Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

wieslawpas, hej chłopie jak się masz? Piszesz bez błędów jakbyś się na nowo narodził :smile:

 

Mam się całkiem dobrze. Wychodzę na spacery, prowadzę stąd firmę. Jest fajne towarzystwo. Nie chcę stąd wychodzić bo jest fajnie. Ale niestety i tak jestem już na końcówce bo zszedłem już całkiem z benzodiazepin. Moim lekarzem prowadzącym jest ordynator i prawdę powiedziawszy unikam go bo nie chcę usłyszeć " Panie Wiesławie, w przyszłym tygodniu wypis". Zwłaszcza teraz kiedy mogę stąd prowadzić firmę to już nigdzie mi się nie śpieszy. W piątek zarobiłem 450 zł a dzisiaj 1050 zł wiec nie mam niepokoju, że są koszty a nie ma przychodu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie śpię i mam zamiar posiedzieć jeszcze, może nie będę spał w nocy dzisiaj. Mam dobrą herbatę, będę sobie dla rozgrzania robił. Poza tym włącza mi się "tryb wszechwiedzy". Tak mam jak jestem niewyspany, wszystko mi się wydaje głupie, a jestem jedynym co przejrzał na oczy. Zobaczę, może mi Akineton na to pomoże, niekiedy ratuje mi życie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kocham te trepanacje zębów.krew zawsze bryzga aż miło.no i te karpule wbijane w nerwy trójdzielne,zajebiście można wtedy przegryzć sobie policzek nawet niewiesz kiedy.próchnicy wtórnej pod amalgamatem była gigantyczna ilość co nie lada sensację stanowiło dla lekarki.może następnym razem będzie ropa się sączyła niczym z szybów naftowych i ładnie brudziła watkę mierniczą pozostawioną tymczasowo w zębie.dziwne tylko że nie zacapiło zgnilizną kiedy otwierali komorę zęba.jednak krwawienie mówi za siebie.mam w gębie Kuwejt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×