Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Zosia_89, Żadnej zimy !;o

 

nieboszczyk, To zamiast się nad sobą użalać, proponuje iść na diagnostykę ;)

sęk w tym że 99.9% moich autodiagnoz zawsze potwierdza diangoza lekarska.było to na przykładzie bólu brzucha,bólu gardła,igły w kolanie.przeczucie mnie nie myliło/a teraz wystarczy zrobić jedno RTG płucek i równia pochyła.i wtedy tylko iść na strzelnice i położyć tam te zdjęcia i wyniki badań na stanowisku strzeleckim.przypadkowe RTG lędzwiowego kręgosłupa mówi już za siebie.było to u ortopedy do ktorego sie udalem z powodu rwy kulszowej.oprocz dyskopatii dowiedzialem sie innych niespodziewanych durnot na temat stanu mojego zdrowia.lekarz sie dziwil że w tym wieku zanikły mi kręgi i pytał czy choruje na coś poważnego,byłem wystawiony na energię promienistą czy biorę sterydy.znam kolesia z widzenia ktorego często widuje na ulicy wiecznie pijanego z nieodłączną puszką piwa z garści,opuchniętą,czerwoną twarzą i wyłupiastymi,oczami niczym ze szkła.jest 2 lata młodszy odemnie i ma zdiagnozowanego glejaka wielopostaciowego ktory caly czas rożnie w czaszce.ostatnio osiągnoł takie stadium że chlopak podskakuje na chodniku,klepie sie po plecach i gada do siebie jakby gadal z kimś przez komórke.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, ulepimy dziś bałwana? :mrgreen:

 

Ja się czuję raczej Dobrze, tylko trochę peniam, bo jutro Może się przytoczyć dyrektor i lepiej mieć lekcję ułożoną i nie improwizować. Występu z angielskimi kolędami nie zrobię, bo za dużo lekcji przepadło, jak mawiają Murzyni w Ameryce , ain't nobody got time for this shit. Gdyby nie ciągłe zaziębienie i szkoła weekendowa, to bym była w stanie lepiej te zajęcia dla dzieci poplanować, a tak to nie mam siły i jadę po linii najmniejszego oporu.

 

Ale zdychać mi się nie chce, jest tyle rzeczy, na które czekam. Kontaktowałam się w sprawie kostiumu, jeśli będzie wyglądał identycznie jak na zwiastunach gry, to na pewno dostanę na niego licencję. Kuzynka zna krawcową, która szyła repliki mundurów do muzeum, więc umie skroić strój na podstawie zdjęć. Raczej nie będę czekać, aż się sama nauczę szyć od zera, bo szkoda czasu i materiału, który bym niechybnie Zmarnowała.

 

Też czasami myślę o remoncie mieszkania, posiadanie wanny, stolika do kawy w łazience, ławy do kładzenia torebki w przedpokoju, koszyka na gazety itd. wydaje się fajne.

 

To doradźcie coś jutro z tymi swetrosukienkami? :great: Pani mi odwołała lekcję, będę mieć wolny wieczór, zrobię zakupy świąteczne przez internet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wykąpana, zaszlafrokowana.

 

Zosia_89, misty-eyed, Dziewczynki do słodkości korzystam głównie z przepisów z Moje Wypieki.

Najlepsze klasyczne moim zdaniem są te z ciasta na piernik tradycyjny, ale robi się ciasto w listopadzie do leżakowania , a ja zapomniałam... :?

Zrobiłam więc wczoraj te (bo musiałam mieć gwarancję, że będą na dziś miękkie)

http://www.mojewypieki.com/przepis/szybkie-pierniczki

a dziś zrobiłam te, zmiękną sobie do Świąt (wg mnie lepsze, bardziej smak tradycyjny)

http://www.mojewypieki.com/przepis/pierniczki-przepis-ii

Najlepsze zaś moim zdaniem te, ale dużo czasu i pracy wymagają, więc nie dla mnie w tym roku.

http://www.mojewypieki.com/przepis/pierniczki-z-norymbergi

Wiele ciastek sprawdzonych mi w tym roku odpadło, bo lidl zawiódł i nie ma mielonych migdałów, ale na pewno zrobię te , bo to ulubione mojego syna

http://www.mojewypieki.com/przepis/waniliowe-kruche-ciasteczka-z-rudolfem

 

I coś jeszcze wybiorę, bo kupiłam sobie matę do robienia ciastek w Ikei i jest to cudo mega ułatwiające pracę, nic się nie przykleja, no bajka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, dziękuję za przepisy :D , mam zamiar również upiec kilka rodzajów, szczególne zainteresowały mnie takie z dodatkiem drożdży /ja zamiast świeżych dodam instant/ i myślałam jeszcze o ciasteczkach migdałowych i orzechowych z cynamonem. Wypróbowałam, są bardzo dobre.Czy kupiłaś matę silikonową?

 

Wróciłam ze spaceru, jest naprawdę zimno, połamane gałęzie leżą wszędzie...

Ja też chcę by już było biało i choć trochę mrozu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×