Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba dobrze ;) No i miałaś nie kminić tyle ;)

No właśnie, bo nie mam konkretnego powodu, jeszcze droga daleka, ale nie będę sobie wkręcać, że to "dobre przeczucia" czy coś. :uklon:

 

Mam następny sprawdzian z farmakologii, to chyba już dzisiaj nici z grania.

Ale chwaliłam się, że przyszedł grzebyk do drapania się po łbie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze ;) No i miałaś nie kminić tyle ;)

No właśnie, bo nie mam konkretnego powodu, jeszcze droga daleka, ale nie będę sobie wkręcać, że to "dobre przeczucia" czy coś. :uklon:

 

Na Twoje uczucie radości jest przynajmniej duży odzew na forum, a moją udaną operację i powrotem do domu mało kto się zainteresował :P xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobrze ;) No i miałaś nie kminić tyle ;)

No właśnie, bo nie mam konkretnego powodu, jeszcze droga daleka, ale nie będę sobie wkręcać, że to "dobre przeczucia" czy coś. :uklon:

 

Na Twoje uczucie radości jest przynajmniej duży odzew na forum, a moją udaną operację i powrotem do domu mało kto się zainteresował :P xD

 

Momentami przypominasz mi bylego usera tego forum anonusa...kto ze starej gwardii ten pamieta :mrgreen:

A tak serio wszyscy cieszymy sie ze operacja sie udala:)

 

Jol Lobuzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, ale cieszylibyśmy się bardziej, gdyby nie przypominał o sobie w każdej możliwej sytuacji, żądając nieustannego zainteresowania. :hide: Przecież to jedna z głównych przyczyn tego, że dziewczyny uciekają, tak trudno to pojąć?

 

Czołem, Sigrun!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, ja też potrzebuję atencji, ale widać mnie wolno. Bo mnie wolno różne rzeczy. Nawet myć włosy raz na 3 dni i przytyć na twarzy, to mi koleżanki wytłumaczyły, bo one sobie nie mogą na coś takiego pozwolić.

 

Ale wrzuciłam ten rysunek z dłonią i śnieżynką na grupę dla młodzieży uczącej się rysować i dostałam dużo lajków :105:

 

Mój jedyny problem dzisiaj to, że mi się wydaje, że śmierdzi serem. Dyrektor śmierdzi serem. Ręce śmierdzą serem. A nic podejrzanego nie dotykałam. No czasem mam omamy, trudno. :bezradny: Ogólnie węch mam dobry, wiem, które dziecko żuje gumę i dzisiaj zlokalizowałam, w którym pomieszczeniu składowane są jabłka.

 

Szukałam nastrojowego soundtracku do rysowania, a teraz do nauki, chodzi za mną ta płyta.

 

[videoyoutube=C1V_cwKW67g][/videoyoutube]

 

Zaraz zmierzę temperaturę i jak będzie dobrze, to odtańczę przed lustrem Zoidberga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×