Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

Pracuję dlatego mam mniej czasu na odp. W jakiś sposób ta cała sytuacja udowadnia, że faceci mniej patrzą na wygląd od kobiet. Ja pokazałem zdjęcie i co było, że nie jest źle, a jakoś żadnej dziewczynie się nie podobałem fizycznie, na tyle bardzo bym u nich nie miał szans. Takie jest właśnie moje życie jeżeli chodzi o kwestie miłości. Czyli nie jest źle, ale mi się fizycznie nie podobasz i nie masz szans, ale na pewno masz szansę u innej i tak trzydziestka na karku, a tej legendarnej innej kobiety nie ma. Najfajniej jakbym mógł się rozpłynąć, albo nigdy bym się nie urodził, bo życie brzydala czy nie w typie, to koszmar, gdy jest się z góry przez wygląd skazanym na nie powodzenie. Przegranym przez twarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to chyba bym musiał gonić po ulicy niektóre dziewczyny i kolesi. Ponieważ obrażanie mnie za mój wygląd przytrafiło mi się wiele razy. Brzydki facet może sobie wyobrażać co chce jaki niby jest atrakcyjny, ale i tak się nie podoba. Od wyobraźni nie przybywa cm jak się jest za niskim to się jest za niskim,a twarz, która się nie podoba nie przestaje się nagle mniej nie podobać kobietom. Tu mimo licznej obłudy czarno na białym wyszło, że nie było a ni jednej dziewczyny, której bym się fizycznie spodobał i tak mam przez całe życie. Zarówno w realu jak i w internecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik polecam sprawdzone tabletki musujące NOVITA o smaku melonowym i winogronowym jako lek na brzydotę

 

http://www.domzdrowia.pl/produkt/novita-20-tabletek-musujacych-smak-melonowy-67714

 

http://www.domzdrowia.pl/produkt/novita-20-tabletek-musujacych-smak-winogronowy-67713

pij to będziesz piękny.

 

polecam również kąpiele w musujących kulach i jajach do kąpieli

http://wyprobowane.pl/inne/musujace-jaja-do-kapieli-funny-bath.html

 

https://www.google.pl/search?q=musuj%C4%85ce+kule+do+k%C4%85pieli+z+bransoletk%C4%85&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwj3yN2K387JAhWj8XIKHcDKDbkQsAQIJA&biw=1093&bih=508

peeling ci sie przyda.będziesz mieć gładką i delikatną cerę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, widzę humor dopisuje. Dobrze. Kiedyś będę miała wannę, to też sobie będę takie kupować, mimo że tak dużo siarczanu sodu.

tabletki NOVITA będą mieć jeszcze lepszy efekt po przeszmuglowaniu do UK i po wypiciu po drugiej stronie będą lepiej smakować.a kule/jaja do kąpieli lepiej nawilżą skórę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choćby po to, żeby truć dupę użytkownikom. <3 Ja tu raczej dostrzegam elementy narcyzmu, a nie biadolenie nad brakiem urody. Trzeba mocno kochać siebie samego, żeby mieć w sobie prawdziwe przekonanie, że nasz problem jest wart nieustannej uwagi innych osób. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba być samotnym z powodu brzydoty, a potem zobaczysz jakie to ,, cudowne" uczucie być wiecznie nie w typie.

 

Masturbow zapewne się zmyła, bo wie, że nie dała by rady na moje konto poderwać dziewczyny, ale wiadomo głupio jest przyznać racje adwersarzowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja owsik doskonale rozumiem Twoje położenie i frustracje, ale masz jakiś pomysł co dalej z tym zrobić? Masz zamiar tak całe życie się użalać nad sobą? bo jak pusciłeś sampla 240 stron temu, tak do dzisiaj gra w kółko i to samo. Ileż tak można się nad sobą znęcać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja owsik doskonale rozumiem Twoje położenie i frustracje, ale masz jakiś pomysł co dalej z tym zrobić? Masz zamiar tak całe życie się użalać nad sobą? bo jak pusciłeś sampla 240 stron temu, tak do dzisiaj gra w kółko i to samo. Ileż tak można się nad sobą znęcać :)

 

Najbardziej na świecie pragnę być z dziewczyną której będę odpowiadał i ona mi będzie odpowiadać. Bez takiego związku nigdy nie będę szczęśliwy nigdy. Ponieważ żadne pasje nie są wstanie mi zastąpić takiej kobiety. Dlatego nic mi już nie zostało tylko się żalić do usranej śmierci. Jak to śpiewał Ryszard Rydel ,, że najgorzej w życiu to samotnym być".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argumentacja osób, które ze mną polemizują jest totalnie debilna. To tak jakby mówić osobie bez rąk, że jej się tylko wydaje, że nie ma rąk, albo wmawiać jej, że ma szanse, aby jej odrosły, bo cuda się zdarzają. Nie rozumiem skąd ten upór przed przyznaniem, że są osoby nieatrakcyjne fizycznie i że ludzie to głównie wzrokowcy dlatego brzydki często ma problem umówić się na randkę. Zresztą po tym jak podałem tyle przykładów z własnego życia,z których jasno wynika, że odpadam przez brak urody, to nie powinno być tej dyskusji jak to niby mi się tylko wydaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, przedostatnie zdanie, szczególnie warte jest wytłuszczenia:I nie przypisuj sobie patentu na bycie najbardziej nieszczęśliwym na świecie.

To nie chodzi owsik o ignorowanie Twojego problemu, bo ja rozumiem, że wygląd może człowiekowi wiele rzeczy w życiu popsuć, ale to częste czynienie analogii z ludźmi bez rąk czy nóg, jest nieco niesmaczne. Wątpię żebyś był aż tak zdesperowany, żeby oddać rękę czy nogę za ładną gębę. A może byłbyś gotów? A co jakbyś był nie dość, że brzydki to jeszcze i bez rąk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie to co mi szkodzi. Ja mogę przyznać rację, jak Ci na tym tak zależy: jesteś paskudny z ryja, marudny jak stara ciota, nie masz żadnych atutów i nigdy nie znajdziesz kobiety, której cokolwiek mogłoby się w Tobie spodobać. Lepiej Ci teraz? Rozkminiasz problem i nie szukasz rozwiązania i tyle. W takiej sytuacji możesz się tylko poddać i przestać szukać. I nurzać się w samotności. Jak wielu z nas zresztą, którzy są sami z innych powodów niż brzydki ryj. Ale samotność jest zawsze taka sama. Brak miłości też... I nie przypisuj sobie patentu na bycie najbardziej nieszczęśliwym na świecie. Może czasem warto poszukać jakiś dobrych stron swojego życia?

 

Prawda jest taka, że nie masz żadnego pojęcia o tym co to znaczy być nieatrakcyjnym fizycznie jak to boli. Z tym nic nie da się zrobić. Na bycie brzydkim,a tym samym i następstwa płynące z tej sytuacji nie ma żadnego medykamentu, bo operacje plastyczne, aż tak skuteczne nie są jak to pokazują na filmach. Na depresje i inne schorzenia są lekarstwa. Może mniej lub bardziej działają, ale jednak pomagają, a dzięki temu pozwalają zażywającemu je człowiekowi w miarę normalnie funkcjonować. Brzydka osoba jest skazana często także na niezrozumienie w świecie ludzie przeciętnych i atrakcyjnych. Oni nie rozumieją co to znaczy być wiecznie nie w typie. Ty też nie chciał byś być od razu skreślony z powodu wyglądu. Bycie brzydkim ma tylko jedną stronę negatywną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan, przedostatnie zdanie, szczególnie warte jest wytłuszczenia:I nie przypisuj sobie patentu na bycie najbardziej nieszczęśliwym na świecie.

To nie chodzi owsik o ignorowanie Twojego problemu, bo ja rozumiem, że wygląd może człowiekowi wiele rzeczy w życiu popsuć, ale to częste czynienie analogii z ludźmi bez rąk czy nóg, jest nieco niesmaczne. Wątpię żebyś był aż tak zdesperowany, żeby oddać rękę czy nogę za ładną gębę. A może byłbyś gotów? A co jakbyś był nie dość, że brzydki to jeszcze i bez rąk?

Tak się skalda, że bardzo mało facetów, aż tak bardzo nie podoba się kobietom z powodu swojej urody. Tym samym sporo mogę powiedzieć na temat bycia nie szczęśliwym. Owszem te przykłady są drastyczne, ale ukazują jak łatwo neguje się doświadczenia brzydkich osób, gdy już niepełnosprawnych rzadko kto by śmiał. Dodatkowo moje argumenty jasno pokazują jak bezsensowne i głupie jest upieranie się moich oponentów, którzy twierdzą, że nie możliwe jest, abym odpadał z powody tego, że nie podobam się fizycznie kobietom. Ego,a ty byś chciała dla każdego faceta być wiecznie nie w typie? Może odwróćmy pytanie mogłem być tez wysoki i przystojny. Prawda jest taka o czym już wspomniałem wyżej, że mało jest facetów tak bardzo niepodobających się fizycznie kobietom jak ja. Bo mało jest ogólnie brzydkich ludzi to wynika z rozkładu na krzywej gausa. Czyli mało jest skrajności w społeczeństwie , ale to nie znaczy, że one nie istnieją, bo ktoś tak nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

owsik.mam.pytanie.czy golisz głowę na łyso,psikasz sie perfumami?nosisz modne ciuchy?słuchasz muzyki na topie?robisz sobie frymuśne fryzury z gumowej rury na żel?pracujesz nad sobą?czy zrobiłeś cokolwiek żeby podobać się laskom?czym zaimponujesz? proponujesz im randki w restauracjach czy kinach?kupujesz im kwiatki,czekoladki,sratki?czy h uj w to wbijasz?nadal uważasz że laski są miłe?że wogóle ludzie są mili?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk, czy ty prowadzisz tu jakiś handel obwoźny, czy kryptoreklamą się zajmujesz? Chociaż ci za to płacą?

nie.może jak owsik sie nałyka NOVITY i wykąpie się w musujących kulach do kąpieli fizzing bath bomb to kapeczke wyprzystojnieje.wtedy jak poleci do anglii algolki będą go obcinały i mamrotały niezrozumiałą angielszczyzną a on przerażony nie bedzie wiedział co odpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ḍryāgan po pierwsze nie porównuję się do ludzi kalekich czytaj ze zrozumieniem. Po drugie terapia nie pomaga ludziom brzydkim fizycznie. Poza tym z tego co widzę to jednak większość dorosłych kogoś ma. Brak urody to jest kalectwo społeczne i tego nie da się zaakceptować. Przy tym nieatrakcyjność fizyczna często prowadzi do depresji. Jak już napisałem nie masz zielonego pojęcia o byciu brzydkim i nawet nie chcesz mieć,bo ty wiesz lepiej jak to jest, a tak naprawdę nie masz pojęcia jak to jest odpadać już na samym starcie, bo się fizycznie nie podobasz. Nie tego się nie da zaakceptować.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×