Skocz do zawartości
Nerwica.com

Na co masz ochotę?


wrazliwy

Rekomendowane odpowiedzi

mark123, sposobów na radzenie sobie ze złymi emocjami może być wiele, kwestia znalezienia odpowiedniego dla siebie ;)

 

 

a w temacie: to na looody

Ale mogę mieć nawet raka żołądka i umrę za kilka miesięcy lub tygodni, w takim wypadku powinienem spożywać te napoje, by się nimi "nacieszyć", póki mogę jeść i pić.

 

Co do tematu głównego, dziś mam ochotę podobnie, jak wczoraj, sprawić, aby wszyscy mieli chorobę żołądka i żeby większość każdego dnia spędzali na męczeniu się z żołądkiem i bali się, że dany dzień jest ostatnim, w którym mogą jeść i pić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po raz kolejny odjebać do land's end aby znowu odżyć i zrzucić z klifu do oceanu tym razem igły i strzykawki po zastrzykach które przez ostatnie 10 brałem uprzednio robiąc im zdjęcie,cieszyć się przelatującymi skybusami mając świadomość że przeleciałem parabole długości 2 megametry sięgającą za belgie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę tak że na randkę, oby się nie spalić z stresu hehe. Mam ochotę szaleć, jak kiedyś z bandą co kiedyś, lecz to już nie możliwe. Bracia nie żyją. Z inną ekipą, też nie wypali z wszystkimi razem, bo kosę dwie kumpele z sobą mają. Mam nadzieję, ze jeszcze spotkam się tak choćby częściowo z różnymi ekipami. Sporo też podobno wyjechało, albo są po drugiej stronie świata i muru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×