Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Hey Kochani:*******

Ja zapracowana i dziekuje Wszystkim za cieple slowa wczoraj oraz przepraszam ze juz nie odpisalam ale musialam sie z deczka zresetowac .

Dzis za dobrze to nie ejst bo mnie cos przydusza i serce mi wariuje , wzielam sobie kropelki , w nocy mnie to jednak obudzilo i malo co spalam . No ale stresy wychodza .

Dzis mamy ubieranie choinki w pracy :105:

No i mamy 17 gr wigilie pracownicza na ktora dostalam dzis zaproszenie. Ma byc oplatek , barszczyk i rybka.

Jakie to odmienne od mojej poprzedniej pracy. Tam nawet stroika nie bylo a tu bedzie cala duza choinka i wigilia. To takie normalne a ja za takim czyms tesknilam w pracy.

 

Poki co daje rade chociaz to duszenie mnie dobija.

 

Milego dnia dla WAS!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Plateczkowa w ferworze walki, a co tam u pozostałych ?

U mnie dziś z rańca była całkiem fajna pogoda, więc dałam się psu wyciągnąć nad morze. Znalazłam 3 małe bursztyny!

Niestety poszarzało, chyba ciśnienie siadło, a ja dziś bez kawy tylko na porannej Ince ... Dostałam takiej migreny, że myślałam, że nie dojdę do roboty. Proch łyknięty i niestety jednak jedna kawa w pracy wypita, bo bym nie dała rady pracować.

Teraz siorbię gorącą herbatę z cytryną na rozgrzanie mojego obolałego brzuszka. Mam dziś zaplanowane i w ruchu całe popołudnie, więc na jęki nie mogę sobie pozwolić.

 

Fajną herbatę mi wczoraj przyjaciółka zrobiła - świeży rozmaryn, cytryna, czerwony pieprz, miód. Ciekawe i dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy nie do końca wypada powiedzieć gdzie mnie dokładnie boli i czemu chce mi się rzygać, to wszyscy zamiast chwilę poczekać i posłuchać wolą zgadywać Dlaczego chce mi się rzygać. I oczywiście dyrektor musiał dzisiaj siedzieć do wieczora, więc musiałam się zwalniać jeszcze osobiście, tak że już chyba będzie myślał, że mi na okrągło coś dolega.

 

Kurwa, czemu mi wszyscy zadają po kilka pytań na raz i sami sobie na nie odpowiadają albo kończą za mnie zdanie, żebym musiała po raz drugi dochodzić do głosu i prostować.

 

Umieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, czyli pewnie o ciąży pomyśleli! Może ludzie wolą pytać i odpowiadać, bo za zbyt długo czekają na Twoją reakcję (którą mógłby być soczysty paw, mieliby za swoje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja odpoczywam , jutro wolne, w weekend wolne :roll: i dobrze bo dzis wyladowalam z palpitacjami serca u lekarza na ekg :o:P:? jeszcze mnie nastraszyla kobieta w miesnym ze to moze byc arytmia i moze mi sie serce zatrzymac wiec jak w dym polecialam do lekarza , no ale coz nerwy , nerwy , nerwy wylaza. Mam dorobic ejszcze tsh i potas a tak mam brac krople na serce 2 razy dziennie po 10 , 8 magnezow na dzien oraz hydre w dawce 3 razy 1 tableta .I w pon do kontroli . Normalnie prace zaczelam to malo nie zejszlam :lol: ale nic to , w pracy ogarnelam na dzis wszystko a w pon Wam pokaze choinke ubrana bo dzis ja zaczeto ubierac jak ja juz prawie do domu isc mialam ( dzis 5 godzin).

 

Gotuje sobie na jutro zupe pieczarkowa a i wypralam bezrekawnik taki welniaczkowy w kolorze fioletu ktory dzis w nagrode na ciuchach kupilam za cale 7 zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×