Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy forum może mieć negatywne oddziaływanie?


Gość ugh

Rekomendowane odpowiedzi

kosmostrada, masz całkowicie rację ;smile: Sam mam podobnie: w forum upatruję grupę wsparcia, ale nie tylko w odniesieniu do problemów, ale i jako grupę ludzi z którymi można porozmawiać na inne tematy. Zresztą, ludzie są od tego, żeby sobie pomagać, czyż nie? :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosmostrada, ja tez tak podchodze jak TY :)

Omijam szerokim łukiem niektore tematy i watki , wole popisac o czyms pozytywnym z kilkoma osobami ktore znam . Pozalic sie tez czasami ale to tez do tych sprawdzownych osob , ktore wiem ze mnie zmotywuja i dodadza otuchy . Sama tez lubie dobrym slowem wesprzec :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mnie negatywnie działają pozytywne posty innych, wkurzają lub dołują, w zależności od charakteru posta (czasem wręcz szlag mnie trafia, czuję agresję, jak czytam, jak innym proste rzeczy sprawiają radość, a mnie ostatnio już nic nie może sprawić radości), natomiast jak czytam jęczących, to jest mi trochę lepiej, że nie tylko ja nie mogę wyjść z negatywnego nastroju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje to tu się można na niezle tematy nakręcić, zwłaszcza jak człowiek jest na początku terapii i szuka dużo w necie o swojej diagnozie xD

Ale jak już trochę się oswoi, pójdzie do szpitala, pochodzi na terapię, poćpie trochę leków, to i z forum się oswaja, kheheheh

No nie mniej ja sobie rok temu nie pozwoliłabym tu wejść, gdybym mogła mieć na siebie wpływ z przyszłości xD

Aha no i to nie jest miejsce dobre dla tych, co a. przejmują się innymi; b. nie czują beki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jako takie jest tworem nieozywionym wiec negatywnych skutków miec nie moze. Bardziej skutki ma nadmierne siedzenie na necie, zamiast walka ze swoja choroba. Dodatkowo na forum szczegolniem takim jest duzo frustratów, cokolwiek sie napisze w kierunku "zdrowienia: to zostaje wyparte przez tekst: nie rozumiesz, jestem taki biedny, mam mega depresje a Ty nie itd. itd. Mega depresje to maja ludzie, ktorzy leza w szpitalach a nie siedza na forum. Jak ktos siedzi na forum to ma siłe odpalic kompa to i ma sile np. wyniesc smieci. Czym sie rozni wyniesienie smieci od odpalenia kompa? Tym ze smieci to juz sie nie chce nikomu wynosic, ale siedziec bezproduktywnie to juz tak. Osobiscie na mnie forum nie dziala negatywnie, bo ani ja za nikogo zycia nie przezyje, tłumaczyc sie ze swoich przezyc tez nie musze i licytowac ktore gorsze, ani nikogo nawracac nie zamierzam. Mam swoje zdanie, a kazdy moze miec inne. Tak samo z nerwica/depresja, mozna stac w miejscu i wiecznie biadolic a mozna cos ze soba w tym kierunku robic, sa rozne drogi, kazdy wybiera taka jaka mu pasuje.
Po raz kolejny pokazałaś ześ głupia jak but.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forum jako takie jest tworem nieozywionym wiec negatywnych skutków miec nie moze. Bardziej skutki ma nadmierne siedzenie na necie, zamiast walka ze swoja choroba. Dodatkowo na forum szczegolniem takim jest duzo frustratów, cokolwiek sie napisze w kierunku "zdrowienia: to zostaje wyparte przez tekst: nie rozumiesz, jestem taki biedny, mam mega depresje a Ty nie itd. itd. Mega depresje to maja ludzie, ktorzy leza w szpitalach a nie siedza na forum. Jak ktos siedzi na forum to ma siłe odpalic kompa to i ma sile np. wyniesc smieci. Czym sie rozni wyniesienie smieci od odpalenia kompa? Tym ze smieci to juz sie nie chce nikomu wynosic, ale siedziec bezproduktywnie to juz tak. Osobiscie na mnie forum nie dziala negatywnie, bo ani ja za nikogo zycia nie przezyje, tłumaczyc sie ze swoich przezyc tez nie musze i licytowac ktore gorsze, ani nikogo nawracac nie zamierzam. Mam swoje zdanie, a kazdy moze miec inne. Tak samo z nerwica/depresja, mozna stac w miejscu i wiecznie biadolic a mozna cos ze soba w tym kierunku robic, sa rozne drogi, kazdy wybiera taka jaka mu pasuje.
Po raz kolejny pokazałaś ześ głupia jak but.

 

grunt ze Ty madry :D tylko co robisz na forum?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×