Skocz do zawartości
Nerwica.com

Brzydota


owsik

Rekomendowane odpowiedzi

nieboszczyk i widzisz i mylisz się. Przede wszystkim moją pasją jest historia lubię też bardzo czytać. Szczególnie opracowania historyczne. Uwielbiam też dyskusje z ludźmi na różne tematy. Tak samolotami tez się interesuję chociaż bardziej wybiorczo, ale wiem co oznacza skrót Jak-3 czy BF- 109G.

Bardzo interesuję mnie też zagadnienia dotyczące nauki oczywiście w formie popularnonaukowej głównie: astrofizyka i fizyka cząstek. Oczywiscie czytam tez powieści. Bardzo tez lubię obejrzeć jakiś ciekawy film chodzić do kina. Studiować recenzje analizować filmy pod różnym kątem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk i widzisz i mylisz się. Przede wszystkim moją pasją jest historia lubię też bardzo czytać. Szczególnie opracowania historyczne. Uwielbiam też dyskusje z ludźmi na różne tematy. Tak samolotami tez się interesuję chociaż bardziej wybiorczo, ale wiem co oznacza skrót Jak-3 czy BF- 109G.

Bardzo interesuję mnie też zagadnienia dotyczące nauki oczywiście w formie popularnonaukowej głównie: astrofizyka i fizyka cząstek. Oczywiscie czytam tez powieści. Bardzo tez lubię obejrzeć jakiś ciekawy film chodzić do kina. Studiować recenzje analizować filmy pod różnym kątem.

owsik to fajnie że masz pasje.i to dosyć zajebiste.ale twierdzisz że pasje ci nie wystarczą żeby być spokojnym.ja natomiast jestem za stary żeby uganiać sie za plastikowymi blondpustakami z fejsa.to już nie ten wiek.po drugie dotarło do mnie że skacząc z okna jednak nie pofrune lotem ślizgowym tylko znowu się połamię a swoje rany będe lizał całymi latami w psychiatryku po kolejnym wybuchu psychozy i depresji po załamaniu.psa można nauczyć warczyć i uciekać za każdym razem kopiąc go kiedy chce polizać po ręce czy twarzy.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już to napisałem fakty mówią same za siebie.Jestem na tyle brzydki, że kobiety nie dają mi szans, bo jestem nie w ich typie. Wiele razy usłyszałem przeczytałem, że jestem brzydki tak nie mają przeciętni ludzi tak mają brzydcy faceci. Więc w bajki to ja już nie wierzę jak to niby brzydki nie jestem. Jakbym nie był brzydki to te sytuacje, o których tu napisałem przytrafiałyby mi się co najwyżej bardzo sporadycznie, a nie na gminie jak teraz. A przede wszystkim nie byłbym wiecznie nie na randkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyslales ze to Twoja postawa bardziej odstrasza kobiety a nie brak urody? I oczywiscie ze kobiecie jest latwo wtedy powiedziec ze nie jestes w jej Typie. Jest to bardzo gogolnikowe stwierdzenie ktore moze tyczyc wszystkiego urody, osobowosci, ubioru itd. Owsik nie jestes brzydalem, brzydkie to masz nastawienie samego do siebie.

 

Tez tak mysle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owsik , Przyjacielu gratuluję Ci odwagi ,że dałeś na Avka swoją podobiznę . Tylko do kabaretu z taką maską i dopiero tam byś sie spełnił , a nade wszystko zrobiłbys karierę i miał lasek co inwalida na wybiebu . ;)

Chłopie , jesteś przeciętnym facetem . Nie masz garba , pragniesz kobiety , masz dobra pracę ,,, czego Ty jęczyysz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

więc powodzenie u kobiet to dużo bardziej skomplikowana sprawa niż "uroda" i dużo mniej trzeba niż utrata urody żeby automatycznie zostać sam.jak myślisz za co młodo gineli "zdrajcy i zdrajczynie rosji" w czasach rewolucji pazdziernikowej rozstrzeliwani w piwnicach setkami dziennie?bo miał wujka oficera,bo był żydem,bo opowiedział dowcip wyśmiewający władzę lub bez powodu.jest człowiek znajdzie sie paragraf.kto wtedy pozostawał przy życiu?nieliczne szychy z układikami które również powstały nie bez przyczyny.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anke nie pitol. Jeżeli kobieta mi mówi w twarz, że jej się fizycznie nie podobam to nie ma namyśli osobowości. Sama twierdzisz, że jestem brzydki, ale i tak musisz wymyślać swoje. Ḍryāgan, a ty się odwal, bo dobrze wiem, co mnie spotyka i gówno wierz o tym co to znaczy być brzydkim,a mądrzysz się, że wiesz lepiej co mnie spotyka. Połowa z was by wyła do księżyca, a przy tym się pochlastała jakby była wiecznie nie w typie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anke nie pitol. Jeżeli kobieta mi mówi w twarz, że jej się fizycznie nie podobam to nie ma namyśli osobowości. Sama twierdzisz, że jestem brzydki, ale i tak musisz wymyślać swoje. Ḍryāgan, a ty się odwal, bo dobrze wiem, co mnie spotyka i gówno wierz o tym co to znaczy być brzydkim,a mądrzysz się, że wiesz lepiej co mnie spotyka. Połowa z was by wyła do księżyca, a przy tym się pochlastała jakby była wiecznie nie w typie.

teraz wyje sie do księżyca a w roku 17ym gineli jak barany w ubojniach i zapełnili cały kraj masowymi mogiłami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalebx3 mam pracę i ją lubię, ale nie jest to praca marzeń.

Nie mam powodzenia u kobiet na jedną randkę się nie mogę umówić, bo w twarz dostaję informacje, że się fizycznie nie podobam.

Wygląd fizyczny ma znaczenie, a ja ewidentnie jestem nie atrakcyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydota ewidentnie jest tematem tabu. Ludzie będą nawet zaprzeczać faktom czyjemuś doświadczeniu. Będą udawać, że ewidentnie nieatrakcyjna osoba nie jest brzydka. Byle udowodnić swoje głupie tezy, że ludzie nie odpadają przez brak urody, że brzydka osoba ma takie same szansę na randki,a tym samym na miłość, co atrakcyjna,

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd fizyczny ma znaczenie, a ja ewidentnie jestem nie atrakcyjny.

 

powinieneś zainwestować w dobre ( drogie i firmowe ) feromony seksualne . Takie za około 1000zł , nie tańsze .

Oglądałem dawno temu wywiad z takim samym brzydalem jak Ty , któremu też się nie wiodło w miłości , dopóki nie zaczął " nabierać " kobiet na "zapaszki " . Baby wariowały na jego punkcie , a jego morda już nie odstraszała jak wcześniej .

Spróbuj . Tylko jak będziesz kupował musisz trafić na coś prawdziwego ( nie jakieś fałszywe gówno za 100) .

Szczerze Ci mówie ,że jakbym nie miał żony to bym w to wszedł .FEROMONY !!!

Cała przyroda się na tym opiera . Zapach kolego , a pózniej wygląd .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nieboszczyk Co ma czerwony terror do mojej sytuacji. Skończ już z tym porównywaniem do flaków mordowania itp.

w czasach czerwonego terroru rosjanie zostali mordowani z błahych powodów.z równie błahych powodów jesteś "nie w typie" i nikt ci nie poda szklanki wody ani cie nie pochowa kiedy zdechniesz.samotność służy tylko po to żeby ci "nie w typie" szybciej umarli.w szkole nawet nie pożyczą ci długopisu bo jesteś "debilem" i wobec tego przestaniesz chodzić do szkoły i nie będziesz sie uczyć.wspóluczniowie i nauczyciele już o to zadbają pokazując ci gdzie twoje miejsce.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×