Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę) - cz. 2


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Artemizja, no pamiętam :D Za rok musze przyjechać na zlot :D Jest ok, ale niektóre dziewczyny wredne, ale to akurat to się wszedzie zdarza. Grafik jest super, teraz mam już na czerwiec i sporo wolnego mam tyle, ze są to dni w środku tygodnia, a większośc weekendów robocza z tym, że nie po 12 h jak w poprzedniej pracy tylko po 6h lub 7h więc da się przeżyć ;) Zależy mi tylko na umowie o pracę bo na razie mam do końca lipca umowę zlecenie niby traktowana jako próbna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na_leśnik, rozumiem. Fakt, w Norwegii poszukują bardziej specjalistów techników i do remontów.

Haha, chyba nawet lepsza taśma z holandii, niż Polska :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Argish, taa. Menadżerem od Dzieciątka Jezus chyba :pirate: .

 

Prawda jest taka, że na ten moment nie mam konkretnego planu na przyszłość. Dalej myślę o tej firmie fotograficznej, ale im więcej czytam o prowadzeniu firmy w PL i orientuje się jak ten rynek u nas wygląda, tym czarniej to widzę. Freelancerowanie i "ogarnianie projekcików" to są zajęcia dla dzieci bogatych rodziców. Na ten moment nie mam możliwości wejścia na rynek. Póki co mam bardziej przyziemne problemy, chociażby długi, prawo jazdy, trochę leczenia. Ale powolutku to ogarnę ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ugh, fotografia to jest takie zjawisko na rynku, że żeby zostać fotografem wystarczy mieć sprzęt i dostęp do tutoriali w necie (podobnie z resztą jest z projektowaniem graficznym). Mało to na fejsie wisi takich fanpejdży w stylu "Ziutka z Koziej Wólki Photography" ;) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×