Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Davin, mysle ze to wina moich zebow bo z dwoma innymi tez leczonymi kanalowo ale iles lat temu --- mialam podobnie. taki urok zebow , mam to rodzinne niestety :bezradny:

 

cyklopka, hmmmm a ktores z dzieci w szkole chorowalo na ospe czy odre? Bo moze to to . A moze wysypka a stan podgoraczkowy niezalezny od niej...

Ktoś chorował, ale nie wiem na co, bo pani od świetlicy zapomniała, chyba odra albo szkarlatyna.

Muszę w godzinę wymyślić, czy się zwalniać jutro :bezradny:

Jako dorosła dużo gorzej znoszę temperaturę, dla mnie 37,4 to uż jak 38 w dzieciństwie :zonk:

 

Ech, biedna jesteś z tym zębem :hide:

 

Davin, filip133, jak załatwicie mi zwolnienie, zastępstwo i laurkę to mogę 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, to nie wiem. Albo Cię boli bo Cię boli…w sensie mnie po rozwierceniu i założeniu lekarstwa też bolał i to nawet bardziej niż przed, ale mnie dentystka uprzedzała, że tak może być przez 2-3 dni, tak samo po pierwszym grzebaniu w kanałach, albo masz #jową dentystkę i trzeba ją zmienić, bo se nie radzi :P w ogóle jakoś bardzo szybko Ci to kanałowe robi, ja po pierwszym założeniu lekarstwa zawsze muszę odczekać ok. 2 tyg, później grzebie, grzebie, znowu zakłada lekarstwo, każe poczekać około miesiąca i dopiero kończy i zamyka ząb :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, nie lubię o tej porze roku, w jesiennych ciemnościach wychodzić z domu (chyba, że muszę) a teraz już ok. 16 robi się zmrok, więc od jutra po pracy szybkie zakupy i do chałupy. :bezradny: Od teraz do stycznia to okres, którego nie znoszę. :time:

 

cyklopka, ja bym poszła na jakiś dyżur do lekarza pokazać się, może to jednak jakaś alergia pokarmowa. A wysypkę musi zobaczyć lekarz, by odróżnić odrę/ospę od alergii. Do tego i ból brzucha.... trzymam kciuki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, idę do doktora :roll:

Ale ja od dziecka tak mam, że zawsze niedziela wieczór albo w święto :hide:

 

Obejrzałam "Twarz", wybrałam sobie kilka kolejnych piosenek na wesele. Plusy gorączki są takie, że nie muszę pić, bo już mam fazę :uklon:

[videoyoutube=Gf1WT8VEZxk][/videoyoutube]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojojoj ale dziś chorobowo na Spamowej, cały wachlarz dolegliwości - oprócz bólu zęba, jeszcze wysypka nieznanej maści, przeziębienie... Dziewczynki trzymajcie się!

 

cyklopka, Czekamy na diagnozę i werdykt - masz od jutra "urlop", czy nie...

 

tosia_j, Hej Tosiu! Dawno Cię nie było, odzywaj się częściej!

 

platek rozy, Kochana raczej nie podłączą Cię jak Acherontii do kabelków na stałe , więc będziesz mogła nam na goraco relacjonowac swój pobyt w szpitalu. :D A my będziemy trzymac kciukasy.

 

Purpurowy, Coś przeskrobałeś, czy to taka refleksja ogólna? ;)

 

Właśnie pożeram muffinkę ( jedyne co da się upiec w tym cholernym piekarniku) , popijam herbatką z pigwą i zastanawiam się co tu porobic. Spłodziłam parę kartek backgroundów do mojego pomysłu. :yeah: Zła trochę jestem, bo mam mały wybór farbek, młody pożyczył moją paletę na plastykę i nie przyniósł ze szkoły.

Chciałam Wam pokazac, czym się zajmowałam cały dzień, ale fotki są marne z telefonu, nie oddają ani kolorów, ani struktury. :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×