Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

platek rozy, ja lubię drób pieczony i schab, bo to są lekkostrawne mięsa. do tego surówki i kasze-ja podaję perłową, gryczana niepaloną i jaglaną. Na spotkania rodzinne gotuję wszystkie w niewielkich ilościach i dzięki temu wszyscy rozsmakowali się kaszach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, gdybym ci ja miała bilety na inną godzinę niż mam, to kto wie, idziemy na 20:30 bo tak fanklub zarządził 2 miesiące temu. Ale jak człowiek się nie ma w pracy z kim zamienić, to nie będzie przecież chodził na uszach i ryzykował utraty fuchy, to nawet ja jestem w stanie zrozumieć. W każdym razie pretekst do zagadania okazał się ok i dużo emotek typu średnik-zamknij nawias. Chociaż z mojej strony więcej dwukropek-zamknij nawias.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ho, ho, zaczyna tu Świętami pachnieć... ;)

Ja skończyłam jeden obrazek i zasiadam też pisać menu świąteczne, plan działania i listę zakupów.

 

cyklopka, smski krążą... jak miło... :105: Szkoda, że ze wspólnego kina nici, ale wędka zarzucona. :great: No i medal za odwagę!!!

 

mirunia, No po prostu tytan pracy! :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, faktycznie, retro :-) Chociaż w smartfonach emotki z myślnikiem są zamieniane na buzie androidów, to urocze :-O

 

Z tymi smsami to trzeba być szczerym, tym co chcę powiedzieć się dzielę, nie kombinuję jak sztucznie podtrzymać rozmowę, bo nawet chyba nie umiem.

 

Nie no, będzie dopsz, powinnam się sama pogłaskać po plecach, bo pchnęłam znajomość na kolejny poziom, choby to było dalej koleżeństwo. Grunt, że w końcu robię to, czego chcę. A nie, że nie wolno/nie zasługuję, albo niech się zrobi samo. W dzieciństwie bardzo rzadko sięgałam po to, co chciałam, bo się bałam. I to nie tylko chodzi o chłopaków, tylko o wszystko - naukę, hobby, jedzenie :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila wróciłem ze spaceru. Walnęliśmy dzisiaj około 20 km. Dzień pełen wrażeń. Wyjście ze szpitala później spacer na nogach do centrum w którym dawno nie byłem.

Po fali fatalnego samopoczucia przyszło takie całkiem dobre, ale teraz jak wróciłem do mieszkania to dalej męczy mnie lęk i napięcie. Ale nie ma co panikować to zmiana adaptacyjna. Z czasem będzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh a ja skończyłem smsować... :P

A z kim? ;)

 

Niom, trener poszedł spać, ale po szybkości odpisywania i eskalacji emotikonów do dwukropek-pe, średnik-myślnik-zamknij nawias oraz dwa daszki śmiem twierdzić, że być może lubi mówić ze mną i kiedyś konwersacja zostanie wznowiona. (Ogólnie same miłe smsy i minimum konieczne droczenia się, czyli gdyby to był flirt, to chyba robię to dobrze).

 

A teraz udaję, że się uczę. Brawo ja!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, to ja to bardzo lubię. Czasem mama mi kupuje angorę, a ja tyko rozwiązuję diagram i sudokuny. W sumie, wiesz gdzie można takie spotkać poza angorą?

 

Ḍryāgan, a ja nawet nie wiem, czy wyrywam czy nie, z jednej strony to takie oczywiste, z drugiej jednak mieści się w ramach grzeczności i koleżeństwa ;)

 

Spać mi się chce tak, że zaraz formalnie jebnę pod tym zeszytem nieprzeczytawszy nic :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór ;) w końcu piątek!

Piątek to najcięższy dzień w tygodniu, a jutro oczywiście sprawdzian z technologii postaci leków, przysięgam, że jeśli to będzie mieszanka przeciwkaszlowa, to ją wypiję na zapleczu :hide:

 

Dalej smsujemy :mhm:

 

u mnie jakby nie patrzeć też, zwłaszcza że pracuję w piątki wieczorem, to klienci potrafią być już alb wstawieni albo niekontaktowi :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×