Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ciepło :D

 

Wolfx, :great: , niezłe :D

 

Ja wstałam późno. Wyspałam się dzisiaj...

Zaraz wybieram się po kwiatki, bo jutro rano jadę z Synem na cmentarz do Rodziców.

Czuję się nieźle, oczywiście zawsze człowiek chce więcej, ale trzeba cieszyć się tym, co jest :D

 

kosmostrada, mirunia, przesyłam Wam dużą dawkę energii pozytywnej, by dodać Wam sił i chęci :lol:

 

acherontia-styx, też biegam w tenisówkach, co kiedyś było dla mnie niewyobrażalne. Im jestem starsza, tym większy łapię luz, we wszystkim :D

Udały się zakupy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, Dziękuję Kochana za przesył energetyczny! :D

 

mirunia, Oki złapałam, dzięki!!! :D

Żyję, choc z ledwością. Wcale się nie wysilałam, roboty nie skończyłam, a głową już ruszac nie mogę, tak mnie karczycho boli. :bezradny: Nie no ja się już nie nadaję... Muszę chłopaków bardziej zaangażowac, bo rozbisurmanieni jak dziadowskie bicze, kurde, paniska. :nono: Dzisiaj poważna rozmowa.

Idę z tej złości natrąbic się setnej kawy i napalic się papierochów.O!!!

Cieszę się Kochana, że Ciebie na popołudnie trochę podkręciło, porobiłaś i weekendzik wolny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahma, mirunia, kosmostrada, :D dajmy sobie szansę na robienie tego, co nam się chce i podoba...

Chcemy leniuchować - OK!

Chcemy zapalić papieroska, czy wypić kawkę - róbmy to!

Bez poczucia winy, z przyjemnością, bo przecież mamy do tego prawo :D

Pozdrawiam Was Kobietki Kochane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wieslawpas, super, że piszesz :D

 

Dziewczynki, cześć! :papa:

 

Po tym tygodniu pracowo-lekarzowo-koncertowo-przyjacioło-rodzinno-szkolnym mam takiego hysia, że wszystko mi się podoba (ludzie, pieski, kotki, ja sama), wszystkich lubię... w nocy tylko smuta podłapałam, jak nie wzięłam leku i nie mogłam zasnąć. I nic ale to nic nie umiem na dwa jutrzejsze sprawdziany :mhm: Dzisiaj mi dobrze poszło, dwie piątki ze sprawdzianu i dwie szóstki na semestr :angel: Ale jutro będzie porażka. Wiecie, wkurzyli mnie trochę, że na koniec semestru zamiast odpuścić, to jeszcze dołożyli. No i ta pieprzona alergia: pyłki, gwałtowne zmiany temperatury plus zmęczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

U mnie od dwoch dni wreszcie pogoda bo tak to prawie dwa tygodnie lalo , bylo zimno.

Od wczoraj mam dolek a raczej dol bo moja przyjaciolka ( ta ze sklepu medycznego) wyjechala na stale do Niemiec.

Myslalamz e moze mniej bede to przezywala ale jednak nie, przezywam jej wyjazd bardzo.

Mam w polowie c zerwca komisje na temat stopnia niepelnosprawnosci , nie robie sobie zadnych nadziei , kazali z Mopsu to poskladac to papiery poskladalam.

A poza tym po staremu , Madzi nadal pilnuje , mialam propozycje pilnowania drugiego dziecka , po poludniami , byl to chlopczyk ale byl tak niesforny i niegrzeczny ze zrezygnowalam.Stalej pracy szukam nadal.

 

Jak Wam mija sobota?

Pozdrawiam Was serdecznie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!!!

 

A u mnie tradycyjnie pogoda zmienna, słoneczko cieplizna, za chwilę urwanie chmury.

Byłam na festynie, poudzielałam się społecznie. Akcje były mrożace krew w żyłach, musiałyśmy ratowac ciasta przed ulewą dwa razy, aż wreszcie schowałyśmy się w środku z całym majdanem. Jak dyrektor wkroczył entuzjastycznie objawiając kolejny powrót słońca, zdecydowanie odmówiłyśmy przenoszenia z powrotem całego interesu na zewnątrz, poddał się - bo nasz wzrok spod mokrych resztek fryzur go o mało nie zabił. :D

Szkoda, że bardzo licho się czuję od rana, bo byłby to całkiem udany dzień.

Teraz trochę odpoczywam, muszę przygotowac wszystko na jutrzejszą uroczystośc. Może brak dodatkowego nerwu i sprawna organizacja pozwoli mi jutro wyjśc, a potem jakoś przetrwac.

 

platek rozy, Plateczkowa buziaki!!! Też trzymam kciuki za wyniki na komisji.

 

mirunia, Plana dzisiejszego zrealizowałaś, słonko zaliczyłaś, teraz to już chocby potop. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, mirunia, kosmostrada, Witajcie :********* buziaczki dla Was ! Bardzo sie ciesze ze Was widze.

 

JERZY1962, jak sie czujesz? Co u Ciebie?

 

mirunia, ano przygotowywalam sie na ten jej wyjazd juz dluzszy czas bo wiedzialam o nim od marca ale niestety przezywam to bo z nia jedna jedyna najbardziej sie rozumialam i super sie czulam .

Dziekuje za kciukasy , zobaczymy co wyjdzie . Moze bym latwiej prace dostala i w sumie o to mi z ta grupa chodzi i tak napisalam we wniosku.

Bylas u mamy na cmentarzu????

Co dzis masz dobrego na obiadek? :D

 

kosmostrada, Dasz rade Slonce !!! jutro bedzie dobrze.

A dzis patrz ile ogarnelas :brawo::brawo: moze to lek sie wkreca i pozniej bedzie juz lepiej, organizm sie przyzwyczai i uboki mina. A kiedy wizyta u pana doktora????

Za kciukasy :uklon::uklon::uklon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JERZY1962, a jaka dawke bierzesz? i pytanie czy z uchem problem od blednika....

Dawka lecznicza to ta najwyzsza 24 mg dwa razy na dobe , te mniejsze sa dla dzieci. Wiem od lekarki.

 

mirunia, a to smacznosci masz . :105: a na rosolek kupujesz korpus kaczki ???

Tez sie wybieram na cmentarz do mamy ale to jutro, umowilam sie z siostra.

 

U mnie dla odmiany burza byla i leje.... esh to raptem jeden dzien byl bez deszczu ---wczorajszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirunia, tak nozki kaczki niestety drogie , korpusy czasami kupuje u mnie w Lewiatanie , i maja tam tez szyje z kaczki , to czasem tez biore i sobie zupke na nich pichce . Ma inny smak to prawda . :mrgreen:

Zjadlabym rosolku :105: ochoty mi narobilas!

 

JERZY1962, Ale Ty na pewno masz taka dawke bo 12 mg to nie ma :bezradny: jest 8 mg , 16 i 24. Chyba ze dzielisz jakos te tabletki?

Moze to za mala dawka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×