Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

jasaw, ***** Specjalnie przed położeniem się na chwilkę, zajrzałam, żeby zobaczyc, czy coś napisałaś. Cieszę się, że jest dziś lepiej, jutro pewnie już będziesz w formie. Ciekawa jestem tej zupy, jak będzie si, to proszę o przepis. :D

Nie mam z uporem konta na fb, a jakie doborowe grono znajomych bym miała z samego forum... ;)

 

Davin, Aranjani, smacznego!!! coby Wam się szparagi udały!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani moi! :papa:

 

jasaw, :papa: Od razu odpowiadam (co byś nie uznała za afront) ;) , nie mam konta na fb. :bezradny:

Ale jeżeli zachodzi jakaś potrzeba pisania poza forum, to zawsze zapraszam na pw i mogę podać e-maila. :D Ok?

 

A o zupkę też chciałam zapytać jak Davin, czy dziecko to zje? ;) ale już odpowiedziałaś, więc nie mam pytań. Z otrębami dobre dla dzieci mającymi zaparcia, poza tym wszystkie składniki zdrowe i pożywne, ciekawe jak w smaku...

 

kosmostrada, :papa: dzisiejsze bóle głowy to jakaś norma, bo i mnie bolała w południe... wzięłam pyralgin i ciut lepiej, ale jestem tępa :silence:

Piję sobie kawusię, bo senna jestem okrutnie i niemrawa. :bezradny:

Kochana, ciekawa jestem jakie kupisz szpilasy, bo faktycznie łatwo nie będzie, żeby były mięciutkie, dobrze wyprofilowane i za przyzwoitą cenę.

No, ale... nie zapeszajmy, mają być!

Mam takie jedne okazyjne, z zakrytą piętą i odkrytym, bardzo małym trójkącikiem na pół paznokcia, zapinane nad kostką.

Robię w nich tylko "wejścia", noga na nogę i nie ruszam się nigdzie :mrgreen: a drugie, już bardziej wygodne, też skórkowane na nieco niższym obcasie, takie już do chodzenia, oczywiście całe kryte.

Wygodny i elegancki but to podstawa dobrego samopoczucia na imprezach /i nie tylko. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zdenerwowałam, bo już miałam zamówione wszystkie prezenty na Dzień Dziecka - dla Wnuczki Męża i moich 2 Wnuków, a tu dzisiaj telefon, że jedno z zamówień nie będzie zrealizowane, bo nie ma produktu...pytam-dlaczego wisi w sklepie jako dostępny? Chyba należałoby aktualizować dane... Muszę szukac znowu, a kręgosłup boli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasaw, mnie by też trochę poniosło, gdyby tak się zdarzyło z zakupami w necie. Człowiek czuje się rozczarowany :bezradny: gdy trafia na nieaktualne oferty.

 

Wyszłam z domu przejść się po powietrzu, bo w pracy w murach cały dzionek, a tu takie fajne słoneczko czeka. Więc trepki na nogi i wio przed siebie, przy okazji spotkałam koleżankę, posiedziałyśmy na ławeczce chwilę /na papieroska/... i dalej spaceriada, bo powiewało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tosia_j, :lol:

 

Pierwsze podejście do tematu - zakup szpilek zakończył się fiaskiem. Fakt, że też weny nie mam. Kolejny atak planowany na weekend. Siedzę teraz już wygrzana po kąpieli, zamaściowana i owinięta szalikiem :shock: . Migrena spowodowała straszne napięcie w szyi i muszę się ratowac, żeby głową ruszac.

 

mirunia, Hej Kochana!***** Czytałam, że jakieś handle wymienne chciałaś robic z Davinami... :lol:

Mam na obcasie różne fikuśne sandały, ale nie wiem, czy będzie pogoda na gołą nogę, a dwa przy tak oficjalnej uroczystości raczej bardziej elegancko w rajstopach i zakrytym bucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!

 

No i ostałam się za ostatni bastion Spamowej... ;) Pora roku łaskawsza to i nie ma kto pisać... Plateczkowa nas zostawiła, eh...

Złapał mnie dziś deszcz z rana w parku. Wróciliśmy z piesełem zawilgoceni i źli.

Natrąbiłam się coli w ramach szoku kofeinowego, bo pogoda jak to u nas nadal nie może się ogarnąć.

Siedzę w pracy , robota zrobiona, to kombinuję co tu zrobić z wielkiego pięknego kawała łopatki wieprzowej, który to zakupiłam z rana. Gulasz?

 

Miłego dnia!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, ja się właśnie obijam w pracy. Tak mi się nie chce nic robić!!! Szukam pretekstu, żeby się nie zajmować konkretami, więc udaję że pracuję. Dziś nie mam "kontroli", bo sam w pokoju siedzę teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×