Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

DarkMaster, Ciekawa jestem kto według Ciebie należy do "forumowej elity".

I ja mam tak, że staję się podejrzliwa w stosunku do tych nadmiernie miłych. Ale też jest tak, że niektórzy traktują złość jako coś nienaturalnego i napiętnowanego gównem, więc wstydzą się jej ujawniać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, Ja niestety już umówiona na pogaduchy na słoneczku. :D

 

Davin, Na spamowej to ciężko osta zarobic... ;) Ale jak Cię nosi, to zapytaj bonsai, gdzie popisac, on się zapuszcza w niebezpieczne rejony... :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zosia_89, stawiam na Łódź! ;)

 

kosmostrada, kiedyś i tak trzeba stąd czmychnąć, a sobą warto być zawsze. :>

 

WinterTea, a ja pamiętam, że pisałaś, iż brakuje Ci kogoś, kto był o wiele milszy od filipa i przytulanie było jedynie cząstką tego, co proponował niemal każdej dziewczynie. :P Nie chcę o nim więcej wspominać, bo porównywanie go do filipa mogłoby tylko tego ostatniego obrazić. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinterTea, co Cię wkurwiło ? ;/ Eh ja mam za bardzo "rozjechane" humorki i nastroje, czasem marudzę aż do przesady i moja samoocena tonie w mule, a czasem tak jak dziś coś pozytywnego mnie "strzela" i robię się taki wesolutki, dziś to aż do przesady się taki zrobiłem... No cóż, sprowadzisz mnie na ziemię i postaram się bardziej opanować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, No ba... Pewnie, że trzeba byc sobą zawsze. Ale bardziej dotkliwe dla wielu osób jest ich ignorowanie, niż dawanie wody na młyn. Spytaj iksińskiego, co go bardziej dotknie - to że będzie przezroczysty, czy to że będziesz z nim zażarcie się nie zgadzał w sryliardzie postów i będzie mógł sobie potoczyc z lubością pianę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinterTea, a takiego jednego młodzieńca, skoro nie kojarzysz, to przyjmijmy, że pisałaś wówczas żartem (chcę w to wierzyć ;)).

 

Ja staram się nie zaglądać na jęczarnię, tematy o samobójstwach czy innych samookaleczeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, tak, to prawda. No ale nikt nie jest doskonały, ja tym bardziej. Sam się potem sobie dziwię, po co mi to. ;) Kwestia wyrzucenia z siebie nagromadzonych emocji zapewne odgrywa tu rolę, ale ich mam już coraz mniej, więc i aktywność ma zmniejszać się będzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bonsai, Nie wiem kogo masz na myśli.

A macie swoje nieulubione tematy na forum? Ja nienawidzę dziennika psychoterapii. Dla bezpieczeństwa własnego i innych omijam go szerokim łukiem.

 

WinterTea, ja parę postów tam zaliczyłam. Ale tylko na spamowej odczuwam powiew energii i chce mi się wszystkich słuchac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×