Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

No to jest akurat prawda. Nieśmiały przystojniak jest "słodki", nieśmiały brzydal jest wieśniakiem. Tak było jest i będzie.

Rzecz w tym, że ludzie mogą dobrać się kobiecie do majtek na milion różnych sposobów a to, że jeden z nich jest dla Ciebie niedostępny znaczy tylko tyle, że zostało te 999 tysięcy ;)

To, że czujesz się gorszy powinno Cię wkurwić i zmotywować, a działa odwrotnie-robi z Ciebie ofiarę losu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej do przesady czepiałeś się swojej twarzy, więc mówię, że "świnia na sterydach" ma kobiety mimo tego, że jest przeciwieństwem tego co ładne. Teraz uczepiłeś się wzrostu(który właściwie jest większym problemem). Chodzi mi o to, że nie powinieneś zwalać wszystkiego na wygląd. Jest pełno niskich facetów, którzy mają w sobie "to coś". I tych wysokich przystojniaków, którzy tego nie mają. To coś jest właśnie pewnością siebie i charakterem.

Rozumiesz wszystko na opak. Być pewnym siebie to nie znaczy dać napotkanym ludziom po mordzie, ale dawać do zrozumienia kobiecie, że jest się zainteresowanym czymś więcej niż przyjaznią. Ty myślisz w stylu "jestem brzydki, może mi kiedyś z litości chociaż da pomacać". Nie da.

Gdzieś tam pojawił się pomysł, żebyś znalazł sobie brzydką kobietę. Sam pomysł jest kretyński, bo skrzywdzisz i kogoś i siebie, a człowiek to coś więcej niż tylko "dziura", więc wypadałoby być uczciwym. Na szczęście to i tak niemożliwe bo te też Cię nie chcą. Pewnie śmierdzi od Ciebie desperacją na kilometr, więc nawet najbrzydsza i najbardziej samotna się w to nie zechce pakować.

Nic nie wiesz na temat atrakcyjności fizycznej na temat zachowań ewolucyjnych i na mój temat. Sorry, ale większośc z tych rzeczy piszesz z głowy, bo Ci się tak wydaje. Nawet nie rozumiesz czym jest dowód społeczny, a chcesz mnie pouczać. Co do wzrostu to raczej mam mały kompleks, bo głównie przez wzrost nie odpadam. A nieraz faktycznie widziałem, że niscy zwykli faceci mają wysokie kobiety. Ale nie jestem naiwny i bajkopisarzem by twierdzić, że to reguła i ze kobiety nie patrzą na wzrost Cóż kobiety mają, gdzieś moja pewność siebie te, które podrywam , bo im się fizycznie nie podobam, Nie wiem dlaczego tak ciężko Ci to pojąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę Cię obrazić, ale "społeczny dowód" jest potrzebny przecięntym do bólu ludziom. Gdyby wszyscy myśleli tymi kategoriami to do tej pory balibyśmy się spaść z krańca świata...

Na temat atrakcyjności i Twój wiem już tyle, że nie masz z nią nic wspólnego, więc na zdrowy rozum-musisz szukać innych rozwiązań. No i wiem też, że dla Ciebie inne rozwiązania nie istnieją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesteś naiwny, bo sam jemu ulegasz, a uważasz, że nie. Już Ci napisałem czym są inne rozwiązania, one są równie odległe do osiągnięcia jak ja od przystojności. Nie przeceniaj osobowości i charakteru w podrywie. Bo strasznie przewartościowujesz ich rolę, a nie doceniasz czynników ewolucyjnych i zwykłego podobania się fizycznego kobiecie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego ma niby wynikać
że ładniość nie gwarantuje bycia atrakcyjnym i posiadania bab na pęczki. W sumie w ogóle nic tego nie gwarantuje, nawet przystojność, żeby mieć baby na pęczki, niektóre rzeczy to ułatwiają, co można wnioskować po pewnych zależnościach ogólno- społecznych, a nie po konkretnych przypadkach, bo one nie zmieniają prawideł.

 

Nieśmiały przystojniak jest "słodki", nieśmiały brzydal jest wieśniakiem.
Tak, ale z kolei śmiały, zwłaszcza brzydal, jest często postrzegany jako bezczelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jest postrzegany jako bezczelny, naiwniak, czy on nie ma w domu lustra itp. Oczywiscie atrakcyjność fizyczna nie gwarantuje sukcesów w podrywie, ale bardzo ułatwia to zadanie. Nieatrakcyjność fizyczna, bardzo silnie ogranicza możliwości wielu przypadkach uniemożliwia osiągnięcie celu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że ulegam, jak każdy, jednak mam świadomość, że zmiana wychodzi ode mnie, więc na samym początku to JA mam mieć rację, nawet jeśli reszta uważa to za bzdurę. Nazwij to ignorancją, albo wiarą w swój sposób myślenia.

Nigdy się nie zrozumiemy, bo jesteśmy całkowicie innymi ludzmi. Widzisz, na Ciebie dziewczyny leciały gdy miałeś 16 lat. Teraz, gdy masz 30 lat marzysz o tym, żeby poleciała jakakolwiek. Mną gardzą za to od zawsze, nie podrywały mnie nigdy, a moje podejście jest odwrotne-zrobię wszystko, żeby je do siebie zniechęcić. Oba podejścia prowadzą donikąd z tym, że to moje, gdyby je lekko zmodyfikować, może czasami pomóc zamiast zaszkodzić. Za bardzo Ci zależy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż jeżeli byłbym homo, to jest raczej wrodzone. To tak wolałbym być ładny. A teraz jestem hetero. Więc pragnę kobiet. Pytanie przewrotne, bo ciężko na nie odp. Jeżeli miałbym się drugi raz urodzić to wybrałbym jednak opcje dwa jeżeli miałbym wybór. Pomiędzy tym, a tym pytaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flipthescript no i wadzisz

Poza wyglądem kobiety lecą na władzę, sławę i pozycje społeczną. Więc 999 tyś bardzo się kurczy. Sęk w tym, że i tych przypadkach wygląd bardzo pomaga osiągnąć te cele.

 

jakbym czytała temat baby. w przypadku stereotypów co podnieca mężczyzn u kobiet wymienia się: wygląd oraz wygląd i podobieństwo do matki mężczyzny.

jako mężczyzna masz większy wybór środków do osiągnięcia celu, czyli wymarzonego podrywu i randki. wykorzystaj to albo zmień płeć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo Ci zależy.
Też go pytałam kiedyś czy próbował taktyki na olewkę, zamiast na usłużnego pieska na suczki, to przemilczał. :silence:

Owsik, do ..urwy nędzy, przecież skoro te baby i tak Cię olewają i wiesz o tym, że przegrałeś, to i tak nie stracisz nic na olewaniu ich!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×