Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie, ja już nie wiem co robić :(

Dziś znów siedzę w pracy , nie mam co robić i myślę :(

Znów macam sobie ten mój węzeł w dole nadobojczykowym i myślę, że to rak.

Ten węzeł oglądał mój lekarz już 5 miesięcy temu i powiedział , że to nie jest węzeł rakowy, na pewno , może oznaczać lekkie powiększenie śledziony ale to już doszukiwanie się choroby na siłę. Ale ja znów macam, znów analizuję czy przypadkiem nie powiększył się o milimetr czy dwa ( na moje oko ma ok . 6mm ) Węzeł jest miękki , można swobodnie przesuwać skórę nad nim. Możliwe że miałam go już wieki temu ale po prostu nie wiedziałam bo nie mialam nigdy obsesji na punkcie macania się po węzłach. Jako dziecko często chorowałam na zapalenia gardła, oskrzedli, płuc, anginy. Czy to możliwe, że ten węzeł to pozostałośc po tych chorobach? Czy miał ktoś z Was podobnie? Jeżeli tak to błagam niech mnie uspokoi bo siedzę w pracy i płaczę, że umieram :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelt dokładnie ;) lepiej nie mieć internetu. Bez niego jest o wiele lepiej. Też czytałam chyba wczoraj ze to przekleństwo lekarzy bo coraz więcej chodzi do nich hipochondrykow spanikowanych.

Zaraz idę po wyniki oszaleje.

Alusia mam tak samo niestety...ale mój stres już sięga zenitu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ale jak to jest z tymi węzłami nowotworowymi?

One są ruchome ale i względem podłoża i względem skóry?

Dziś rano jak sobie go macałam to byłam pewna, że względem skóry na bank się porusza, a względem podłoża też tak jakby lekko "przeskakuje" mi pod palcem. ale teraz im bardziej naciskam to miejsca tym bardziej mnie ono boli, już twarde mi się zrobiło to miejsce od naciskania i teraz już zwątpiłam czy względem podłoża on na pewno jest przesuwalny. Zwariuję chyba od tego wszystkiego :( Od godziny 10 nic innego nie robię tylko czytam o tych węzłach i wszędzie tylko piszą, że to na pewno nowotwór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×