Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Aurora88, zdrzemnąłem się trochę popołudniu i jakoś sobie radzę... ;)

 

acherontia-styx, odreagowywuj i wyluzuj się na wolnym :D Haha, ja zawsze mogę chętnie się przysłużyć i możesz mi się wygadać i odreagować w prywatnej wiadomości, jeśli byś chciała :P :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, dzięki, ale jestem już do tego przyzwyczajona w pracy. Tam dzień bez pacjenta, który nie poczepia się o coś, to dzień stracony ;) ciut mnie irytuje tylko, że muszę nadal kogoś szkolić ;) nie żebym nie lubiła, ale po pierwsze głupio mi pouczać osobę 2 razy starszą ode mnie i z pierdyliard razy większym stażem pracy w zawodzie, a po drugie tam nie ma na to czasu, bo nie dość, że muszę swoje robić to jeszcze drugiej osobie patrzeć na ręce (chociaż w tym mnie akurat dużo wyręcza druga pani doktor, która jak widzi, że jestem zajęta to pokaże i wytłumaczy jak ma czas) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i piszesz przez sen rozumiem? :roll:

 

Tak! Wiele rzeczy robię podczas snu, czasem nie za bardzo wiem po co się budzę, skoro wszystko już zrobione. :roll:

 

To będzie dobry dzień, czuję to w kościach. A jak coś czuję, to znaczy, że jeszcze żyję. :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

Widzę dziś chłopaki aktywniejsze z rana... ;)

 

Zła jestem, bo znów z rana czuję się fatalnie, a już myślałam, że wszystko idzie we właściwym kierunku. Złośc moja bierze się z faktu, że nie wiem, czemu to zawdzięczam. No w każdym razie słoń znów mi na piersi siedzi i ogólna koopa.

Zainspirowana bonsai kupiłam sobie słonecznika. Będę dziś skubac.

Na 12tą idę na herbatkę z przyjaciółką, ostatnie może siedzenie na zewnątrz. Postanowiłam w każdy mój wolny piątek zrobic coś ewidentnie dla swojej przyjemności, chocby na siłę.

W takie dni sobie myślę, czy moje pokłady siły są nieskończone? Na jak długo jeszcze mi starczy?

Idę zrobic sobie kawkę, może na ból łba pomoże.

 

A Wy co dziś porabiacie i jak się czujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

filip133, Widocznie jeszcze nie spotkałeś "elity" tego forum :D

 

No przecież mnie spotkał. Nawet zołze już chciał przytulać. :mrgreen:

 

Zołze ? ;P Oj tam, oj tam, chciał przytulać, to tylko napis na forum, nie trzeba tak od razu tego tak poważnie traktować :D I jak już to taki koleżeński, szybki przytulas, a nie nie wiadomo co :) Nie ma się co przejmować tym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×