Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Smarki


buka

Rekomendowane odpowiedzi

hobbyturysta, weź ty mnie na publiku nie swataj z tym pederastą, bo Pluszowa jeszcze pomysli, że jestem hetero i psu w dupę moje wszystkie podchody :?

 

fiu fiu fubar ma kolejna nowa ksywe :D i kto by pomyslal ze taki sztylet w serce od samiuskiej ukochanej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reibentropie, jak coś, ten brzydki cytat jest zasięgnięty z wątku 'wyraź się poprzez rycinę', żebyś nie pomyślał, że z Knurem na pw knuję przypadkiem za Twoimi plecami obrzucając Cię inwektywami. co to, to nigdy :nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e-loszko, kiedy to naprawdę z innego wątku (odnosząc się do usuniętego zarzutu). a hobbiemu oddać akurat trzeba, że zachował się jak rycerz do samego końca broniąc mojego dobrego imienia i nie puszczając pary z ust, podczas gdy Reiben, tfu, Brutus wyjawił wszystkim moją prawdziwą tożsamość i to tylko dlatego, że dostał małpiego rozumu, bo brylowałaś wtedy w rozmowie i odszedł od zmysłów. ale zapłacił mi za to, do dzisiaj nie odblokowałam go na gie gie, choć dalej mi skamle :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdradził nie tyle mnie, co obecnego tu, jak go widzisz Masturbowa, papląc jak ta papla, że Masturbow to jolantka :roll: a hobbi choć się hiperwentylował, zachował milczenie bez względu na (często trudne) okoliczności

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×