Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

To jest jakiś trolling, bez kitu.

Jestem tu od 5 lat i z takim zjeb... nie miałam do czynienia. Jest take, była Arasha, był Amfce ale takiego czegoś jeszcze nie.

Jedyna rada: nie karmić trolla. Ale z drugiej strony... wtedy jakoś nudno się robi... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś trolling, bez kitu.

Jestem tu od 5 lat i z takim zjeb... nie miałam do czynienia. Jest take, była Arasha, był Amfce ale takiego czegoś jeszcze nie.

Jedyna rada: nie karmić trolla. Ale z drugiej strony... wtedy jakoś nudno się robi... :twisted:

 

Co racja to racja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie owsik 250 stron i większość twoje posty a ty dalej jesteś brzydki

Jak nie możesz znaleźć kobiety to nie wiem zmień fryzurę albo zrób operacje plastyczną lub idź do pani lekkich obyczajów bo od użalania się nad sobą na forum żaden człowiek nie wyładniał i nie wyładnieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Owsik jest wkur**y na to co piszecie czy szczęśliwy, że jego wątek jest popularny.

 

Gwiazda forum :)))

 

A tak szczerze...wali mnie to czy jest wkurfiony czy nie...jest tępakiem do ktorego nic nie dociera :mrgreen:

Ale jak widac (ponad 240 stron....toz to juz pisalam ze watek prawiczkow przebil) mu to pasuje... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ładnie owsik 250 stron i większość twoje posty a ty dalej jesteś brzydki

 

:D:brawo:

 

Już pisałam wcześniej ale napiszę jeszcze raz i tym razem postaram się aby było to bardziej dobitne.

 

Wygląd w życiu człowieka odgrywa ogromną rolę, może nawet i kluczową, nie ma jednak szans aby był jedyną wytyczną.

Dajmy nawet temu wyglądowi 70% efektywności w zdobyciu partnera, to nadal pozostaje 30% szans, w które wchodzi np poczucie humoru, status społeczny, inteligencja, sposób bycia itp, itd

Poza tym nawet jeśli ma się dosyć niewyjściowy wygląd to zawsze można go choć trochę podrasować aby szanse procentowe była wyższe.

 

Oczywiście istnieje możliwość zerowych szans ale na to to też sobie trzeba zapracować.

Jak jest owsiku w Twoim przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×