Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora88, :uklon:

W ogóle taki był koncept całej płyty, żeby pozytywy w życiu wynaleźć :105:

 

Little Red Fox, ja się jeszcze relaksuję przed jutrem, gram na fonie, głaszczę pluszową kobrę i czekam na więcej rad w sprawie uwodzenia.

 

Na razie jesteśmy na etapie zacieszania. Człowiek zacieszony cały dzień, a jak mu miło kogoś widzieć, to zaciesza jeszcze mocniej. A ja bardzo mrużę oczy i usta, kiedy się zacieszam.

 

"-__-"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

póki funkcjonowałam na lekach to czułam się fantastycznie, lekko i wszystko przychodziło prosto, odstawiłam kilka miesięcy temu, a kilka tygodni temu znowu mnie ścięło, akurat w momencie kiedy z mężem rozpoczęliśmy starania o dziecko, w pracy mam niewesoło, a od swojej lekarki dostałam skierowanie na oddział dzienny, z którego nie wiem czy skorzystam... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odstawiłam leki w porozumieniu ze swoją lekarką, bo czułam poprawę i chciałam dać sobie trochę czasu na oczyszczenie organizmu przed ciążą, a teraz sama nie wiem czy to dobry pomysł... z oddziału boję się skorzystać, bo nie chcę żadnych krytycznych uwag w pracy jeśli przyniosę L4 od psychiatry...

 

idę się położyć, kilka głębszych oddechów i mam nadzieję że uda mi się zasnąć, spokojnej nocy kochane Robaczki :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, ja chodzę na jogę, czuję się po niej świetnie, nawet po relaksacji jestem tak cudownie wyciszona, ale co z tego, jeśli po kilku godzinach potrafię mieć znowu atak? :hide: staram się o siebie dbać, żeby nie wrócić na leki, a coś to nie wychodzi... :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chmurka66, dzięki za pozytywny wpis! Słońce zagościło w mej pochmurnej duszy. :) :papa:Purpurowy, masz nową koleżankę, zbliżoną światopoglądowo! :angel:

 

A poważnie, to leje i wieje, nic tylko założyć jakieś grubsze reformy i udać się na spoczynek. Tymczasem niedługo trzeba wyjść i podbijać ten świat, ech!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry Kochani:*******

Spalam az 2godziny, tak mnie pecherz bolal a dwa dostalam wielkiej tesknoty za domem.

Kupilam wlasnie furagin i wzielam, umylam sie jako tako i dostalam 2towarzyszki niedoli----+ jedna ma ogromna zaropiala rane na nodze, ktora jak zobaczylam to wpadlam w panike a druga dzis idzie wycinac czerniaka.

Leki mi sie wlaczyly ogromne.

Czekam na wizyte u lekarza ktory mnie wczoraj cial, bede miala zmiane opatrunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

Siedzę w robocie cała zawilgocona, bo mi się parasola nie chciało wziąć... Mimo pogody ryneczku sobie nie darowałam, wyszłam obładowana, jakbym małą restaurację prowadziła. :shock: Niestety nie powstrzymałam się - znów w siatce pół dyni wylądowało. I piękne brudne warzywa korzeniowe. :D A z ciekawostek - świeżutkie ziarenka fasoli, jeszcze nie wiem, jak je wykorzystam, ale śmiały się do mnie.

Dobrze mi to zrobiło, bo na terapii z lekka się zmasakrowałam.

A jutro wolne!!! :yeah:

 

platek rozy, Hej Kochana! Kurczę nie wiadomo, czy ten pęcherz nerwowy, czy jednak się podziębiłaś. Może dobrze, że masz współlokatorki, bo tak nakręcać się na smuta nie będziesz.

 

bonsai, Masz reformy? Wow... :shock::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, cześć, zapowiada się ok, dzisiaj nie pracuję ale już się czuję zdrowa więc popracuję trochę w domu (pisanie programow terapeutycznych, roibenie animacji)

Widzę że mogłam tu wejść w nocy, zasnęłam po 4. Cały czas walczyłam z lękami i udało mi się jako-tako, no ale snu to nie uświadczyłam :P

 

chmurka66, jakby co przerobiłam też troszkę Twoją chmurkę: http://s2.ifotos.pl/img/chmurka-d_srwxpae.png może taka spodoba Ci się bardziej ;)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×