Skocz do zawartości
Nerwica.com

Wszyscy jestesmy Chrystusami


iwo4

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie obejrzalam film "Wszyscy jestesmy Chrystusami"... kazdy, kto jest DDA, i nie tylko, powinien ten film obejrzec... swietnie ukazuje nie tylko koszmar dziecka wychowywanego przez ojca alkoholika, jego wieczny strach i lęki, ale pokazuje tez pieklo samego alkoholika, ktorego strach jest nie mniejszy.... wszystko to jest przyrownywane do cierpienia Chrystusa...chyba po raz pierwszy po tym filmie zrozumialam ze alkoholizm to ciezka choroba, i ze nie wystarczy powiedziec alkoholikowi zeby nie pil... trzeba doszukac sie przyczyny tego calego piekla... po obejrzeniu filmu mam wrazenie ze scenariusz pisala albo osoba ktorej znany jest ten problem z autopsji, albo jakis terapeuta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem, film powstal niedawno, rezyserem jest Koterski, wystepuje Marek Kondrat, jesli sie oczywiscie nie myle

 

[ Dodano: Sob Kwi 22, 2006 10:29 pm ]

podaje link

 

http://66.249.93.104/search?q=cache:sWfBw1-VP7sJ:www.stopklatka.pl/film/film.asp%3Ffi%3D21363+wszyscy+jestesmy+chrystusami&hl=pl&gl=pl&ct=clnk&cd=1&lr=lang_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak jakby kontynuacja "Dnia Świra"... bohater-Miałczyński... glowan rola Kondrat... wczoraj wszedl do kin... film naprawde gleboki... i choc wiekszosc ludzi wybuchala w niektorych momentach smiechem, to tak naprawde film ukazuje bardzo duzo cierpienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co ja wiem, film powstal niedawno, rezyserem jest Koterski, wystepuje Marek Kondrat, jesli sie oczywiscie nie myle

 

o jesli to Polska produkcja to niestety poczekam sobie.... na DVD

 

Ale dzieki Venom za info :)

 

[ Dodano: Sob Kwi 22, 2006 10:33 pm ]

To jest tak jakby kontynuacja "Dnia Świra"... bohater-Miałczyński... glowan rola Kondrat... wczoraj wszedl do kin... film naprawde gleboki... i choc wiekszosc ludzi wybuchala w niektorych momentach smiechem, to tak naprawde film ukazuje bardzo duzo cierpienia

_________________

 

 

No to po prostu musze go zobaczyc. Dzien swira zrobil na mnie wrazenie!!

 

[ Dodano: Sob Kwi 22, 2006 10:36 pm ]

I juz wyczytalam, ze film wzbudzil kontrowersje, tytul i korona cierniowa na plakacie obraza ponoc uczucia religijne! :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wrocilem z kina.Film nie nalezy do najlatwiejszych,to trzeba mu przyznac,ale moim zdaniem jest rewelacyjny.Ruszyl mnie niesamowicie,sam wychowywalem sie w podobnym klimacie.

Daje duzo do myslenia na temat ludziego dzialania,lęku przed zyciem i wszystkim co z nim zwiazane.Naprawde polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×