Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hipochondria - jakie choroby sobie przypisywaliście..?


LINA

Rekomendowane odpowiedzi

Pawelt, no to pieknie sobie pozwalasz :mrgreen::mrgreen: wypij tez za nasze zdrowko ;)

a jak Niunia? wszystko ok ??

 

angie1989, spokojnie- nie dawaj sie ten nerwicy tak wkrecac :*** zobacz ilu tu nas ! musimy byc silni!

 

a ja wczoraj zrobilam szarlotke- i pierwszy raz wyszla mi taka dobra :):)

a dzisiaj usmazylam nalesniki, bo dostalam od meza nowy komplet garnkow i patelni :mrgreen::mrgreen:

 

jutro ide z Corcia do ortopedy, bo nosi buty ortopedyczne (chodzi na palcach) i idziemy na kontrole... ale Ona ma to z przyzwyczajenia, bo chodzi normalnie, a jak sie zapomni to znow na palcach i trzeba upominac...

 

i mam jutro usg :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , ja mam czerniaka powierzchowego . Najgorzej że zmiany na skórze mam w okolicach czoła. Tyle razy miałem wycinane te paskudctwo ale ciągle to powstaje. Przy takiej chorobie najlepiej nie robić sobie tatuaży ale ja o tym wcześniej nie wiedziałem i......świństwa na ciele jest więcej. Ale mi i tak nie zależy na durnym życiu, nikt sie mną nie interesuje każdy widzi tylko to co chce widzieć. Chciałbym jutro sie nie obudzić. Mam już dość..... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, spokojnie!! zoaczysz, ze bedzie dobrze i przynajmniej sie uspokoisz- daj znac po badaniu ...:))

 

ja bylam dzis na usg i Niunia wazy 2,470- 34 tydzien ciazy:):) jak tak dalej pojdzie to bedzie wazyl kolo 4 kg :D

 

wiecie moze co to jest PI ? przeplyw w tetnicy pepkowej czy jakos tak na usg ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, czy Ty chodzisz na jakąś terapię? Pracujesz nad sobą, nad katastroficznym myśleniem? Sądząc po Twoich postach jesteś tak zafiksowana, że to chyba ostatni moment, by powiedzieć sobie stop...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłam na usg u chirurga jego zdaniem węzły są ok. Nie są podejrzane.

Mam guzki na tarczycy więc czeka mnie endokrynolog. Już kiedyś miałam guzki i biopsje i było ok.

Mam nadzieję że on się nie pomylił.

Powiedział że mogę dla spokoju zrobić morfologie. Ale on tu chloniaka nie widzi.

 

Alu nie ale umówiłam się już do psychiatry. Dopiero na poniedziałek ale jeszcze jutro będę dzwonić do innego może dostanę się wcześniej.

 

Mili cieszę się że dzidzius już taki duży i zdrowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, super, że u lekarza dobrze :) Naciesz się chciaż trochę tym spokojem, zanim znajdziesz sobie coś nowego, ok? :P No i wizyta u psychiatry..hm, psychiatra jest od przepisania piguł i od niczego więcej. Niestety, w przypadku hipochondrii tylko intensywna praca nad zmianami nieprzydatnych stylów myślenia ma jakiś sens.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alu po tych wszystkich historiach których się naczytalam trudno mi być spokojna. My nerwicowcy nie możemy tego czytać ani nic w internecie. Na prawdę niewiedza jest błogosławieństwem. Jeszcze czeka mnie potem usg tarczycy i powrót do mojej pani endokrynolog. Ale do niej terminy są odległe. Mam nadzieję że obejdzie się bez biopsji.

I mam nadzieję że ten lekarz się nie pomylił. Powiedział że mogę po boleriozie mieć te węzły.

Był to chirurg. Tylko nie pokoi mnie źr niektóre węzły Musiałam mu pokazywać..ale skoro sam guzka na tarczycy zauważył 3mm to chyba nie był zly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

angie1989, napewno lekarz ma doswiadczenie... my czesto zwracamy uwage na zupelnie inne rzeczy...

 

jak ja kiedys mialam rumien guzowaty to narzekalam tylko na okropne bole stawow i kosci... jeden ortopeda nawet mowil, ze moge miec RZS bylam przerazona, dopiero jak trafilam do reumatologa odrazu zadal pytanie czy nie robia mi sie siniaki na piszczelach (a mialam ich wtedy z 30 na nich) i odrazu wiedzial co mi jest- tydzien sterydow i bylo po bolu i po rumieniach... a meczylam sie prawie rok ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelt, siniaki, a rumienie to dwie rozne sprawy- ja mialam takie bordowe kropki na piszczelach - nigdzie indziej...to wlasnie rozroznialo je od zwyklych siniakow...no i to nie one mnie martwily tylko rozrywajacy bol stawow...

bo ogolnie siniaki mi sie robia na nogach, ale to od kruchych naczynek - pewnie tez tak masz... bierz sobie rutinoscrobin codziennie to przestana sie tak pojawiac... i sobie nie wkrecaj :)

 

angie1989, kazdy z nas mysli, ze gdyby nie bylo dr google to byloby lepiej, a tymczasem moja Ciocia, ktora ma ponad 50 lat kiedys przeczytala cala encyklopedie zdrowia i tez miala faze na choroby z niej... widziala u siebie kolejno objawy chorob, o ktorych przeczytala i biegala do lekarza z ksiazka pokazujac, ze to przeciez objaw tej i tej choroby... wiec chyba to bylo juz od zawsze- nie mielibysmy internetu, czytalibysmy ksiazki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawelt, moga, pisalam, ze masz pewnie slabe naczynka- moja przyjaciolka ma cale nogi w siniakach - pytali Ja nawet czy nikt jej w domu nie bije ... i robili jej baardzo duzo badan i wyszlo, ze poprostu takie ma naczynka slabe i tez ma zalecone brac rutinoscorbin na wzmocnienie naczynek i tyle...

 

nic nie czytaj i nie swiruj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×