Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie Kochani!!!

 

Wywołana przez mirunia :D , pragnę wyjaśnić, że zaglądam tutaj codziennie, nie psiałam, bo miałam spory problem z kręgosłupem. Nie mogłam leżeć, siedzieć - to był jakiś ucisk,potworne zawroty głowy, skok ciśnienia /to nerwy/ trwało to 2 dni. Włączyły się do tego lęki, to normalne w takiej sytuacji. Wczoraj i dzisiaj czuję ból barku, całej prawej ręki i łykam w związku z tym Mydocalm, nie miałam wyjścia.

Dzisiaj jest lepiej, sytuacja wygląda na opanowaną. Z tego co przeczytałam wynika, że większość z nas ma problemu różnego pochodzenia, ale ważne, by nie podawać się, nie nakręcać się-to znam, już przerabiałam takie stany i nie dam się już...

 

Zamówiłam już wszystkie prezenty...

Suma na koncie zmalała drastycznie, ale trudno, taka rola matki i babci :roll:

 

Pozdrawiam serdecznie kosmostrada, Marcin2013, Purpurowy, platek rozy, mirunia, cyklopka filip133, miłego wieczoru życzę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, :******* udalo Ci sie kupic ten agar? ja kupowalam na targach prpduktow reginalnych , tam czesto maja fajne przyprawy. Ciekawa jestem czy ciacho Ci zasmakuje :105::105:

 

mirunia, no witaj Slonce :******* ciesze sie ze dzis lepiej. Pewnie sie lek rozkreca i juz bedzie lepiej . I tego Ci zycze :yeah:

Ja dzis kiepsko , jeszcze mnie na domiar moich sercowych klopotow dorwala migrena i ledwo dycham .Dopiero bede jadla obiad bo nie moglam nic w sebie zmusic , tak mnie mdlilo.

Bylam wprawdzie w Biedrze i zrobic zlecone wczoraj badania ale to tyle mojej aktywnosci poza domem. Troche kolorowalam, toche ogladalam tv a teraz dopiero nastawilam miesko do duszenia.Zawroty mi dokuczaja .

 

Aniu :*******oj bidulko to sie nacierpialas . Najwazniejsze ze juz jest dzis dobrze ! Ja tez podejrzewam ze mi cos plata figle szyjny bo dzis tez zawroty mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Kamilko, ból był do zniesienia, najgorzej, że nie mogłam kroku zrobić, dosłownie czołgałam się do łazienki...ale to już było, zapominam po prostu.

 

Dolegliwości ze strony szyjnego odcinka często powodują stresy, spinają mięśnie, które uciskają na nerwy, dlatego najważniejsze, by rozluźniać szyję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki Kochane, coś jakaś słabość nas tu napadła. Wszystkie na coś narzekamy... :bezradny:

 

cyklopka, I jak na wieczór, dałaś radę na zajęciach? No ale jest miła perspektywa poniedziałkowa, fajnie coś takiego mieć... Czyżby to był TEN Mikołaj, no wiesz... ;)

 

platek rozy, Agar dostałam w sklepie ekologicznym, kurczę drogi... Dobre , że w tych całych jazdach zrobiłaś te badania i masz z głowy. Kiedy odbierzesz wyniki?

 

misty-eyed, Cieszę się, że już lepiej się czujesz! Ja prezenty kupowane przez neta, będę zamawiać pewnie w weekend. Każdemu jakiś drobiazg i mole zaczynają buszować w portfelu... ;)

 

mirunia, Oj odetchnęłam, że jesteś. Tak myślałam, że słabiutko się czułaś. No ale może będzie coraz lepiej. Porozpieszczaj się Słońce w weekend koniecznie!

Nie znam się, ale czy jest możliwe, że taki antydep po prostu przestaje działać po dłuższym czasie? No wiesz, że organizm przyzwyczaja się?

 

Idę nakrywać dla gości. Wpadnę jak sobie pójdą poczytać Was.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misty-eyed, tulam!

 

platek rozy, główny rzut bólu zniknął wczoraj po drzemce, ale troszeczkę mi słabo było w pracy, bo młyn i nie wiedziałam jak się nazywam. I jeszcze całkiem komfortowo w dolnych strefach części dolnych się nie czuję.

 

kosmostrada, w sumie w ramach zajęć poszliśmy na pół godziny do pana doktora na polibudę obejrzeć jak wygląda chromatograf i stare kompy :lol: Było nas 4 osoby ;)

Zrezygnowałam z jutrzejszego wyjścia, więc będę się uczyć i nie stracę mojej piąteczkowej passy :P

 

Nom, Słońce coś mówiło, że może zrobi dzieciom niespodziankę w mikołajki. No to może dużej niegrzecznej dziewczynce też :105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak , tani on ne jest niestety :bezradny: wyniki odbieram w poniedzialek.

Kochana co tam dobrego masz dla gosci????

 

mirunia, Slonce ja od kregoslupa dzis mam zawroty , i sie poplakalam przed chwila bo jak mi nie odpusci to bedzie problem w pon isc do pracy....

daj przepis na kremik , ja tez czasem robie ale pewnie masz inny . :uklon:

 

filip133, to mzoe cos zrob co lubisz? na poprawe nastroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, to jest reakcja łańcuchowa zazwyczaj...

 

kosmostrada, ja już nie nadaję się do normalnych zakupów, wszystko zamawiam przez internet. Jedną rzecz zwróciłam, ponieważ nie zauważyłam jednego szczegółu :roll:

 

mirunia, to ja dziękuję :D, było mi bardzo miło, że wspomniałaś o mnie. Och, każdy jest spragniony zainteresowania /to nie próżność, ale potrzeba akceptacji/. Leku, o którym wspomniałaś, nie znam. W styczniu będę u lekarza, to wspomnę. Już włożyłam sobie karteczkę do dokumentacji medycznej.

 

filip133, czy źle się czujesz, czy raczej to smutek egzystencjalny?

 

cyklopka, :D Może zarażasz się od dzieci? Stąd Twoje słabsze samopoczucie. Podobno /słowa mojej p.doktor/ bakterie dziecięce są trudne do zwalczenia przez dorosłych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, no 100% pewności nie mam, mam tylko nadzieję, że się zobaczymy w tym tygodniu :hide:

 

misty-eyed, cały czas fagocytuję wirusy od dzieci, ale wczoraj to mi zwykły chamski period dowalił, tak że zapomniałam o zaziębieniach :papa:

 

Sigrun, cześć!

 

Siedzę przy komputerze, słucham piosenek o dzielnych Szkotach broniących galaktyki przed goblinami i nie chce mi się ani uczyć, ani pracować :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×