Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

We wtorek ide do psychiatry , zobacze co powe , czy da skieorwani e na konsultacje do kliniki.Trzeba miec tam cala dokumentacje z dotychczasowego leczenia i watpie zeby mnie przyjeli poza tym jak patrze na wieslawa ktory wyszedl po takim czasie i czuje sie mega zle to nie wiem czy mi sie tez chce w taka klinike pakowac?

Ja bym się na twoim miejscu dwa razy zastanowiła, bo to jest wyjęcie z tego otoczenia i z tego trybu życia, który z takim wysiłkiem sobie wypracowałaś. Oderwanie, a potem wrzucenie z powrotem do tego środowiska i zaczynanie od nowa. :mhm:

 

nie wiem czy pisałam, ale kupiłam sobie zajebiaszcze spodnie do jazdy na nartach w kolorze limonkowym, będzie mnie widać na szczycie stoku. Tylko pytanie czy uda mi się w tym roku pojechać na narty :bezradny:

No to będziesz fajnie się prezentować.

A ja to w życiu na nartach nie byłam, jak byłam dzieckiem to jeszcze było zbyt luksusowe hobby, poza tym ortopedzi raczej odradzali.

 

owsik, ale o jaką "rację" ci chodzi? Mamy przytakiwać w każdym wątku i powtarzać jak mantrę, że nikogo sobie nie znajdziesz? Do czego ci to potrzebne?

 

Zwolniłam się trochę wcześniej z zajęć, napisałam sprawdzian, ale tak w oparciu o wcześniej przygotowane materiały i opuściłam budynek, zjem obiad, obejrzę film (w tym tygodniu chcę sobie odświeżyć Starą Trylogię). Gdybym nie była tak zaspana na farmakologii, to bym się uśmiała, bo pani magister miała zieloną bluzkę, brązowy sweter bez guzików ani wiązania, z szerokimi rękawami i mówiła coś w rodzaju "w komórkach tucznych histamina magazynowana jest, mhmmm?". Dałabym jej już licencję na przedstawianie Yody :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam duże doświadczenie w kwestiach podrywu i wiem na 100%, że chodzi o mój wygląd.

tutaj na forum nikt twojej buzki nie ogladal i mogles byc duszą towarzystwa. to nie, kazesz sie wszystkim skupiac na swoim wygladzie. ja mam dosyc. twarzy i wzrostu sobie nie zmienisz. twoj wybor czy bedziesz akcentowac zalety czy rozpamietywac wady.

Ja chcę mieć dziewczynę nie muszę być Towarzystwa, a co bym nie zrobił moja buźka i tak mnie skreśli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez jaj. Ten śmieć tutaj. Ogląda ktoś marsz ciemnoty?

Odezwał się wartościowy człowiek. Nazywasz mnie śmieciem i wy uważacie, że tak właśnie odzywa się kulturalny człowiek. Nawet nikt mu nie raczył zwrócić uwagi? Co zwami ludzie? Przytakujecie komuś kto nazywa kogoś śmieciem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie oglądam, bo jeszcze rzuciłbym czymś ciężkim w telewizor, a po co mi to! Choć ciekawi mnie w sumie, co naczelnik państwa powie pod TK.

 

Kurna, strasznie wieje, od dawna nie było tak dennej jesieni. Wrrr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądam wiadomości, bo nie mam wpływu na to co się dzieje, to po co naciągać postronki nerwowe.

 

Davin, wieje, wieje, ktoś się powiesił.

 

owsik, ale dla mnie to jest cały czas błąd logiczny, bez względu na nasz gust czy przekonania, nie możemy potwierdzić, co się wydarzy, albo nie wydarzy w przyszłości w twoim życiu, bo nie jesteśmy wróżbitami.

 

Carica Milica, to wrzuć gdzieś na forum owoce swojego spaceru :great:

 

Przejrzę sobie ciuchy w sklepie wysyłkowym i walę się na kanapę oglądać film :uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka mogą jednak statystycznie z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić czy mam szanse czy nie. Oczywiście to nie fizyka kwantowa. Ale ludzie ogólnie kierują się wyglądem więc szanse mam nikłe,a lata lecą. To nie koniecznie musi być logiczne, ale tak jest,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×