Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

acherontia-styx, a to nie ty pisałaś, że fajnie się pracuje nie na umowę o pracę?

cyklopka, ja tam zawsze lubiłam pracować na zlecenie. pomijam kwestie wychodzenia na tym lepiej finansowo, ale pracujesz kiedy chcesz i ile chcesz, jak ktoś ma inne źródło ubezpieczenia - spoko. niestety moje inne źródło ubezpieczenia za pół roku się skończy i trzeba było czegoś poszukać już wcześniej ;) ale i tak w przyszłości zamierzam przejść na kontrakt ;) z tym, że jeszcze stażu pracy mi brakuje, żebym mogła przejść na tą formę umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ciesze sie ze slonko doszlo:)

 

platek rozy, dostalas troche sloneczka?

 

JERZY62, super zwierzaczki :105: :)

 

A ja uzaleznilam sie od Lidla...a wlasciwie od owocow morza w ciescie wlasnie stamtad :hide:...no ale one sa takie pyszne :)

 

A torebki w lidlu byly...wittchen... Czytalam ze masakra byla jak sie na nie ludziska rzucaly... No cena mala bo tylko 269zl... Ale juz sie dowiedzialam ze jakosc nie ta co ma W. ... No ale metka jest ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY62, :105: ło matko jakie słodziaki!

 

platek rozy, Kochana, a jak odkażasz butki, bo ja też czasami złapię jakieś, co mi na nowe wyglądają, ale zawsze to stres.

Poka buty! :105: ( chociaż sobie popatrzę, bo ja w tym sezonie żadnych nie kupię, no chyba że jakiś traf w lumpku ...)

 

cyklopka, Mleko pijam tylko do kawy i ciutkę dodaję do owsianki na ciepło, chociaż bardzo lubię, ale mi twarz wysypuje po nim przy większych ilościach. :(

 

Sigrun, Widziałam te torebki, bo u mnie jeszcze były, fajne, ale bez szału. Poza tym drażniłoby mnie to, że tyle bab ma taką samą jak ja. To jest też plus lumpkowych zdobyczy - unikalnośc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sigrun, moze jutro dostane bo dzis juz bylo za ciemno :D

 

kosmostrada, zrobie focie jutro bo one mi teraz schna :mhm: a odkazam plynem do dezynfekcji z apteki 500x500

butki mam eskimoskie:D ale bede miala do latania do sklepow

 

Co do torebek W czytalam wlasnie ze one sa marnej jakosci . A dwa ja jednak lubie zmiany i nie chce torby skorzanej nosic 10 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Purpurowy, dobry ;) No co Ty w konia mnie robisz? :smile: Czy siebie? :smile: Fajny awatarek :smile: Nic na to nie poradze :bezradny: Ze taki fajny :smile: Podobają Ci się konie?

Cześć. W sumie uważam że konie są fajne, chociaż nigdy nawet nie jeździłem na koniu. Potrzebowałem avatar na szybko, a nie miałem żadnych pomysłów, więc wybrałem pierwszy lepszy obrazek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, jakie butki licytujesz???

5736069118

 

Ha, licytuję używane martensiki za zawrotną kwotę 25 zł i chyba jestem jedyną chętną :105:

Żeby nie było tak jak kiedyś z płytą którą licytowałem. Ale raczej nie będzie.

Raczej nie, na płyty ludzie się czają, bo mają wartość kolekcjonerską, a buty muszą na rozmiar pasować.

 

Wzięłam lekarstwo, więc mnie już ciągnie na spanie, a muszę jeszcze gufke umyć i pliki ponumerować na jutro :zzz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, na płyty ludzie się czają, bo mają wartość kolekcjonerską, a buty muszą na rozmiar pasować.

Mi chodzi o coś innego. Byłem jedynym licytującym i wiadomo, cena bardzo niska. Pod koniec aukcji ktoś podbił cenę, więc dałem sobie spokój. Aukcja się skończyła i jeszcze tego dnia ten sam sprzedający wystawił tą samą płytę. Myślę że po prostu poprosił kolegę o podbicie ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×