Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie zablokowano i wywalono mi mój watek. Bardzo miłe wspaniałe nie ma to jak dowalić brzydkiemu.
wiesz, wszyscy juz mieli dosc jak sie chełpiszi obnosisz ze swoją brzydotą. zacznij o czym innym. na przyklad ze lubisz porady

To był mój temat mój ból. a porady które nie działają to nie porady tylko pisanie bajek. Skasowanie, go było czystym chamstwem, Bo ja nikogo nie zmuszałem do czytania tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć robaczki :papa:;)

 

owsik, właśnie nie rozumiem trochę usunięcia "Brzydoty"...

 

Ḍryāgan, co się zadziało?

 

Też tego nie rozumiem widać dla czyjeś podłej satysfakcji mój temat został usunięty. Ten przykład wymownie ukazuje jak drażni ludzi tylko to, że brzydki ma swoje zdanie i nie przyjmuje bajkowych rad. A temat usunął Arhol bez podania przyczyny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był mój temat mój ból. a porady które nie działają to nie porady tylko pisanie bajek. Skasowanie, go było czystym chamstwem, Bo ja nikogo nie zmuszałem do czytania tego tematu.

No i założyłeś od nowa. W sumie co za różnica i tak nikt by nie przebrnął tych 250 stron

To jest duża sprawa, bo widać ogromną stronniczość i samowolkę niektórych ludzi. Gnojenie brzydkich i to robią osoby, które rzekomo tak cierpią z powodu własnych chorób. To jest podłość w czystej formie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, nie ciagnij tematu bo bedzie tu marudzil a i tak nic z odpowiedzi ludzi do nego nie dotrze. taki typ. Szkoda tutaj wprowadzac taki klimat bo spamowa ma byc z zalozenia wytchnieniem od klopotow i mozna pomarudac , pozalic sie no ale w tym przypadku to jak grochem o sciane jakiekolwiek rady , slowa pocieszenia czy cokolwiek . To osoba ktora po prostu lubi sie plawic w swojej "brzydocie" .

 

 

Ide jesc . :papa::papa:

 

Ale wieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik, no ale 250 sttron marudzic o jednym to naprawdę ..... :hide: nawet kutfa ja az tak nie marudze a pomarudac na moje nieszczescia tez lubie . :roll: Poza tym brzydota to sprawa obiektywna .

To moje marudzenie moje nieszczęście i wiem lepiej od Ciebie co mnie w życiu spotyka. Brzydota jest bardzo obiektywnie odbierana przez kobiety.

Jestem nieatrakcyjny fizycznie w oczach kobiet i tylko z tego powodu odpadam i czy to Ci się podoba czy nie. Wiem za co odpadam lepiej od Ciebie,

To wy piszecie powszechne mitry na temat brzydoty i nawet nie macie ochoty przyjąć do swoich głów, że ktoś może mieć racje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Wszystkim!

 

Odpalam kompa i co ja paczę, kolega o. na Spamowej! :shock:

 

owsik, napiszę Ci to czego nie zdążyłam w wątku. Kobiety bardzo często mówią - nie jesteś w moim typie, nie pasujemy do siebie i teksty, które przytaczałeś, bo tak jest łatwiej (czasami delikatniej) niż powiedzieć- jesteś nudny jak flaki z olejem, głupi, marudny, nachalny, dołujący, denerwujesz mnie tylko japę otworzysz, itd. A urodą może i zwróci się uwagę, ale tylko osobowość pozwala ją utrzymać.

 

platek rozy, Hej Kochana! Znaczy fajny dzionek wczoraj miałaś. :great: Nie zastanawiaj się od czego te sensacje somatyczne, po prostu rób swoje, a olane one tracą swoją siłę.

Ja dopiero zaczęłam "pierniczenie", bo robiłam dla młodego na dzisiejszą Wigilię w Klubie, może coś z tej partii się uchowa. ;)

Fajne kolczykasy!

 

U mnie leje, jak wstałam o ósmej to myślałam, że coś mam z zegarkiem, tak było ciemno... :shock:

Zaraz śniadanko, potem kolejne wersje pierników ( jestem Ciasteczkowym Potworem :D ), potem Wigilia w Klubie i tak niedziela minie.

 

Miłego dnia!

A Wy co będziecie porabiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada widzisz poco ta hipokryzja byle mi nie przyznać racji. Kobiety mówią najczęściej nie jesteś w moim typie facetom, którzy są w ich oczach brzydcy. Szczególnie jeżeli nie dają szansy na randkę od razu, bez poznania bez dłużej rozmowy i dobrze to wiesz, że tak to wygląda, ale wiadomo brzydkiemu się nie przyzna racji, bo lepiej wymyślać bajeczki o osobowości jak to niby ona się liczy. Ja odpadam na samym starcie więc wiem za co odpadam i co mnie spotyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, nie ciagnij tematu bo bedzie tu marudzil a i tak nic z odpowiedzi ludzi do nego nie dotrze. taki typ. Szkoda tutaj wprowadzac taki klimat bo spamowa ma byc z zalozenia wytchnieniem od klopotow i mozna pomarudac , pozalic sie no ale w tym przypadku to jak grochem o sciane jakiekolwiek rady , slowa pocieszenia czy cokolwiek . To osoba ktora po prostu lubi sie plawic w swojej "brzydocie" .

 

 

Ide jesc . :papa::papa:

 

Ale wieje.

Trzeba powiedzieć Arholowi, że skasowanie tematu było błędem, bo teraz on się jak wirus rozprzestrzeni w innych tematach :D

 

tak moze byc :mhm::mhm:

Zosienko snieg ma juz spasc w nadchodzacym tygodniu , dzis sluchalam prognozy wiec pewnie sie uda posmigac na nartach :)

kosmostrada staram sie jak moge to olewac ale jakos mi sie nie udaje. No ale moze to zejdzie ze mnie w niedlugim czasie , zobaczymy.

15 stycznia mam neuerolozke to w razie czego poprosze o rehabilitacje .

Wydaje mi sie ze te jazdy z kreceniem glowa i zawrotami mam po tym weekendzie kregoslupowym aczkolwek te mam zupelnie inne jak od kregoslupa bo walsnie takie z deralka i lękiem . Pewnie mi utkwilo ze znow mnie zlapal szyjny to moze zlapac za chwile znow i tak jest.

 

Co dzis planuesz? Piernikowanie a poza tym? ;) co dla siebie?

 

Ja wlasnie uskutecznie makijaz.

 

Na Wigilie planuje isc w sukience popelatej .

 

Uszargalam wczoraj moj plaszcz dlugi puchowy i nie wiem czy mi to zejdziew czyszczeniu :why: chyba czyms tlustym ubrudzilam a material tego plaszczyka jest dupny bo kazda plamke na nim znac i ciezko schodza . Nie wiem jak mogli plaszcz z takiego badziewia uszyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89 Dziękuje za to, że sercem do mnie podchodzisz. Jednak wiem lepiej od Ciebie jak odpadam u kobiet za co odpadam i co mogę z tym zrobić czyli w praktyce nic. Głównie nie podobam się z powodu twarzy czasami ze względu na niski wzrost. Ja wiem, że na wszystko wymyśla się siłownie. Jesteś brzydki z twarzy idz na siłkę jesteś niski idz na siłkę. Czemu nie możecie zaakceptować mojego zdania tak po prostu tylko usiłujcie mi wmówić, że pisze nie prawdę, ze mi się wydaje, że jestem głupi. W moim przypadku pewność siebie nic nie daje. Nie jestem może jakiś super śmiały, ale daleko mi do nieśmiałości i jak mam okazje to spokojnie zagadam do obcej kobiety. Dlatego mam duże doświadczenie w kwestiach podrywu i wiem na 100%, że chodzi o mój wygląd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, czyżbyś wlazł do jej pokoju, przesiąknięty męskim, alkoholowym zapachem i przygotowaną, uwodzicielską mową, która jednak tylko w Twojej głowie brzmiała seksownie? ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Dobrze, że lekarzy masz umówionych.

Oj domyślam się jaka jesteś zła z tym płaszczykiem, ale może wywabią w czyszczeniu. Ja w mojej puchówce rozwaliłam zamek, ale ma też zatrzaski i daję radę...

Kupiasta pogoda na jakieś fajne plany, nogi się nie chce z domu wystawiać. Na pewno w domku coś dla siebie wymyślę po powrocie.

 

Zosia_89, Kochana ja tak bardzo czekam na śnieg, chociaż na nartach jeździć nie mogę. Dla piękności otoczenia, dla prawidłowości pór roku, a przede wszystkim dla bałwana! :D

 

DarkMaster, :papa:

 

bonsai, Ja się bałam zapytać, jaki cudny pomysł przyszedł wczoraj Ḍryāganowi, do głowy...

 

Idę przygotować wszystko do śniadanka niedzielnego, monsz zrobi sadzone na boczku. :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam duże doświadczenie w kwestiach podrywu i wiem na 100%, że chodzi o mój wygląd.

tutaj na forum nikt twojej buzki nie ogladal i mogles byc duszą towarzystwa. to nie, kazesz sie wszystkim skupiac na swoim wygladzie. ja mam dosyc. twarzy i wzrostu sobie nie zmienisz. twoj wybor czy bedziesz akcentowac zalety czy rozpamietywac wady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×