Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, w szpitalu miales zycie bez stresow a jednak w zyciu codziennym nie da sie ich uniknac i nikt Cie nie bedzie w szpitalu trzymal cale zycie . Trzeba wyjsc i sie mierzyc z rzeczywistoscia. I tak tam byles bardzo , bardzo dlugo dla mnie az dziwne ze tyle Cie trzymali . zazwyczaj trzy mieisace przy nerwicach i do domu.Poszukaj terapuety zeby miec terapie podtrzymujaca i chodz do niego co tydzien . Nie gadaj ze Ci sie nie chce bo terapia duzo daje i bedzies sie czul w jakis tam sposob zaopiekowany.

Ja tez mam lęki teraz bo zaczelam prace , 9 listopada wycielam nowotwor skory i zmiotlo mnie to . Stres a co za tym idzie lęk i napiecie i somatyka.

I musze sie zbierac od nowa i tak bedzie . Zawsze juz tak bedzie wiec musisz byc na to gotowy ze ludzie z takimi zaburzeniami beda mieli okresy dobre w zyciu i okresy zle .

Dostales lekarstwa?

 

Witajcie Wszyscy :*******

Ja oczywiscie z telepawa wstalam ale zaraz robie makijaz i sie zbieramy na miasto.Chce skoczyc po koraliczki , moze sobie podziabie troche kolczykow.

 

Jakie macie plany na sobote?

 

Milego dnia!!!!!!!!!

 

U mnie deszczowo i buro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

A u mnie słoneczko sobie świeci, jest ciepło, stokrotki kwitną w parku... :shock:

Rozbujałam dzień dobrą kawą, ibupromem na bolący łeb i długim spacerem z futrzakiem.

Mam sporo dziś do zrobienia. Poogarniam, pójdziemy z młodym po prezent dla kolegi, bo mają jutro Wigilię, upichcę obiadek, upiekę pierniki, dzionek zleci.

Kaszlę, smarkam potwornie, ale jakby mam więcej siły.

 

Dziewczynki dziękuję za radę z maścią witaminową, nadal nieciekawie ten nos i usta wyglądają, ale już nie piecze. :great:

 

Miłej soboty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, to ja to bardzo lubię. Czasem mama mi kupuje angorę, a ja tyko rozwiązuję diagram i sudokuny. W sumie, wiesz gdzie można takie spotkać poza angorą?

 

Ja mam taką książeczką z ponad dwudziestoma obrazkami. Moja jest z wydawnictwa Logi, za 7 zł, pewnie kupisz u siebie w jakimś saloniku prasowym... :) Ja sobie zamawiałem przez internet, z innymi łamigłówkami, http://www.wydawnictwologi.pl/obrazki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Hej Kochana! No po tak pracowitym wczorajszym dniu to dzisiaj luzik Ci się należy. Wczoraj już chyba sobie całą chałupkę ogarnęłaś świątecznie?

Też chyba zrobię tego indyka w warzywach... Muszę wyskoczyć po zakupy, bo wszystkie warzywa wyżarte, tylko kawałek selera został.

 

lucy1979, A nie mogłaś dodać np. paru kropelek octu winnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nastrój mi skacze. Byłem długo bo to taki odział rehabilitacyjny. Szpital otwarty. Od poniedziałku zaczynam chodzić na odział dzienny. Za chwile wychodzę z kolegą na spacer i pewnie wrócę koło 21. Bardzo tutaj pusto w tym mieszkaniu. Tam było tyle ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, E to i tak Ci malutko zostało... Ale jest następny weekend.

Też już temat prania ogarnęłam.

To co porobisz w ramach luzowania?

 

Ḍryāgan, To może jakiś sprytny plan na sobotę? Jakieś fajne zajęcie? Wolne masz, ze szmatą latać nie musisz, czy stać przy garach, cały czas jest Twój. (tego zazdraszczam)

 

Marcin2013, Nie było Cię tu w urodziny ( a zdradzałeś datę ;) ), więc spóźnione życzenia Ci składam - żeby następny rok był dla Ciebie lepszy, dużo radości!!!

 

Little Red Fox, Udanego szoppingu!!! A czekolada koniecznie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie mam do końca humoru na koncert dziś, nie wiem czemu... Trochę się boję na niego jechać, bo jakoś nie do końca ochota dopisuje... W ostatnim czasie mnie za często dołki łapią i mam przeważnie takie dni, że najchętniej cały dzień siedziało by się przy laptopie, słuchając muzyki i grając, coś na internecie grzebać/pisać z kimś... :/ W poniedziałek psychiatra, to może znowu coś przestawiane z lekami będzie, przydałoby się coś na to przymulenie i problemy z koncentracją poradzić ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, Oj przydałby mi się teraz jakiś pedant ze szmatką w domu... :105:

 

mirunia, Właśnie wróciłam, godzinę siedzieliśmy w empiku... :roll: No ale jest książka - fajna , podpasowana, a ja na świątecznej przecenie kupiłam foremki do pierników (większa gwiazdka i choinka, mam tylko małe) i puszkę na świąteczne ciastka, dam jako jeden z prezentów ( oczywiście zapełnię).

 

filip133, Idź na koncert, wyrwij się z domu, na miejscu już będzie fajnie. Przynajmniej coś się będzie działo.

 

Dobra, lecę do lidla i wracam na pichcenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W naszym układzie Słonecznym,są dwie planety bliźniacze.To,Ziemia i Wenus.Kiedyś były do siebie podobne.Jednak,niewielkie przesunięcie Wenus.Bliżej Słońca,sprawiło.Że przyjazna Wenus,stała się piekłem w Układzie Słonecznym.Temperatura wynosi tam.Uwaga 500 stopni !!!! Panuje przeogromne ciśnienie.Pada tam,deszcz.Ale to nie woda.Jak,na Ziemi.Tylko ...metal.Metalowy deszcz . Bo,woda wyparowała.Ale się znajduje w atmosferze.

A Ziemia ? Cóż,nas czeka jeszcze gorszy los.Za 1 mld lat.Słońce urośnie i stanie się nadolbrzymem.

Wody wyparują,skały się stopią/A temperatura wyniesie 1000 stopni.

Cóż jak widać,los naszej planety.Zależy od Słońca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, widzę, że najlepiej ci służy towarzystwo i uregulowany tryb życia, z dokładnym planem dnia. Ale tak jak inni mówią, nie można całego życia spędzić w ośrodku :bezradny:

 

filip133, to ja to bardzo lubię. Czasem mama mi kupuje angorę, a ja tyko rozwiązuję diagram i sudokuny. W sumie, wiesz gdzie można takie spotkać poza angorą?

 

Ja mam taką książeczką z ponad dwudziestoma obrazkami. Moja jest z wydawnictwa Logi, za 7 zł, pewnie kupisz u siebie w jakimś saloniku prasowym... :) Ja sobie zamawiałem przez internet, z innymi łamigłówkami, http://www.wydawnictwologi.pl/obrazki

Nie widziałam nigdzie, więc chyba sobie zamówię, bo to mnie uspokaja. Ostatnie kupiłam kilka lat temu w Szwecji, ale były za trudne i wywaliłam, nie umiem przegrywać :mrgreen:

 

Filipek, kawa nie pomoże na ból dupy (yyy duszy)

Chyba, że w połączeniu z kodeiną i efedryną :twisted:

 

Znowu poszłam na sprawdzian na żywioł, ale były tylko obliczenia i zmieszać składniki, tak że spodziewam się kolejnej piąteczki i trochę szkoda mi osób, które się uczą i tego nie zaliczają.

 

Wolne masz, ze szmatą latać nie musisz, czy stać przy garach, cały czas jest Twój. (tego zazdraszczam)

Ty też masz czas, tylko ci się cały czas wydaje, że coś musisz :nono:

 

Moje plany na sobotę to był sprawdzian z postaci leków, a teraz się powinnam uczyć na jutro, ale jestem trochę zniesmaczona formułą zajęć, no i ogólnie trochę mi się już dzisiaj nie chce. Mam filmy do obejrzenia i cokolwiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×