Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

PannaNatalia, nas obudziła burza, mamę tak bolała głowa, że mi zrobiła awanturę :hide:

 

Myślałam, że nie mam dzisiaj nic do roboty, ale po terapii poszłam do sklepu szukać stroju na występ. W końcu ogarnęłam spodenki gimnastyczne dla siebie i dla dziewczyn z grupy, białą koszulkę na szmatach i pisaki do tkanin. A wracając z pracy jeszcze zapisałam kota do veta i za godzinę idziemy. Tak że plan, żeby siedzieć w domu z umytymi włosami i dłubać sobie w programie graficznym trochę się obsunął.

 

Eeyore, lubię osiołki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:))))

 

Ja dzis zalatana, rano bylam po paczke w Mops , ( i nienawidze tam jezdzic po to bo czuje sie okropnie i od razu lapie dola) Pozniej u Madzi a na koniec male zakupy w sklepie i gotowanie obiadu. W nocy byly dwie burze , obudzilam sie a ledwo co usnelam bo pajac z dolu znow urzadzal impreze na balkonie.Zadzwonilam w koncu po policje bo mialam juz dosc,. to trzecia balkonowa impreza w tygodniu.

Teraz odsapne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

U mnie jest bardzo ładnie, tylko zaskakująco chłodno ( przeżyłam szoka rano jak wyszłam w samej tunice z nagrzanego domu, musiałam wrócic się po kurtkę). A może mi jest po prostu zimno...

Dziś dzień pt. byle przetrwac. Staram się pozbierac pozytywy tego dnia - dokończyłam żmudną papierkową robotę w pracy, byłam z psem na spacerach, porozmawiałam z przyjaciółką przez telefon... Chciałabym bardzo miec ciąg kilku dobrych dni, tak żeby nabrac głęboko powietrza w płuca.

 

mirunia, Słucham sobie Twojego Chrisa de Burgha pisząc posta, ech wspomnienia... ;) Cieszę się, że dziś lepiej, liczyłam na to, że dojdzie do Ciebie przesłany przeze mnie chłodek... :D

 

platek rozy, Jak wieczór Kochana, odsapnęłaś po dzisiejszym dniu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, Kochana ciesze siez e dzionek lepszy niz wczoraj :):******** :great:

Cop do sasiada to ten moj niereformowalny , juz kilka razy dzwonilsmy z sasiadami na policje , dwa razy dostal kolegium i nadal tak robi , zastanawiamy sie czy nie isc z tym do spoldzielni niech go moze postrasza eksmisja bo nie da sie tak mieszkac :bezradny::bezradny:

 

kosmostrada, :********* oj przykro mi ze taki dzionek malo udany ale moj tez , tym Cie pociesze. Dola zalapalam w tym Mops i nie chce mi dol odpuscic.

Zaraz ide glowe myc a do piekarnika powedrowala moja kolacja

 

10418387_840471172697052_3204949230603392267_n.jpg?oh=3302abe77d18f85225efd1e4661a950e&oe=55F333D6

 

pomidory zapiekane z cukinia i feta, doprawione grubo mielonym pieprzem i kolendra.Mniam! :105::105:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, u mnie tez piosenki z Youtube leca :D a powiem Ci ze staram sie jesc fit i glodna wcale nie chodze , tylko ze jakos jeszcze nie schudlam , ale mialam zmieniane hormonki i niesteyy to zawirowanie jest od nich . Esh.

Moze sie to wyklaruje a jak nie to je rzuce w kat.

Niby nie waze duzo jak na moj wzrost bo 63 na 170 ale piersi mam jak nadmuchane po tych hormonach i mnie to juz denerwuje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, ja bez fety i kolendry, ale bym wciągnęła. Fetę nawet swego czasu lubiłam, ale mam szlaban na nabiał.

 

mirunia, chłodno już się zrobiło, teraz potrzebuję ciepła. Ale fakt, że dzisiaj mi się lepiej chodziło po mieście.

 

Wróciliśmy od veta, czarna kotka dostała lewatywę i kroplówkę podskórną. Ma przestać palić papierosy i jeść tuczącą karmę :nono:

 

Została mi jeszcze koszulka do zrobienia na nasz polski irlandzki występ. Namaluję taką kulkę w barwach Polski ze skrzydłami husarskimi :great:

Ale to chyba jutro przy dziennym świetle, a teraz się biorę za plakat, bo obiecałam kuzynowi, że mu pomogę z grafiką na zaliczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, praca takie jazdy że maskra , zmieniali mi stanowisko itd , teraz kryzys lekki w branży itd, teraz zagranica mi doszła jeszcze w polsce potraciłem klinetów, delagacje jakieś miałem na wschod do klinetów, stresa miałem że stracę te robotę , ale jakoś się bronie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

platek rozy, na cały czas na tym paro jestem, nie odstawiła mi tego , a to już kupa czasu mija te 30mg to już mało co czuję na łbie to , kiedyś to po tym latałem, obronie się jakoś łatwo się nie poddaję, ale też sporo piłem to pewno osłabiło działanie tego

 

- a ty jesteś na czymś czy na sucho ? terapia jeszcze masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cyklopka, wlasnie ja cos tez mam z tolerancja Ci powiem bo po niektorych rzeczach mam dziwnie napuchly brzuch i sie zle czuje . Musze chyba tez taki test zrobic.

Co kociczce jest????? :(

Czarna ma po prostu zaparcie i jest trochę odwodniona, parę strzykawek do pyska i czopków z drugiej strony, i jakoś to będzie. A biała ma na stałe brać leki na nerki, bo jest staruszka.

 

A ja już jestem dwa miesiące bez sera i jogurtu, i dolegliwości bólowe mi ustąpiły. Teraz muszę jeszcze odstawić pszenicę i jajka. Ale jeszcze nie jest dobrze, bo dalej mam uczucie pełnego brzucha. Dzisiaj nie jem już kolacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×