Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora88, Nie, to nie hokkaido, jakieś damskie imię... ;) Piecze się, zobaczymy... Ja tesz kcę pienknom marchewke!!! :why:

 

Purpurowy, Co żeś tak posmutniał?

 

bonsai, Nie strasz, ja jeszcze muszę dziś jechac... :hide:

 

Marcin2013, W Monopoly dom kupiłeś? :D

 

Zosia_89, Halloween tak Cię Kochana nastraja? :(

 

platek rozy, Kochana, a kopnij w doopę tą francę i idź na imprezkę!

 

Sigrun, Menu Szefa Kuchni gotowe do wydania? ;) Masz jutro gości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, Co żeś tak posmutniał?

A bo przyszła ciocia, przyniosła kwiaty i powiedziała żeby rodzice na grobie moich sióstr położyli. No i tak sobie pomyślałem że szkoda że ich ze mną nie ma, bo tak to mam tylko brata, ale z nim się w ogóle nie widuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, oooo jakie śliczne te tęczowe marchewki! czyli pomarańczowy kolor jest nienaturalny i tak naprawdę wcześniej były wszystkie inne? :D

Pomarańczowe też były, oni je wybrali do uprawy i o tych innych kolorach na długo zapomniano. A teraz ludzi ciekawią takie rzeczy, to sobie przypomnieli.

 

Właśnie skończyłam robić sałatkę warzywną słuchając Dream Theater. Same pomarańczowe marchewki.

 

bonsai, no jak ze babo :angel: jak ja jestem mila i w ogole zadna baba tylko kobietka :mrgreen: Wirtualne tulanie tez pomaga . Tulanie slowem !

Podobno słowo kobieta ma pogardliwy źródłosłów, a baba to może być szanowana we wiosce za swoją wiedzę, również jak popatrzeć na znaczenie baba jako kształt z foremki albo jakaś duża figura zrobiona z czegoś to kojarzy mi się z takimi pradawnymi boginiami :great:

 

(Co ja dzisiaj z tymi ciekawostkami...)

 

Kończę kawusię z fusami i jest szansa na to, że gra się ściągnie jeszcze dziś wieczorem 8)

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×