Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

emilk, bo życie to nie bajka. Mam pewne obawy... Wprawdzie pierwszy raz od trzech tygodni się wyspałem, ale ojciec zadzwonił i powiedział, że mnie zamknie w szpitalu. Moja dziewczyna mu powiedziała, że coś ze mną nie tak. Czuję się zdradzony... i boję się, bo nie ma jej od kilku godzin w domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, bo życie to nie bajka. Mam pewne obawy... Wprawdzie pierwszy raz od trzech tygodni się wyspałem, ale ojciec zadzwonił i powiedział, że mnie zamknie w szpitalu. Moja dziewczyna mu powiedziała, że coś ze mną nie tak. Czuję się zdradzony... i boję się, bo nie ma jej od kilku godzin w domu

 

Sluchaj moja matka czesto mi gada ze wezwie karetke i mnie do psychiatryka wezma bo nie daje rady ze mna tak sie czasem glupio zachowuje,ale ta obawa jest przed tym ze moze Cie zdradzac ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

emilk, zdradzony w tym sensie, że powiedziała mojemu ojcu. A on może mnie wsadzić do psychiatryka jak zechce

 

Ale nikt przeciez nie moze Cie na sile do psychiatryka wyslac,musial bys calkowicie zwariowac i byc zagrozeniem dla siebie i innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nikt przeciez nie moze Cie na sile do psychiatryka wyslac,musial bys calkowicie zwariowac i byc zagrozeniem dla siebie i innych.

A to się mylisz. Oczywiście, że mogą na siłę - przez sąd rodzinny ojciec może to zrobić. Ja już to przeżyłem dwa razy. Wcale nie trzeba być żadnym zagrożeniem. Ale może jednak teraz tak się nie stanie, bo ona mi obiecała, że nie pozwoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×