Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA (Alventa, Exyven, Efectin ER, Efevelon SR, Faxigen XL, Faxolet ER, Lafactin, Oriven, Prefaxine, Symfaxin ER, Velaxin ER, Venlafaxine Aurovitas/ Bluefish XL, Venlectine)


Miss Worldwide

Rekomendowane odpowiedzi

może powodować sennosć, kolatania serca

 

-- 29 cze 2015, 21:34 --

 

jak chcesz lek przeciwalergiczny bez wpływu na układ nerwowy to Allegra, bez recepty

 

Bralem allegre ale byla za slaba dla mnie i droga,malo tabletek.

 

-- 29 cze 2015, 22:37 --

 

emilk, bo może poprostu chce ci się spać ;). Nie zwalaj wszystkiego na leki. Zdrowy człowiek też czasem się gorzej czuje.

 

inez ale po czym mi sie ma chciec spac,jak ja nie pracuje i wiekszosc czasu siedze w domu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami tak jest, że człowiek jest zmulony i nie tryska energią. Nie ma znaczenia czy zachrzaniał cały dzień czy siedział na tyłku.

 

Dzieki Inez za pocieszenie ;) :***

 

-- 29 cze 2015, 22:53 --

 

Jestes kochana ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nakręcanie to zło ;). Każdy czasem ma gorszy dzień. Ja na lekach też czasem mam tak, że się gorzej czuje albo nie mam siły, ale nie wiąże tego z nerwicą czy ubokami. Poprzednim razem jak brałam wenle musiałam się codziennie przespać po pracy. Kladlam się i odpływalam. Jakoś mnie to nie dobijalo, po prostu byłam bardziej wyspana później ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, Zdycham na tym leku, caly dzien jebany kolowrotek, zamulenie dzien na wieczczór jak trza isc spac to tak kurwa mnie pobudza i musze znowu zrec cos na sen, co chwile koszulka mokra, nerwowy jestem w huj starego dizsiaj zjechalem za nic, bo cos powiedzial a ja go tak pocisnalem ze to masakra, kurwa powiem lekarzowi zeby wpierdolil przy mnie ta swoja wenle i niech zobaczy jaki to kibel robi czlowiekowi z mózgu, musialem zerzrec dzisiaj 1mg alpry a i tak pól dnia spalem, mam ochote cos rozjebac ale szkoda mi laptopa bo jutro bede zalowal. :time:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk29, spokojnie patrz wyżej ;). Czasami tak jest. Mi też się w głowie kręci, a w nocy to pływam. Wydzieranie się na kogoś bez powodu też jest normalne - wkurzyles się swoim stanem i wyżyłeś się na kimś.

 

-- Pn cze 29, 2015 11:04 pm --

 

A jak ci się nie chce spać to może jakiś film obejrzyj albo coś. Kto powiedział, że trzeba iść spać o 23? Wyspales się przez cały dzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

inez3, Zdycham na tym leku, caly dzien jebany kolowrotek, zamulenie dzien na wieczczór jak trza isc spac to tak /cenzura/ mnie pobudza i musze znowu zrec cos na sen, co chwile koszulka mokra, nerwowy jestem w /cenzura/ starego dizsiaj zjechalem za nic, bo cos powiedzial a ja go tak pocisnalem ze to masakra, /cenzura/ powiem lekarzowi zeby wpierdolil przy mnie ta swoja wenle i niech zobaczy jaki to kibel robi czlowiekowi z mózgu, musialem zerzrec dzisiaj 1mg alpry a i tak pól dnia spalem, mam ochote cos rozjebac ale szkoda mi laptopa bo jutro bede zalowal. :time:

 

Bardzo doskonale Cie rozumiem ja dzisiaj tez mam tragedie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×