Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma takiego polotu i werwy jak z zgrabną.

 

No i właśnie to samo tyczy się facetów

Czyli wygląd ma wiele składowych i na wiele z nich sami mamy wpływ

 

owsik, mówisz, że nie masz klaty jak Golum, to może za to w drugą stronę i przypominasz ludzika Michelin?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy to się śmiać fajnie potrafi wyszydzać twierdzić, że to płytkie. Tylko prawda jest taka, że nikt jakby miał wybór nie chciałby być brzydki. Wtedy jakoś nie było by to głupie puste czy śmieszne.

 

no wiadomo, że nikt nie chciałby być brzydki

ale jak już się takim jest to trzeba sobie z tym jakoś radzić

kobiety bardzo dobrze opanowały tę sztukę

może niech faceci zaczną również brać przykład zamiast tylko jęczeć

Strasznie dobrze, bo mają makijaż.

 

A ja nie mam się zamiaru z tym pogodzić nigdy, że jestem na tyle brzydki czy tam nieatrakcyjny fizycznie i przez to nie mogę sobie znaleźć dziewczyny, bo na 100 kobiet stu się fizycznie nie podobam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie dobrze, bo mają makijaż.

 

To poproś od Mikołaja malowidła

Namalujesz sobie seksi szramę i nie będziesz już miał aseksualnej twarzy :D

Ciebie to fajnie śmieszy, ale mnie to nie śmieszy, bo wcale nie chciałabyś być na moim miejscu.

To jest takie fajne nabijanie się z kogoś kto ma gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym biadolił jak on że mineło kilkanaście lat a nikt mnie nie przytulił,ze mną nie zatańczył,nie zrobił mi loda ani nie przespał się ze mną bym stał się majciarzem którego społeczeństwo odda z dopłatą na narządy i każe mojej rodzinie zapłacić za zużytą amunicję i posprzątanie trupa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, narzekasz jak za przeproszenie dupa wołowa.... są ludzie co mają gorzej i jakos sobie radzą...

a prawa taka, ze i tak jestes w lepszej sytuajci niz ja.

takim gadaniem to choc byś bym mistserem world'a to zadnej laski nie wyrwiez bo smecisz....

ja mam gorzej ale mam to gleboko w dupie i nie mysle o tym a ty sie skupiles na jednym i nudzisz jak "stara baba"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie, że znajdzie się zawsze ktoś kto ma gorzej tylko można to odwrócić bardzo dużo ma jednak lepiej i nie cieszy mnie czyjeś nieszczęście i co mam poklaskać w dłonie i powiedzieć cudownie o ktoś ma gorzej. Już moje problemy znikły już mam dziewczynę już jest ok. To tak nie działa i nie chciałabym by tak działało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety zdrowia,urody,miłości,przyjazni nie można ani kupić ani wypracować w przeciwienstwie do nabojów na strzelnicy i rundki awionetką nad miastem.powyższe nieraz kosztuje kilkanaście ludzkich istnień.tzn ileż upośledzonych,brzydkich musi całe życie zmarnować w samotności żeby urodził się jeden przystojny który pije z tego zródła?biologii nie oszukasz i nie przekupisz.świnie nie są ładne bo są żarciem które koty jedzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, nikt nie mówił ze bedzie latwo.... ale z taką gadtką i podejsciem jakie ty masz o pozegnaj sie z myslac o tym ze kiedys bedziesz z dziewczyną....

Głupi tekst. Jakoś inni mają łatwiej nie odpadają na starcie za urodę mają randki. choćby nie wiem co gadali bo się podobają. Nie martw się o moją gadkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, nikt nie mówił ze bedzie latwo.... ale z taką gadtką i podejsciem jakie ty masz o pozegnaj sie z myslac o tym ze kiedys bedziesz z dziewczyną....

Głupi tekst. Jakoś inni mają łatwiej nie odpadają na starcie za urodę mają randki. choćby nie wiem co gadali bo się podobają. Nie martw się o moją gadkę.

bo maja wyjebane! ;d

 

ty sie zachowujesz jak laska ktora szuka ksiecia na bialym koniu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×