Skocz do zawartości
Nerwica.com

Spamowa wyspa


Etna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie mi pomóc, doradzić? Dlaczego w Kurniku pokazuje mi sie komunikat :

 

TROJAN !!!

 

Twój komputer jest zarażony trojanem, który modyfikuje strony www i dokleja skrypty, które mogą wyświetlać nachalne reklamy, wykradać dane i powodować nieprawidłowe działanie gier.

 

Trojan może siedzieć w rozszerzeniach przeglądarki. Poproś o pomoc inną osobę, jeśli samemu nie dasz rady usunąć tego dziadostwa.

 

(fragment adresu doklejanego skryptu: superfish.com)

 

Jestem w trakcie skanowania pełnego i niczego nie wykazuje, jak dotąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej to bo to wlasnie trojan zapewne jakis. Takie reklamy na stronach wyskakuja , zebys kliknela i wtedy sobie mozesz wlasnie robala sciagnac jakiegos ;).

 

-- 06 kwi 2015, 01:03 --

 

Wyczysc sobie ciasteczka przy okazji i powinno przestac wyskakiwac ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma za co. Aha, a jakieg antyvir uzyasz? Zerknj czy masz zainstalwane jakies prgramy z superfish.

 

-- 06 kwi 2015, 01:14 --

 

Reszte napisze "jutro" odnosnie tego bo mimo wszystko ide sprobowac kimnac bo juz oczy mnie szczypia :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blah!, może spałaś na jednej z kończyn górnych i teraz musisz poczekać aż nastąpi ukrwienie... Z drugiej strony napisałaś posta powyżej, więc nie wiem. Czyli nie masz ochoty na jakąś kłótnię, choćby mini-mini? Nie mogę się dobudzić, przydałoby się podnieść sobie jakoś ciśnienie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema siema wszystkim :smile: Wy chyba dzieci nie macie ,że tak późno wstajecie :mrgreen: Ja to już od 6 na nogach to i tak całkiem świątecznie bo choć godzinkę dłużej pospałem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bonsai, to jest tak, ze jak nie ruszam rekami i nie skupiam sie na niczym konkretnym to tak uczucie mam. Nie wiem czy to tylko mi sie wydaje czy na prawde tak sie dzieje.

Malutka klotnia powiedasz...hmm...na to to ja zawsze chetna jestem :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, RunForrest. No nie mamy, dzieli nas z blah! odległość, która jest większa od długości, więc nie ma możliwości, żeby powstał jakiś mały bonsaioblahster.

 

Późno wstajemy? Ledwo na oczy widzę z niewyspania, szlag mnie zaraz trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey Kochani:********

Ja sie szykuje bo ide z przyjacielem do knajpki na chokolade .

mam dosc sleczenia w domu , chociaz pogoda nie nastraja zupelnie , teraz pada deszcz , chwile temu sypal snieg.

 

RunForrest, no nie mam dzieci , ale ja wstalam juz okolo 7/30 tyle ze sobie jadlam sniadanko , malowalam sie , rozmawialam przez telefonz przyjaciolka ... i takie tam;)

 

mirunia, :********* hey Kochana , przykro mi czytac ze mialas taki kiepski dzien wczoraj. Moze dzis lepiej bedzie? Trzymam kciukaski i zycze tego z calego serducha.

Ja wczoraj tez nie najlepiej , dolinuje sobie jak to we swieta. :roll:

 

blah!, Hey :) a czym sie objawia ten niedowlad rak? bo ja w nerwicy to mam czasami takie uczucie jakbym miala rece i nogi z gumy takie slabe ...

 

bonsai, witaj!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie ja to już przywykłem do wczesnego wstawania do roboty codziennie o 5 wstaję a jeszcze jak najdzie na bieganie przed pracą to i wcześniej :mrgreen: Chyba miałbym wyrzuty sumienia jakbym wstał o 10 :mrgreen:

 

-- 06 kwi 2015, 10:00 --

 

platek rozy, hej ho u mnie tak samo było wczoraj dziś jakoś spokojnie

z tymi rękoma i nogami też mi się czasem tak zdarza jakby mi odbierało czucie myślę,że to jednak na tle nerwowym :mrgreen:

blah!, Ty tam uważaj na siebie bo bonsai, coś kombinuje :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×