w Twoim życiu to tuning wyglądu jak najbardziej, tylko sie zastanów dobrze czy to faktycznie problem nr 1

Odnośnie wydanej kasy na operacje, są tu użytkowniczki, które wydają ponad 100 000 zł na psychoterapię i nie żałują, więc kwestia priorytetów imo.

Wow jakbym miał tyle to bym wyglądał jak Brad Pitt. Coraz bardziej myślę, że to jedyne wyjście. Na poprawę mojej doli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wydanej kasy na operacje, są tu użytkowniczki, które wydają ponad 100 000 zł na psychoterapię i nie żałują, więc kwestia priorytetów imo.

zwłaszcza że zarabiają aż 900zł renty inwalidzkiej miesięcznie i mają zusowski zakaz pracy.napewno mają wszystkie zęby leczone kanałowo okoronowane złotymi czapeczkami i mają złote wkłady koronowo-korzeniowe i oczywiście regularnie wybielają wszystkie zęby LEDami.a te które utraciły wszystkie zęby mają platynowo-tytanowe implanty na których pewnie się trzymają protezy całkowite,kiedy nóżka spuchnie i rozboli zaraz chodzą ma drenaże limfatyczne,krioterapie i prywatne konsultacje ortopedyczne,leczą biodra,kolana chirurgicznie w prywatnym szpitalu gdzie mają do wyboru znieczulenie podpajęczynówkowe albo narkozę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są tu użytkowniczki, które wydają ponad 100 000 zł na psychoterapię i nie żałują, więc kwestia priorytetów imo.

zwłaszcza że zarabiają aż 900zł renty inwalidzkiej miesięcznie i mają zusowski zakaz pracy.

też mnie to zawsze zastanawiało 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie ma niska samoocene to chocby nam tlukli do glowy ze jestesmy piekni nic to nie da

Trzeba chyba nad tym popracowac najpierw

A juz porownywanie sie do innych to nie dobra droga

Swoja strona co wy tak z tym Pittem :P sa przystojniejsi:P

Jak się odpada przez fizyczność, to tez ma się niską samoocenę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam nie wierzę w te terapie, ani za free ani za 100 000

też uważam, że reinkarnacja jest bardziej prawdopodobna niż skuteczność terapii. poza tym wiara w jedynego psychoterapeutę dość ogranicza, jak wokół jest tylu innych bogów. a tak serio to lepiej zmienić sobie opakowanie, bo ludzie i tak nie patrzą we wnętrze to i się nie przestraszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mark123, a jakie dziecko może mieć własne zasady? Rodzi się z nimi?

Uważam, że może istnieć typ temperamentu, który będzie dążył do opracowywania własnych zasad, a nie operował na tym, co mu otoczenie wbija do głowy. Np. ja jako dziecko miałem zasady, którym nawet moi rodzice się bardzo dziwili i odkąd pamiętam nie budowałem swoich "poglądów" na tym, co mi wbijano do głowy, więc może imam taki temperament.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam drajgan jest brzydszy niz owsik

Hobby nikt nie jest brzydszy niż owsik, jeszcze tego nie wiesz? On jest najbrzydszy na świecie. To zostało tu już przez niego udowodnione na jakichś tysiącu stronach. Nie psuj mu koncepcji :)

 

No wreszcie ktos powiedzial to co Owsik pragnal uslyszec :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydota to chyba rzecz dyskusji

To co ty uwazasz za brzydkie ktos uzna za ladne

I ja nadal uparcie twierdze ze ona jest w nas, a nie ze opakowanie.

Iluz jest mezczyzn teoretycznie nie ladnych, a wianuszek kobiet obok

nawet nie próbuj używać tu logiki,you shall not pass,not here.

na jakichś tysiącu stronach

340 dopiero :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×