Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

No, indyk zaraz będzie gotowy, komosa dochodzi i kolejny etap z dzisiejszego planu będzie zaliczony. Ugotowałam na dwa dni, będzie spokój.

A potem pierniki, nie chce mi się, ale się nastawiłam, że dziś je zrobię.

Przed chwilą zastosowałam tajną broń na rozleniwienie i zmiany pogody (zaczęło u nas padać) - druga kawa z ekspresu. :D

 

Ḍryāgan, O tak, tak, kcę takiej pomocy domowej! . Ale mam jakieś dziwne przeczucie, że monsz nie byłby tak zachwycony... < idzie po szmatę z opuszczoną głową> ;)

 

Zosia_89, Bardzo nie lubię zakupów przed Świętami i tłumów w sklepach... A mam tylko prezenty dla mensza. :why:

 

cyklopka, Masz rację, z amoku i "muszę to zrobić" też się leczę... ;) Jak ktoś napisał na forum - dla Jezusa nie ma znaczenia, czy będę miała błysk na Święta... ;)

 

Purpurowy, Jak dziś kondycja?

 

Idę podawać obiadosa. Pachnie pysznie... :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, O tak, tak, kcę takiej pomocy domowej! . Ale mam jakieś dziwne przeczucie, że monsz nie byłby tak zachwycony... < idzie po szmatę z opuszczoną głową> ;)

Mogę się przebrać za dziewczynkę :D

gender-bender1.jpg

 

Ehehe, musiałam :P

 

Wiecie, co mi pan trener wczoraj napisał? Oczywiście musiałam zaczepić, że on pewnie nie na nic czasu, bo tylko praca, studia, treningi, a on mi na to "i jeszcze dużo innych rzeczy, o których nie wiesz" <śmieszki i emotki> :mhm: Tak że mówię, ma charakter. Ale to się kiedyś obróci przeciwko niemu, bo zawsze mogę zapytać, czy ma trochę czasu czy jest bardzo zajęty mnóstwem ciekawych rzeczy, o których nie mam pojęcia :105:

 

No nic, zobaczymy czy się do końca roku pojawi albo odezwie, dobre by to było, jakbyśmy się lepiej poznali, coś czuję ;)

 

A tu kawałek z mojej playlisty poświęconej bolesnej tematyce zakochiwania się w latach 90-tych :papa:

 

[videoyoutube=1rsWf09_PmI][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka,no co? byłbym na czasie :) taka by była ze mnie dziewczynka jak Brienne z Tarthu.

Swoją drogą jestem mega ciekawa roli Gwendoline Christie w Star Warsach :great:

 

I znalazłam bardzo duży plus tego, że kolega z pracy nie idzie z nami do kina, tylko dziewczynka, to możemy bez skrępowania sobie buzie pomalować.

Akurat mam pomarańczową szminkę i zielony puder, który w sumie kupowałam z myślą o premierze :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, to samo, zrób niby-kawę.

 

Ja na przykład nie mam tego problemu. Jak się prześpię po południu - tak; jak mi się wydaje, że powinnam była więcej zrobić danego dnia - tak; jak nie zażyję leku na wieczór - tak. Ale kawa, kodeina, coś...? Parę dni temu wzięłam i tak straciłam przytomność przed północą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, jasne że możesz i nawet postaram się pomóc. ;)

Bo ja mam teraz jeszcze nowszy telewizor, z wbudowanym tunerem do odbioru telewizji cyfrowej. Podłączyłem go do anteny (antena już około 7 lat nie używana) i wyszukało mi tylko połowę kanałów które powinni i były straszne zakłócenia sygnału. Dzisiaj ojciec wszedł na dach i coś pogrzebał przy antenie i teraz wyszukało wszystkie kanały, ale zakłócenia dalej są tak samo duże. Zastanawialiśmy się nad anteną wewnętrzną, taką do domu, ale facet w sklepie powiedział że nadajnik jest tak daleko że to nic nie da. To co teraz? Wzmacniacz sygnału?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×