Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Artemizja, ostatnio mam fazę na The Walking Dead, zarówno na komiks jak i serial. W ogóle z miłośnika fantasy, smoków i goblinów ewoluuję w jakiegoś postapokaliptycznego steampunkowca. No ale w końcu 30 na karku, coś pora w życiu zmienić, nie można być do końca życia wnuczkiem Gandalfa :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artemizja, mnie wciągnęło na dobre. W moim przypadku to nie dobrze, bo mam tendencję do marnowania zbyt wielu sił i czasu na takie "małe przyjemności", uciekania w świat fantazji. W piwnicy mam jeszcze strój i miecz po licealnej fazie na średniowiecze :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, bardowie po wsze czasy będą śpiewać pieśni o straszliwym na_leśniku, co to pod Wronim Drzewem jednym cięciem Artemizję położył, po czym w szkarłat swego nicka przyodział i koronę Admina sobie przywłaszczył. Tam, da da di, tam da da dam... 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa, bardowie po wsze czasy będą śpiewać pieśni o straszliwym na_leśniku, co to pod Wronim Drzewem jednym cięciem Artemizję położył, po czym w szkarłat swego nicka przyodział i koronę Admina sobie przywłaszczył. Tam, da da di, tam da da dam... 8)
:D masz marzeni... tak gadacie żeście mnie obudzili ciszej nie mozna było?a Ty idż spać w koncu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×