Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Emilk siła mi została, nie taka jaka była, ale jest jeszcze spora, szczególnie w uścisku :mrgreen: co do tego planowania, to tak samo wiele planów, prawie wcale realizacji. Jak już realizuję, jak na złość idzie w inną stronę :twisted::mrgreen: Zamierzam jednak wiele więcej teraz realizować moje pomysły, więc muszę sobie je zapisać gdzieś, żeby nie uciekły :mrgreen::smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mam lipę. Chudy jestem :twisted: siłę mam, ale chudy. Masa poszła się pierdzielić :twisted:

Ja też raczej chudy jestem (75 kg ostatnio na wadze). Podobno po olanzapinie się tyje, więc może trochę przybiorę. Swoje lata też już mam, chociaż Wilkowi nie dorastam do pięt. Wilk to mocarz :uklon: Tośka zresztą też siłaczka :brawo:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mam groźną minę :oops::twisted::mrgreen: Jedni się śmieją, drudzy też groźnie spoglądają a trzeci może i nawet się boją :(:twisted::mrgreen:

Jak to znajomi gadają, tylko takie pozory stwarzam zabójcy :twisted::mrgreen: Często mi się zdarza też tak na ziomalki, ziomalów spoglądać :twisted::mrgreen::oops: Trzeba też brać to pod uwagę, ze często mam omamy, wzrokowo-słuchowe :oops::twisted::mrgreen: Często mi się wydaje, ze ktoś mnie chce sprowokować, przez to taką minę robię. Wkurzające to jest, bo chciałbym do każdego się uśmiechać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niko a ty masz mine pogardliwą

Być może. Jakoś się trzeba bronić przed tym okropnym światem. Macho nie jestem, więc muszę na wszystko patrzeć z góry (dobrze, że niebiosa wzrostu nie poskąpiły na dodatek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×