Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko!

Jak tam piękny piątek mija Wam moi mili?

 

Cholera myślałam, że Amfce to relikt przeszłości a dałam si nabrać:D Jaki wstyd :hide::D 2 lata przerwy od forum i człowiekowi spada wyczucie trolla :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko!

Jak tam piękny piątek mija Wam moi mili?

 

Cholera myślałam, że Amfce to relikt przeszłości a dałam si nabrać:D Jaki wstyd :hide::D 2 lata przerwy od forum i człowiekowi spada wyczucie trolla :o

Ha ha amfce pozostaje wierny temu forum niestety...dobranoc .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, Boże i amfce w jednym zdaniu nie pasują zdecydowanie ,a kto raczej nie co to taki user który od lat rozpowszechnia na forum treści niezgodne z regulaminem (łagodnie pisząc)...niezmiennie od wielu lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pannaAlicja, bo to zbliża. :D Od razu wiadomo kto jest schizofrenikiem, a kto ma "tylko" nerwicę, więc można spróbować jakoś się ustosunkować, by nie popełnić faux pas na wejściu. Jeszcze dawki są istotne! :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi lekami to beznadziejna sprawa, jak chwalenie się czy coś... łatwiej już napisać swoją efkę czy tam nazwę zaburzenia, ale to odkrywa wszystko i stygmatyzuje. Gdybym miała wypisać swoje leki byłoby mi głupio bo zeżarłam całą aptekę, ogólnie różnych substancji chemicznych (bo to nie leki na mnie najlepiej wpłynęły. ha.ha) a z efkami to też jakoś gównianie.

Nie wystarczy, że jestem piękną, młodą kobietą?

A to już określa płeć i nick.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×