Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawiam wam fotę wrzosów, bo wczoraj zaobserwowałam pewną ciekawostkę. Otóż jak widac, mam dwa rodzaje, klasyczny i taki troszku inny. I wczoraj wieczorem paczę i jak pada światło latarni na nie, to ten jasny wygląda jakby świecił. :105: Fajny efekt.

 

Piękna pogoda, mieliśmy iśc na kawkę z menszem, ale nie wiem, czy dam radę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, prawda.

 

Prawie nie spałem tej nocy, niech to szlag jasny trafi. Księżyc świecił mi prosto w ryjek, mimo żaluzji w oknach (zawsze się znajdzie jakiś otwór, mać). Niech nadejdą już pochmurne dni, to przynajmniej ciemno będzie w nocy, a nie... :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, Nie, mam tylko naturalsy, tylko dwa rodzaje... Nie mam aż tylu odmian co Wy, kurczę, a jeszcze macie wrzoścce... :P

A co do smarowania, nie mam dziś kondycji na to, czym by się to smarowanie skończyło... :D

 

mirunia, Hej Kochana! Dopsze proszę pani, będę dziś się kurowac... :uklon: Wypiję kawkę w domu...

Bardzo się cieszę, że Ci słoneczko wylazło, to niedziela z humorkiem będzie.

Byłaś już na spacerku?

 

bonsai, Może łóżko przestawic jednak, co by na linii okna nie stało, a nie czekac na chmury? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kosmostrada, jak to nie może iść na zwolnienie :bezradny:

 

Dziewczyny, ja chyba grzańca aż tak bardzo nie, bo w barach podają siki, a w domu nie zawsze mi wychodzi. Wolę wódkę ziołową, po której mam od razu piękne różowe poliki i ciepłe uszy.

 

Wróciłam z zajęć, zjadłam obiad i weszłam pod kocyg. Zobaczymy co dalej mi się będzie chciało. W nocy trochę zatoki, ale chyba przejdą... :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim.

 

Podaję przepis na ciastka fasolowe, bo pytały dziewczyny: http://ervegan.com/2015/03/ciastka-z-fasoli-wersja-fit/

Ciekawa jestem czy wam zasmakują, są bardzo specyficzne w smaku i mi osobiście niesamowicie wjeżdżają a mój chłopak za to się wzdrygnął i stwierdził że smakuje to jak przypalone mleko ;)

Ale nie wiedział, że to z fasoli.

 

 

kosmostrada, skąd wzięłaś swój wrzos? Widziałam dziś w Tesco i sobie pomyślałam, że też kupię, ale wolę gdzie indziej niż w supermarkecie :D Zastanawiam się, czy na rynku będą mieli, skoro to taka roślina na ten sezon ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, JERZY62, hej. ;)

 

kosmostrada, skąd wzięłaś swój wrzos? Widziałam dziś w Tesco i sobie pomyślałam, że też kupię, ale wolę gdzie indziej niż w supermarkecie :D Zastanawiam się, czy na rynku będą mieli, skoro to taka roślina na ten sezon ;)

 

U nas w biedronie tydzień temu były fajne i różnokolorowe. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:**********

Ja dzis postanowilamz e nie bede siedziec w domu i pojechalam sobie sprawdzic gdzie sa te moje warsztaty , niestety kawal swiata ode mnie w dodatku musze tam jechac z przesiadkami .. Bede jechala do domu pol dnia.

 

Przy okazji zal;iczylam spacer bo akurat kolo budynku gdzie mnie beda szkolili jest cudna aleja kasztanowcow .I takie oto sobie nazbieralam cudenka .

 

12065523_893859870691515_2013611773951970147_n.jpg?oh=9e163fc7b29385139c95bbe437be15e3&oe=56A129E1

 

Nastepnie poszlam na wystawe na ktora mialam isc ale zlapala mnie po drodze straszna migrena , wystawe zwiedzilam jednak do konca i ldwo juz doejhcjalam do domu bo tak mnie mydlilo...

Teraz odpoczne wymiotujac i oby jutro bylo lepiej. @ dostalam to stad wspaniale samopoczucie..

 

kosmostrada, Kochana nie wychodz juz dzis :******** :nono::nono::nono: ciotka tak lazila z przeziebieniem i kaszlem i dzis wyladowala na opiece medycznej z zapaleniem oskrzeli :nono::nono::nono: Wygrzewaj sie .

 

Aurora88, dziekuje za przepis , zapisalam i mam kolejne ciacha z drowe do wyprobowania :)

'

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davin, no właśnie się tak napaliłam na te wrzosy że zaraz jadę do Castoramy kupić sobie kwietne bajery na balkon. A Wy te wrzosy jak i gdzie trzymacie? Jestem ogrodową dziewicą, właśnie czytam jak to jest zajmować się takimi kwiatami i mam nadzieję, że ich nie zabiję :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aurora88, Dzięki za przepis, myślę, że mi podejdą, bo ciasto fasolowe mi smakuje.

Kochana wrzosy kupiłam na tym festynie "Dary Ziemi" (ogromne stoisko producenta z samymi wrzosami). Były w dobrej cenie bo po 5 zeta, no i polskie. Więc jest szansa, że zimę przetrwają ( często są holenderskie, mi one wymarzają, a mam w ogródku polskiego już kolejny sezon). Na rynku u ogrodników zapewne będą, ale mogą byc i tak sprowadzane.

 

 

A ja w łóżku... Chciałam coś porobic ( strasznie nie lubię takiego zalegania), ale po 5 minutach z odkurzaczem pokornie wróciłam na legowisko... :bezradny: Podrzemałam, kolejną kawę piję i tak dzień mija. Ech co za niedziela...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, Hej Kochana, już miałam Cię szukac! :D

Też mam kasztany, wczoraj na spacerze z psem nazbierałam. Bardzo lubię! :105:

Cieszę się, że mimo niedogodności niedzielę miałaś aktywną! :great:

Nigdzie nie wyłażę, bo nawet nie mam siły.

 

Davin, :105:

 

Aurora88, W domku to wrzos nie lubi, więc jest wtedy na popatrzenie na troszku, na balkonie nie zabezpieczony wymarza. Najlepiej w ogródku, lub przenieśc na zimę w chłodne ale nie mroźne miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×